Aký ergonosič?

nona31
10. jún 2018

Ahojte chcela by som začat nosit svoje zlatíčko mame reflux a kedže je uz tažky tak rozmyšlam nad nosičom ale vobec nevie aky mam hladat....ide mat 5 mesiacov a cez 8 kg prosim o radu a skusenosti....dakujem

kathy93
10. jún 2018

@nona31 ahoj skús na Facebooku stránku nosíme naše deti tam ti isto poradia 😊😊

blackcat8885
10. jún 2018

Ja som mala pri prvom synovi Baby moov a pri druhom tiez budem mat. Je ergo nosic cena v pohode a syn tam bol spokojny pekne spal

lindusss2016
10. jún 2018

@blackcat8885 tak babymoov nie je zrovna najstastnejsia volba ergo nosica. Sice sa ako ergo tvari, ale chrbtova opierka je mierne vystuzena, malo prisposobiva a latka medzi nohami je dost uzka, cize nevydrzi dlho ergo, kedze je potrebne, aby siahala od kolienka po kolienko. V tomto nosici sa moc neda dosiahnut idealne podsadenie. Ze je dieta spokojne, nie je hlavne kriterium. Je pri matke, tak je spokojne. Tento nosic by som rozhodne neodporucala dalej.

lindusss2016
10. jún 2018

@nona31 suhlasim, pridaj si na fb tu skupinu a dozvies sa vsetky potrebne info. Nekupuj nosic na zaklade odporucani mamiciek, ktore skusili jeden nosic, jasne, ze su s nim spokojne, ked nemaju s cim porovnat. Daj si poradit od skusenejsich mamiciek a najlepsie je vyskusat osobne

nona31
autor
11. jún 2018

@xxxxxnnnnn dakujem pekne pomohlo.... 🙂

kerca36
13. jún 2018

Za mňa odporučam Rischino ;)