• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Babyšatka

16. júna 2016 
stall - to je o cviku :o) Ked sa to dobre naučíš, tak namotáš rýchlo :o)
29. jún 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stellama zavisi od typu uvazu a ochoty dietata nechat sa zamotat - mne ked je M. kludny trva nami najcastejsie pouzivany uvaz ca. 1-2 minuty, ked je besny tak aj do 10 minut (ale to je vacsinou uz spolovice zamotany len ho potom 5 minut ukludnujem bez viazania, aby som to mohla potom domotat a zauzlit)
29. jún 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, vyprali ste pred nosenim novu satku, alebo je to zbytocne?
a nosili ste aj uplne novorodena vonku, ked bolo velmi teplo, cize napr. jul-august?
30. jún 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rosienka ja som tusim prala pred prvym pouzitim - hlavne pre moj dobry pocit (lebo krpec mi satku ozuzlaval)
co sa tyka nosenia v teple - doma bez problemov, ale von by som chodila bud skoro rano alebo navecer (ja mam februarca a v lete som chodila na prechadzky v satke az po 18)
30. jún 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, viem, ze sa tu vela krat rozoberali velkosti, ale mohol by mi prosim niekto poradit aku velku si mam kupit didymos satku? Tricka nosim velkosti L az XL. mam pozicanu 4,2 (5tku), zatial na kolisku je super ale na kriz s kapsou (zatial len s plisakom) sa mi zda len tak tak. dakujem velmi pekne za odpovede:slight_smile:
30. jún 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ďík. Ked ju kúpim budem trenovat. Len neviem ktoru znacku? Asi je rozdiel v materiale no a ešte ta dlžka.
30. jún 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inuli podla mna 4,5m (6tku) ak chces viazat aj ksk - resp. skus odskusat tuto pozicanu, ci ti to pojde uviazat aj s babom - ale pocitaj s tym, ze babo zachvilu narastie :wink:
30. jún 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stellama zalezi ci chces elasticku alebo pevnu

ja som proti elastickej :grinning: takze ti napisem o pevnych: najlepsie su didymos, storchenwiege, hoppediz a zara
dlzku vyberaj podla uvazov, ktore budes viazat - pri konf. velkosti do 48 naviazes vsetko s dlzkou 4,5m (zara ma inak riesene dlzky, myslim, ze do celkovej dlzky pocitaju aj konce, takze tu treba kupovat dlhsiu o jednu velkost)
material - storch, hopp - zatial len bavlna a biobavlna; didy - bavlna, lan, konope, hodvab, vlna, kapok, ramie; zara - bavlna, od 16. jula aj bambus
30. jún 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj viete prosím poradiť šatku na leto, pevnú nie elastickú. Ďakujem.
3. júl 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evusa my máme indio šeřík LE letošní a je tenoučké, vzdušné, ale nosné, taky jsem hledala něco na léto a vybrala dobře, takže můžu doporučit. Taky Vatanai žakár, ale ten už na těžší dítě nevím, mně se zařezával už při 6 kg malého (možná je to i rukama, že :wink: )
3. júl 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evusa a i cena super za nové a zanošené bylo hned :wink:
3. júl 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evusa nejaka primesova satka - napr. s lanom, konope, hodvabom, bambusom, vlnou
ja mam cisto bavlnenu - didymos LE viola a je super tenucke
3. júl 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem baby, popozeram nieco na bazaroch
4. júl 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emjee dakujem za odpoved. nema niekto didymos zakar vlny? bude vhodna na leto?
prajem pekne satkovanie :slight_smile: i
6. júl 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evusa - s lanom na leto asi nie - mala som - bola super, ale na mna teda hrubá..... Brala by som čisto bavlnenú - napríklad tie vlny, alebo lilie ruženín od didymosu. Ja mám na leto limitku od Hopp goa lahkú vverziu a je úplne úžasná :o) - lahučká a tenučká
7. júl 2010 o 06:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to táto - ale objednávala som ju na bráne ( www.branakdetem.cz) - ale neviem, či ju ešte majú
7. júl 2010 o 06:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, chtěla bych se jen zeptat, jak perete šátky - mám dydimos elipsy primavera - nový - takže před použitím chci vyprat. Píšou na 60st, já peru v Ecoveru (tekutém), ale zkouším i sliz - máte někdo zkušenost s praním šátků ve slizu? Snad by neměl být problém, ne? A dáváte aviváž, nebo ne? Díky :slight_smile:
7. júl 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninouche - sliz je v pohode, ja ich periem normálne aj s plienkami na 60 st v slize a sú v poriadku :o)
7. júl 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninouche avivaz je zbytocna :wink:
7. júl 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emjee ahoj prosim ta ktora babysatka je lepsia elasticka ci pevna?
4. aug 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Určite pevná.
4. aug 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v tomto prípade iste pevná
4. aug 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brisilda podla mna pevna - je dlhsie vyuzitelna (ma vacsiu nosnost), viac typov uvazov
4. aug 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky dik lebo ja mam aj aj a jednu chcem predat no tazko sa mi rozhoduje :grinning:
4. aug 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brisilda Tak ešte počkaj chvíľu a potom predáš elastickú. :wink:
5. aug 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..potrebujem poradit ake uvazy mozem pouzivat pri novorodencovi s nizsou porodnou vahou a hlavne kde najdem navody na ne...mam ellevillku velkost 6
8. aug 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. aug 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,baby ktore mate ellevill satku,ako ste s nou spokojne?ja sa uz 2mesiace rozhodujem, ze co mam kupit .je to moja prva satka .rozhodla som sa pre storch leo,ale ked som nasla ellevil ,tak mi padla sanka :dizzy_face: ,take krasne satky som este nevidela.neviem sa rozhodnut ktoru chcem,vsetky su uzasne :slight_smile: .len ta cena ma desi ,tak chcem vediet ci sa oplati do nej investovat.ak je naozaj super tak ju chcem.napiste kde ste ju kupili a za kolko :wink: dakujem
10. aug 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky chcem sa opytat dokedy je ok pouzivat klasicky kriz s kapsou a kedy je mozne polohu zmenit....malej to zatial vyhovuje,ma cez 4 mesiace a satkujeme sa uz vyse 2 mesiacov,je kludna v tom uvaze a lahko zaspi....zatial si na ine uvazy netrufam :wink:
10. aug 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok