• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Babyšatka

16. júna 2016 
@emjee, díky, jdu hledat :wink:
3. jún 2010 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak teraz ste ma uz doplietli...nasla som v bazare dlhsiu, teda 5,2m ale ked pisete ze aj 4,7m by mi stacila...no uz fakt neviem. :slight_smile:
3. jún 2010 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elixia hoppediz 5,2m je strasne dlha, mne bola pri konf. velkosti 48/50 brutalne dlha a po porode som este aj schudla :grinning:
4. jún 2010 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emjee toto su storchenwiege a didymos, myslis ze aj tie budu zbytocne dlhe?
4. jún 2010 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam Hoppediz elasticku 5,4m a je ozaj velmi dlha prijala by som keby bola kratsia.To mam velkost taku 42/44.
4. jún 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam vyhliadnutu storchenwiege luis bio, neviete nahodou, ci nie moc hruba na leto? (sice ked bude taketo pocasie, tak mi to moze byt jedno :grinning: )
4. jún 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elixia najlepsie je vyskusat si, ale podla mna ak mas konf. velkost do 48/50 v pohodicke si vystacis s 4,7m satkou
4. jún 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emjee dakujem za radu.Problem je prave v tom,ze nemam kde vyskusat,takze budem sa musiet trafit :grinning: Uz mam z toho hlavu ako balon, pozrela som snad vsetky stranky :slight_smile: Tak snad aj nieco kupim kym sa babo narodi :slight_smile:
4. jún 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, som rada že som objavila túto tému :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Potrebovala by som poradiť čo sa týka veľkosti šatky...mám vyhladnutú Ellevill Zara Original alebo Didymos Žakar - tam sa mi páči viac vzorov..moja veľkosť je 42, mám široké boky,zadok no a bruško po pôrode..ešte čo sa týka výberu, išla som do pevnej, malý ma 3 mesiace, 72 cm a 5220g, takže myslím že elastická by mi bola zbytočná, čo myslíte :wink:
4. jún 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivika18 koukám, že ti tu doporučují rovnou pevný šátek... tak abys to neměla jednoduché, já se pro začátek rozhodně přikláním pro elastik :wink: my jej kupovali až když byly malé 3 měsíce, ale i tak jsem si to vyzkoušela a chvilku jsme si ponosili... malá měla v 5-ti měsících 6kg... měli jsme Liliputi a veliká spokojenost! můžeš zkusit nějaký nosnější jako je třeba Moby... elastik mi ze začátku opravdu hodně pomohl, je tenoučký, na léto ideál :slight_smile:
4. jún 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katherine27 didy ti bude stacit na vsetky uvazy velkost 6 (4,7m), ellevil neviem, tam su vraj dost skosene konce
4. jún 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elixia ještě k těm délkám... každá značka bude určitě jiná, záleží na tom, zda má šátek rovné nebo zkosené konce... já mám konf.velikost 38 a na ten ksk mi je akorát ta 4,7m délka... jo a mám didymos... :wink: opravdu je neocenitelné si šátek vyzkoušet ještě před koupí... bohužel také jsem neměla tu možnost a tak jsem ráda, že jsem se nakonec tak dobře trefila :slight_smile:
4. jún 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katherine27 ve tvém případě bych šla už rovnou do pevného šátku... u těch elastiků je ta váha znát... my nosili v Liliputi do 6kg (do 5-ti měsíců), ale jsou i jiné, pevnější, elastiky, jako třeba myslím ten Moby, ale jsou pak už taky dražší... ale elastik opravdu hodně odpustí, člověk se s ním naučí vázat... bude to už skoro měsíc, co jsem si koupila svůj první šátek a při prvních vázáních jsem se málem uzoufala :grinning: je to nebe a dudy :grinning:
4. jún 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viete mi niekto povedat, aka dlha je ta Moby? Tu v UK snad len tu pouzivaju..ale nenasla som ci to je nejaka univerzalna dlzka alebo su tiez podla velkosti..
Skoda,ze si to nemam kde vyskusat,nie je to najlacnejsia zalezitost a ked kupim kratku, ma asi porazi :grinning: Dnes som bola rozhodnuta pre hoppediz 4,6m..ale to bolo dnes :grinning: :grinning:
4. jún 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moby je len v jednej dlzke - 5,5m - musi byt taka dlha, pretoze je elasticka a potrebujes s nou uviazat uvazy, ktore maju aspon 3 vrstvy (kvoli dobrej opore pre dietatko); jednovrstve uvazy uviazes len s pevnou satkou
4. jún 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martulikk, díky moc za tip, ale my už máme v necelých 2 měsících 5,5 kg
4. jún 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcem sa spytat, ci niekto nechce objednat ellevill satku. Robime objednavku, a objednavka nizsia ako 5 kusov nieje mozna, ak chceme dobru cenu :sunglasses:
5. jún 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivika18 , @elixia, @blanocka,@katherine27
baby, mate uz kupene satky? chvalili si tu Ellevill, nechcete za super cenu? Vijde to okolo 114 EUR.
Hoci je satka tenká, zároveň i úžasne pevná a poskytuje ideálnu podporu a optimálny komfort dieťaťu
5. jún 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sulky ahoj,zial,asi pred hodinou som si konecne objednala...skoda,ze si nenapisala skor :frowning2:
5. jún 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sulky já se zatím brouzdám na netu a rozhoduju se, jaký šátek vybrat. No, ale stejně do něho nemůžu tolik investovat :unamused: . Ale díky
5. jún 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sulky ja som uz viac menej rozhodnuta pre storchen.... aj ked som dost o ellevilke uvazovala, ale ta cena :confounded: aj po zlave je to dost v porovnani s ostatnymi. Mozno keby som mala moznost ju vidiet nazivo, ale to netusim, kde :unamused:
5. jún 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambusove ellevillky budu dostupne az v polovicke jula
7. jún 2010 o 00:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emjee , ty mas ellevill?
7. jún 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, baby ktorú šatku by ste mi poradili ak chcem nosiť hneď, som úplný začiatočník a mám konfekčnú veľkosť 46 a či kúpiť novú alebo použitú, prípadne či aj niektorá nepredávate, ďakujem :slight_smile:
7. jún 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa didymos, storchenwiege, hoppediz, ellevill - nove aj pouzite su super

@sulky nemam, ale ak by som brala, tak jedine bambusku
7. jún 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa , na novorodenca su super elasticke, aj ked sa nazory mamiciek vtomto nezhoduju :slight_smile:
Tato je super: http://www.modrykonik.sk/bazar/satky-nosice-klokanky/6zrl/sleepy-wrap-2008-best-of-babywearing-winner-no/
7. jún 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no ja som prave anti-elasticka :grinning:
7. jún 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katherine27 ten link nefunguje, ale nasla som si didymos pfau - zaujimave, taku som este nevidela; geckos su tiez uz tazko k dostaniu
7. jún 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem baby, idem po niečom pokukať, asi tiež radšej neelastickú a dĺžka? som trošku väčšia :sweat_smile: 170 cm konfekčná veľkosť 46
a nemáte náhodou skúsenosti, či napríklad v rakúsku sa dajú zohnať šatky výhodnejšie, či je to jedno :slight_smile:
a naučili ste sa viazať same, alebo ste boli na nejakom kurze?
8. jún 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok