Ako v zime obliekať malé bábätko?

sisi33
8. dec 2008

ahojte baby,
viem, že táto téma už tu bola, ale to bolo iné obdobie a bábätká sa obliekali inak.
Ja mam 7t babatko a dávam mu body, dupačky, ponožky, mikinku, flisovanu bundičku a nohavice, papučky a rukavičky, flisovanú čiapočku, deku a fusak. a kočiarik mám zvnútra zateplený.
Ale malinký má stále studené ručičky ked prídeme domkov. Ale telo má teplé. Ako ste na tom vy?

ivk
11. máj 2011

@sharlotta deku urcite netreba 🙂, aby sa neprehriala.

chrumen
11. máj 2011

@bubelko dakujem za rady 😉 s tym ci aj ciapocku mam dilemu - na jednej strane sa bojim aby jej nenafukalo do usiek, na druhej ked vidim ako si ju rucickami chyta mam chut jej dat ju dole .... musim veru pozhanat klobucik a hotovo

hajanka
11. máj 2011

@chrumen neskusali ste satku? Nie tu uvazovaciu, ale tu s lemom ako na ciapke len navrchu ma tu cast satkovu.

chrumen
12. máj 2011

@hajanka aha 🙂 neskusala - zadovazim aj to 🙂

hajanka
12. máj 2011

@chrumen my ju davame neterke (ma 8tyzdnov), na toto obdobie je super, zakryje uska, aj vrch hlavicky a zaroven jej nie je v nej prilis horuco a pod hlavickou sa nespoti. A vdaka tomu klasickemu lemu nie viazaniu ju pod hlavickou ked spinka nic netlaci.

chrumen
17. máj 2011

@hajanka dnes som kupila super letnu čiapočku 🙂 má šilt aby nesvietilo do oči a vzadu na hlave "vetráky" a hlavne jej to zakrýva uška lebo ja sa dosť bojím aby jej nenafúkalo 😉 viac foto

hajanka
17. máj 2011

@chrumen ano aj tato je super 🙂 my sme mali podobnu

dejka77
2. júl 2011

Ja moju malu obliekam velmi jednoducho, len body bez rukavov, na to dupacky s dlhym rukavom, ciapocku (ta jej ale stale vadi), rukavicky a to je cele. Prikryjem ju stredne hrubou dekou a dam kryt na kocik. Hadam to staci 😕

blackcat8885
7. jan 2013

Maminky chcem sa opýtať kedže onedlho rodím-ako ste obliekali úplne malé bábatko po príchode z pôrodnice.Koľko vrstiev malo doma a ako na noc?Ja chcem nášho dávať na noc do zavinovačky ale čo pod to obliecť neviem.Pyžamkový overal mu asi stačiť nebude.Cez deň máme 20-22stupňov v noci tak 18

filomenka11
7. jan 2013

@blackcat8885 mam januaroveho 🙂 davala som mu bodynko a na to overal, bol zabaleny v klasickej starej zavinovacke + v rychlozavinovacke. Tak ich obliekali aj v porodnici. Doma sme ale mali teplejsie, cca. 23-24°C.