Ako obliecť dieťa na svadbu?

denisocka
21. aug 2009

mam dost velku dilemu, v oktobri ideme na svadbu a neviem čo obliect malemu , bude mať vtedy 22 mes. Viem si ho predstaviť v obleku - ale novy je drahy, požičovna si za poškodenie alebo zašpinenie pýta dost vela (a ja viem,že čistý sa domov nevrátime) a u činaka 😝 síce mali za 11€ ale materiál ako sáčok umelý 😕 . Chcela som ho dať do frajerskej košele a nejakých jednofarebných nohaviek z nextu,už som aj vybrala,ale na nohavkách je peckovy drak a to sa vraj na svadbu nehodí . už mam z toho nočne mory, poradte ak ste niekto z prostredia,kde sa robia dedinske svadby 😝 - normálne - kostol , hostina , živa hudba ,alkohol 😀 a maly tam bude snad do 21.00

lucaska
20. sep 2009

ahojte, aj ja sa obavam ci drobec v tom vydrzi..........................my sme kupili oblek v BHS , je uuuzasny, len akosi si ho nechce obliect,ledva som mu ho v obchode odskusala a potom hned zacal kravatu tahat dole .... a teraz ked chcem aby si ho vyskusal, tak mi povie ze az na svadbu tak som zvedava..... 😅 😅 😅

denisocka
autor
20. sep 2009

no,my ideme 10.10. potom podám hlásenie

nana
22. sep 2009

ahoj lucaska, aj my sme mali tento problém, v obchode si malý oblek nechcel vyskúšať a nakoniec keď sme ho doň doma obliekli bol malý, tak sme museli ísť vymeniť. No ale keď sme sa s manželom obliekali, tak aj on si sám vypýtal také veci ako má ocino a keďže na svadbe tam bolo plno oblekov, ani si nespomenul, že ho predtým nechcel. A dokonca aj kravatu mal až kým sme ho nezaniesli spať. Krásnu svadbu

claudinka
1. okt 2009

my ideme na svadbu teraz v sobotu a malemu poziciavame oblek od jednej pani, co na mimibazare ponuka obleky.. najma je to za par supek iba 🙂

mersinka
1. okt 2009

aj my ideme 10.10. a malej som kupila na MMB krasne saticky aj svetrik k tomu taky bolerkovy, pod tym bude mat biele bodynko take slavnostnejsie, biele pancusky a topanocky ma take skor univerzalne, pekne aj na svadbu aj na bezne nosenie k suknickam, satkam 🙂 Chcela som jej pozicat, ale ked som videla ze 20€ za pozicanie a samozrejme vratit ciste a bez poskodenia...no koniec... 😠 Takto ked ich aj obleje, zaspini, rozrha, nebude mi to az tak luto 😀 A ked preziju, snad sa do nich este zmesti na Vianoce 😝

katyl
1. okt 2009

my sme boli teraz v sobotu,
malemu Filipkovi som dala sede latkove, nie teplakove nohavice,boli sice adidas, ale len taky malicky znak hore pri úase a bol prekryty koselou takze to nebolo ani vidno a koselu z HM ka, jemne kocky a dolu maly obrazok Snoopyho
pod to body.
Bolo mu v tom pohodlne, je na to zvyknuty, chodil, stvornozkoval a vobec mu to neprekazalo
ale bol tam jeden chlapcek, asi rok a pol,vol navleceny do bielej kosele, nohavic ciernych a ciernobieleho saka a motylika....chuda, sako sa mu stale vyzliekalo, padalo, podla mna mu v tom muselo byt aj teplo.... 😖 ja by som dieta do toho nenavliekla
maximalne na nejake foto a koniec.
Deti sa tamaj tak blaznia a lietaju,skoda ich trapit v obleckoch,
krasna ma byt nevesta,zenich, druzicky..
ale zas dievcatka...to je o inom, tie si vedia vychutnat krasne saty 😵

claudinka
1. okt 2009

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=94837
snad mi to admin nezmaze, pani velmi ochotna, mila, sympaticka, akurat dnes si ideme poobede pre oblek..
a vobec to nie je drahe

denisocka
autor
8. okt 2009

hej baby,tak my o 2 dni ibeme nato 😵

potom dam foto aj napíšem ako čo. ale beriem aj ine nohavky,nextove šedé a triko na prezlečenie,aby sa neumazal 😉

claudinka
9. okt 2009

my sme tiez na svadbe v kostole a potom sme sa fotili a potom som ho prezliekla 🙂

