• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Babyšatka

16. júna 2016 
@lucinka83 ahoj,ja som pre drobca kupovala mierne elasticku red castle, a bola som nadmieru spokojna...uvazy sa robili velmi lahko a aj drobcovi to vyhovovalo. teraz sme ale kupili manducu a tak ked je treba, malinkeho davame tam, takze ju predavam.
24. jún 2010 o 23:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne by bolo ťažko porovnávať, ja mám drobátko, s liliputi doteraz uviažem double hammock a drží v pohode, ale malá má 8 kg, tak ťažšie dieťa určite inak pruží.
25. jún 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monr a s leom hammock uviažeš?
25. jún 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka s leom som neskúšala, ale dnes môžem :wink:
25. jún 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak podľa tohto videa http://www.youtube.com/watch?v=2Vl9oiBEV-E som uviazala, ale uzlík som mala úplne na koncoch cípov, zostali tak 2 cm na každej strane. Preto ho radšej viažem s liliputi.
25. jún 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s leom najradšej viažem jordan. :wink:
25. jún 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
neviete ako sa toto viaze? uzol dopredu
diki
25. jún 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzera to ako ksk vnutri, ale nedotiahnuty dozadu
25. jún 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajaciq suhlasim s @mneme ksk s kratkou satkou uviazany pod ritkou
25. jún 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslite, ze mozem na trojmesacne? vzadu ma uzol omina a vobec aj taa okolo pasa cely ten pas. no je krajsi urcite, hlavne by nebolo vidno tie moje speky, ktore krasne vzniknu tym pasom latky :grinning:
25. jún 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monr ja by som tak rada viazala na chrbat, ale s tym mojim divochom sa neda, uz mam problem ho vobec uviazat dopredu, on sa totiz do mna zapre nohami a vyvrati sa celkom dozadu (hlava aj chrbat) a ma z toho bohovsku srandu; pokusy na chrbat u nas povacsinou koncia hrstami vlasov v jeho rukach a totalne dokafranym nedotiahnutym uvazom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajaciq uz drzi hlavicku? lebo v tomto uvaze sa nebudu dat roztiahnut tie bocne pruhy, cize ju isti len ten vodorovny
25. jún 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emjee no zo začiatku to tak bolo aj u nás, ani za svet, teraz uviažem dobre na chrbát, len keď má dobrú náladu, inak je úväz všelijaký.

a ten KsK by som mohla skúsiť takto, uvidím, ako nám to bude držať, tak by ma to ani nenapadlo.
25. jún 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emjee drzi ako tak, ale bocne nevyuzivam, je dost velka a ja mam len 156 cm, ledva sa mi zmesti na hrud, hlavu ma takmer pri mojej hlave. tak jej drzim hlavicku rukou stale / joj vyskusam to najblizsie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monr
@zajaciq a nebude vam plantat satka pod nohami potom?
25. jún 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emjee to ja len na skúšku, inak prevažne na chrbte, a keď potrebujem dopredu, hodím do beca, to mi je pohodlnejšie.
25. jún 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monr no čo,skušala si ??
26. jún 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka včera 10:20 som písala. :grinning:
podarilo sa, ale úplne na cípoch som mala uzlík. tak zostávam pri jordane s leom
26. jún 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monr dik,ja som kus prepracovana z toho ležania doma ,už si spomínam že si písala,len som to čitala cez mobil a zabudla som . lea budem mať v pondelok,doma,tak hadam bez zavady a už nastalo
26. jún 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka snáď už bude taký, ako má byť.
27. jún 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: potrebujem poradiť ohľadne výberu babyšatky- chcela by som pre novorodeňa nejakú elastickú šatku....ale neviem si nejak vybrať...cena by mala byť taká primeraná, do nejakých 80 e....pozerala som aj liliputi, ale neviem či nie je moc dlhá....ja mám veľkosť 36 a muž je tiež tenký....ďakujem
27. jún 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetky elastiky majú dĺžku okolo 5 metrov.
27. jún 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romy31 ,práveže elastické šatky sa nerobia na rôzne dĺžky, iba tie pevné šatky.
Elastická šatka sa viaže na “nulový priestor”, potom si ju uviažeš okolo pása, aby ti nezostala žiadna látka, a urobíš na konci uzol. Konce sú zúžené,takže uzol je veľmi malý. Tá látka je tenšia ako pri pevných šatkách, preto na páse to nebudeš mať hrubé.
27. jún 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takto nejak :slight_smile:
27. jún 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky-mali vase deticky reflux?-lebo niekde som citala,ze nosenie vo vertikalnej polohe pomaha.Mozem vas poprosit nejake linky na polohy v babysatke ?
nespali sme celu noc-tak ho to chudatko trapi-takmer vsetko mliecko ide hned von :unamused: a asi ho aj zaha pali-tak potom place :frowning2: -zajtra ideme k lekarovi,tak uvidime ci sa to zlepsi.
dakujem za rady :dizzy_face:
27. jún 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@etuska , vyhody nosenia v satke popisala velmi dobre moja kamoska, doktorka:
http://klingacik.sk/section/preco#preconosime
27. jún 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sulky
dik-super stranka-ked budem mat viac casu podrobnejsie prestudujem :wink:
27. jún 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@etuska s refluxom sme si svoje odzili - nosila som vylucne v krizi s kapsou dnu (moj oblubeny uvaz) a v krizi s kapsou von. nechcem ta strasit, ale lekar s refluxom toho vela nanarobi - treba setrne zaobchadzat s babatkom, polohovat ho, dojcit vo vertikalnej polohe a samozrejme vela nosit. je to peklo, ale prejde to same, tak sa drzte :wink:
27. jún 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mneme
dik :wink:
no to vsetko skusame :pensive: -ale velmi nepomaha :confounded: -cakam ze mi konecne dojde ta satka co som kupila...
28. jún 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako to tak čítam tak pri druhom si tu šatku fakt kupim. Kolko trva to namotanie?
29. jún 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok