Babyšatka verzus manduca - názory, rady a skúsenosti

danielle37
4. dec 2013

babyšatka alebo manduca - Vaše názory, rady a skúsenosti
v prípade ak Ste mali sekciu - nevadilo Vám nosenie?

michaela.g
4. dec 2013

@danielle37 mala som sekciu a som za manducu, malu som tam mala za par sekund ulozenu a bol klud. Satky su fajn ale ked som videla tych 5 m latky tak som na to nemala nervy... 😉

vepaga
4. dec 2013

ja som mala šatku a bola som s ňou spokojná

magdalenkami
4. dec 2013

mne tych 5m latky velmi pmohlo,maly prve 3 mesiace len plakal-ked mal otvorene oci naozaj len plakal -a potom som skusils elast.satku,naucila som sa len zakl.uviazanie-a konecne som si vydychla,mohla som pustit dokonca vysavac,mixer,ist do obchodu-porobila som si doma vela veci a predtym som pocuvala len detsky plac-a to bolo 3.dieta,pri predchadzajucich 2 som to neskusala ani nepotrebovala,takze myslim,ze kazde babo je ine a mozno nam samo napovie co mu chyba,len mu to treba ponuknut,. a manducu som si kupila a maly v nej vobec nechcel byt-tolko moja skusenost,pekny den vsetkym

noname26
4. dec 2013

ja som skusala satku, ale mala bola po case velmi ziva a uvaz mi rozkopavala. skoncila som pri zumbucce, obdobe manducy a spokojna. rychlo lahko🙂

saska.t
4. dec 2013

mam oboje satka na Doma viazem viac moznosti podla situacie ktoru vykonavam,manduca na von a spokojnost 😉

cacika
4. dec 2013

@danielle37 oboje 😀 od narodenia je lepšia šatka, pri staršom dietatku zas viac využiješ nosič