ivusa82
9. okt 2009

ahojte,prave zajtra ideme na svadbu a nas filipko bude mat hnedu koselu s bielymi bodkami,hnede nohavice..ale este letne..dam mu pancusky ak bude zima...a ruzovy pulovrik s hnedymi pasikmi, neuznavam pre taketo deticky saka a motyliky...je to podla mna strasne neprakticke a zbytocne gycove.....ale to je len moj nazor,, samozrejme ak to nieje priamo dietatko ktoreho rodicia sa beru,vtedy je to na mieste 😉 ,, my ideme len gratulovat 😉

denisocka
autor
11. okt 2009

ahojte,tak sme po 😵 svadba suoer, vydržal v obleku bez problemov do 22.00 ,potom sme ho vzali k svokre,a bol jediny v obleku z detí a bol fešak ! nelutujem že som do toho vrazila par € .... par fotiek v pabume,idem dospať

moni83
12. okt 2009

Ahojte mi sme to riešili takto šaty šila moja mamina malé sa vtom cítili dobre a každý ich obdivoval. Pár fotiek máme v albume 😉 .

marionn
12. okt 2009

ahojte
len náhodou som sem kukla a...nedá mi nevysloviť obdiv k Tvojej mamine 😉 Tie šiatky sú prekrásne 😵 a detičky v nich fakt ako princezné ... prosto úžasné 😵 😵 😵

mne sa to véééľmi páči- mini oblečíky alebo šatočky. ale keby mi v tom nechcel drobec byť oblečený, dala by som mu niečo pekné (nie športové) ale pohodlné. 😉

dejna3
12. okt 2009

my sme sa brali pred 2 mesiacmi, šaty pre mňa i pre malú ušili v tej istej firme...
mala ich oblečené na fotení a oficiálnej časti, počas hostiny, sme jej obliekli už len jednoduchšie šatky.. vôbec nedávala najavo nespokojnosť, či nepohodlie 🙂
a hádajte, kto bol najväčšia hviezda dňa? 😀 😵

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

akzuzs
25. okt 2009

Ahojte maminy tak my to máme tiež úspešne za sebou. Malý bol krásny ale inak som si ho vôbec neužila, lebo už ráno vstal ľavou nohou a celý čas až kým nezačala svadbe bol pajedný a keď sme vošli do kostola a len čo sa začal pbrad som s ním pratala von aby nevyrušoval a tam pokračoval vo svojích "áriach" a tak som strašne umrzla lebo bolo počasie pod psa. Nakoniec ho moja mama vzala domov. Cestou si ho užila. Povedala, že mala pocit akoby ho zvliekala z kože alebo ho unášala.Zaspal o 19:00 až do rána, zatiaľ my sme sa zabávali. Bolo to zvláštne ale inak sa asi nedalo. Zato, keby sa dnes konala svadba, tak by to bolo už asi OK. škoda že si neužil ani oblečik ani zábavu ani nič! Ale to nevadí

lubu
27. apr 2010

Ahojte baby prosim vas už som zufala 😝 neviete mi poradit kde zoženiem pre dvojročne dievčatko topanočky biele čislo 22??? 🙄 mam pocit že som už pozerla všetko anič:///
za každu radu dakujem

jonatanka
27. apr 2010

lubu akekolvek topanky co hladam pre deti tak ma este nesklamal tento obchod 😉 😉

http://www.john-garfield.com/index.php?cPath=35

lucka2802
21. júl 2013

Dobry den ja mam taky problem idem v oktobri.na svadbu a neviem co.si mam obliect prosim pomozte mi saty alebo rifle,? Dakujem

lucka2802
21. júl 2013

Dobry den ja mam taky problem idem v oktobri.na svadbu a neviem co.si mam obliect prosim pomozte mi saty alebo rifle,? Dakujem

@denisocka

danim
21. júl 2013

@lucka2802 nova dnesna registracia, prvy prispevok... a total stupidna otazka... hold aky zakladatel, taka otazka.. co viac dodat 😝

lucka2802
21. júl 2013

Dobry den ja by som chcela poradit idem v oktobri na swadbu a neviem co si mam obliest ci saty alebo rifle dakujem za kazdu radu ..

lucka2802
21. júl 2013

Danim. Nebut drzaaa a to som nepisala ja ale kamoska

danim
21. júl 2013

@lucka2802 je jedno kto to pisal.... ale uvazuj nad otazkou. otazka vysvetluje vsetko...

veronikam
31. júl 2013

Ahojte, prosim Vas, potrebovala by som poradit, kde zozeniem pre syna cierne lakovky na svadbu, neviem nikde nic najst co by sa mi pacilo pre neho. Ak aj najdem pekne, tak su od velkosti 30 hore, a ja potrebujem 22-ky. Poradite mi niekto stranku s peknymi modernymi topankami pre deti?

detskeoblecko
21. aug 2013

Ahojte,podla mna nekupovat zbytocne umele saty a obleky,ale saticky a nohavice,ktore este vyuzijete. Ved nech sa deti aj dobre citia v tom.