• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Babyšatka

16. júna 2016 
@myzma
@mneme dakujem kočky, viac menej takto som si predavovala ze to ma fungovat. Periete satky aj s avivazou? ci nie?
23. feb 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anamor nikdy nie s avivazou, idealne v nejakom eko pracom prostriedku :wink:
23. feb 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mneme dakujem :wink:
23. feb 2011 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: baby, ellevill satky ste si objednavali priamo z norska?
25. feb 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dankakk ano priamo, vyjdu lacnejsie..
25. feb 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, takze je to uz oficialne, kazdy utorok je v latkovkach Den s poradkynou. Zaciname uz buduci utorok 1.3. od 10:00, tesim sa na kazdu novu latkarku alebo nosicku.
Viac kuknite na webke latkovky.sk hned na uvodnej stranke.
25. feb 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anamor aké ellevillky si si objednala???
25. feb 2011 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina05 objednavala som sebe a kamoske, obe sme si objednali 6tku
25. feb 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anamor a vzor??
25. feb 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela80 kolko bol shipping? a ako si platila? maju teraz aj celkom dobre zlavy kuk sem http://www.ellevill.com/index.php?cPath=65_57_22, hnedu uz mam no to caffe by som aj vzala :grinning:
25. feb 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@limoni ja som si ciernu 4 vzala v tej akcii..ceny s postovnym som hodila na 37 strane...
25. feb 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, tak ja som si to uz preratavala :slight_smile: postovne vychádza na nejakých 40€. Keby som kúpila 3 (hnedu, čiernu a zelenú - všetky su v zlave) veľkosť 6, vyšla by ma jedna na 64€. Myslím. Ale ak by ste mali niektorá záujem ( chcela som to kúpiť s tým, že ostatne predam tu na MK) mohli by sme sa spojiť a nejak si to postovne rozdeliť. Čo vy na to?
25. feb 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela80 akurát pozerám, že tebe dalo postovne v prepočte 11€, neviem prečo mi vyhodilo az 40€. Za tých 11€ je to super!
25. feb 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dankakk na ellevill sa akumuluje postovne..cim viac satiek tym vacsie postovne, takze spolocne objednavky sa tam velmi neoplatia..
25. feb 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmmmm uz som na to prisla :sweat_smile: ... Čím viac objednam, tým viac na postovnom zaplatím. Takze tak... takze si asi objednam len jednu, vyjde to najlacnejšie...
25. feb 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela80 jj, majú to premyslene ...

25. feb 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dankakk no ano..ale zase mna postovne za 2 satky velkost 6 vysli menej ako za 4 a to nechapem preco..
25. feb 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ešte jedna otazocka... Ked takto satkujete, máte v zálohe aj kocik? Ja som si uz objednala jednu elasticku šatku - liliputy s kvetinkami (hrozne sa mi pacila) a teraz ellevill hnedu. Ale kocik si vôbec neviem vybrať. Do porodnice vezmem asi len vajicko...
25. feb 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dankakk ja by som sa bez kociara akurat tak zblaznila..moja spi viac menej iba v kociari vonku aj 3 hodiny ...v satke ju mam na rychle presuny vonku a hlavne doma ked je umrncana doma... mozno sa to zmeni ked bude vonku trosku teplejsie....
25. feb 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dankakk no my sme do 3 mesiacov kocikovali (v satke byt nechcel) a od 3 mesiacov satkujeme (nechce byt v kociku) :grinning: :grinning:
26. feb 2011 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.no ja som si objednala storchenwiege a vyuzijem ju tu vobec? tu je vacsinou dost teplo,aj teraz mame cez 30 stupnov..ja som ju brala,lebo zevraj je vhodna na tazsie deti a my take doma mame :grinning: a teraz neviem,ci som dobre objednala :confused: :fearful:
26. feb 2011 o 01:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela80 dakujem, som Vas necitala dozadu sa ospravedlnujem :wink:

dievcata, tato zara white http://www.ellevill.com/ds_product_info.php?cPath=65_57_22&products_id=216, nie je az tak celkom white, je tam aj bezova, vsak?
26. feb 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@estterka ja si myslim, ze urcite budu aj chladnejsie dni a storcha vyuzijete a este mozes viazat tie uvazy, kde je na dietatku iba jeden pruh satky a podla mna kupis este dalsiu satku :wink: napr. vyssie rozoberanu ellevillku, ta je vhodna na leto
26. feb 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@limoni tato je bezova natur
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/babysatka/?page=39#post-57496810
tamta bude iba biela tak ako moja cierna...len ten vzor to robi ze sa zda byt bezova..
26. feb 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@limoni no takze zle som objednala,kurnik..tu chladnejsie uz nebude,som na kanarskych,tu je vzdy rovnako :unamused: a dalsiu neplanujem kupit,tato je druha.. :rolling_eyes: :rolling_eyes:
26. feb 2011 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@limoni na leto je lepsia zara alebo jade ellevillka? neporadis? zase ma svrbia prsty na jade deli
27. feb 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela80 svrbia prsty :grinning: ako som citala na spepicarna.cz, rozdiel je v tkani - jedna je natkana horizontalne a druha vertikalne, jade ma vzor plastickejsi - vypuklejsi a vraj viac drhne pri viazani, ale myslim, ze v hrubke nie je az taky rozdiel, takze jade deli mozes hodit do shopping cart :wink: a das vediet ako sa vam nosi

ja som sa nevedela rozhodnut, tak som splnomocnila manzela a vybral zaru tri blue

@estterka vyskusate sa ponosit a ak vam bude fakt horko, tak ju predas
27. feb 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@limoni tri blue je pekna ja mam tri brown :wink:
27. feb 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela80 mne sa pacila aj tri brown, no uz mame hnedeho storcha :wink:
27. feb 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@limoni ja mam aj mei tai usity taky do hneda od romanacky a aj nosic liliputi mam hnedy a aj kpsa je taka hnedo bezova.... :grinning: :grinning: tak aby sme ladili...
27. feb 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok