Babyšatka

kili
10. máj 2007

Niekde som čítala, že nedonosené deti sa majú často objímať, tak by som rada svojich chlapcov klokánkovala aj doma. Ale aby ma to časovo nezaťažilo, chcela by som používať Babyšatku. Zistila som, že ich je množstvo druhov a ceny od 1000-4500 Sk. Tak neviem, ktorú si vybrať. Asi ju nebudem používať inde ako doma a nie dlhšie ako rok, tak som uvažovala na tejto: http://nosime.sk/browse.php?id=38
Máte s ňou niekto skúsenosti? neviťahá sa hneď, keď je o toľko lacnejšia ako iné?

anamor
23. feb 2011

@myzma
@mneme dakujem kočky, viac menej takto som si predavovala ze to ma fungovat. Periete satky aj s avivazou? ci nie?

mneme
23. feb 2011

@anamor nikdy nie s avivazou, idealne v nejakom eko pracom prostriedku 😉

anamor
23. feb 2011

@mneme dakujem 😉

dankakk
25. feb 2011

Ahojte 🙂 baby, ellevill satky ste si objednavali priamo z norska?

michaela80
25. feb 2011

@dankakk ano priamo, vyjdu lacnejsie..

labutka
25. feb 2011

Dievcata, takze je to uz oficialne, kazdy utorok je v latkovkach Den s poradkynou. Zaciname uz buduci utorok 1.3. od 10:00, tesim sa na kazdu novu latkarku alebo nosicku.
Viac kuknite na webke latkovky.sk hned na uvodnej stranke.

martina05
25. feb 2011

@anamor aké ellevillky si si objednala???

anamor
25. feb 2011

@martina05 objednavala som sebe a kamoske, obe sme si objednali 6tku

martina05
25. feb 2011

@anamor a vzor??

limoni
25. feb 2011

@michaela80 kolko bol shipping? a ako si platila? maju teraz aj celkom dobre zlavy kuk sem http://www.ellevill.com/index.php?cPath=65_57_22, hnedu uz mam no to caffe by som aj vzala 😀

michaela80
25. feb 2011

@limoni ja som si ciernu 4 vzala v tej akcii..ceny s postovnym som hodila na 37 strane...

dankakk
25. feb 2011

Baby, tak ja som si to uz preratavala 🙂 postovne vychádza na nejakých 40€. Keby som kúpila 3 (hnedu, čiernu a zelenú - všetky su v zlave) veľkosť 6, vyšla by ma jedna na 64€. Myslím. Ale ak by ste mali niektorá záujem ( chcela som to kúpiť s tým, že ostatne predam tu na MK) mohli by sme sa spojiť a nejak si to postovne rozdeliť. Čo vy na to?

dankakk
25. feb 2011

@michaela80 akurát pozerám, že tebe dalo postovne v prepočte 11€, neviem prečo mi vyhodilo az 40€. Za tých 11€ je to super!

michaela80
25. feb 2011

@dankakk na ellevill sa akumuluje postovne..cim viac satiek tym vacsie postovne, takze spolocne objednavky sa tam velmi neoplatia..

dankakk
25. feb 2011

Hmmmm uz som na to prisla 😅 ... Čím viac objednam, tým viac na postovnom zaplatím. Takze tak... takze si asi objednam len jednu, vyjde to najlacnejšie...

dankakk
25. feb 2011

@michaela80 jj, majú to premyslene ...

michaela80
25. feb 2011

@dankakk no ano..ale zase mna postovne za 2 satky velkost 6 vysli menej ako za 4 a to nechapem preco..

dankakk
25. feb 2011

A ešte jedna otazocka... Ked takto satkujete, máte v zálohe aj kocik? Ja som si uz objednala jednu elasticku šatku - liliputy s kvetinkami (hrozne sa mi pacila) a teraz ellevill hnedu. Ale kocik si vôbec neviem vybrať. Do porodnice vezmem asi len vajicko...

michaela80
25. feb 2011

@dankakk ja by som sa bez kociara akurat tak zblaznila..moja spi viac menej iba v kociari vonku aj 3 hodiny ...v satke ju mam na rychle presuny vonku a hlavne doma ked je umrncana doma... mozno sa to zmeni ked bude vonku trosku teplejsie....

elixia
25. feb 2011

@dankakk no my sme do 3 mesiacov kocikovali (v satke byt nechcel) a od 3 mesiacov satkujeme (nechce byt v kociku) 😀 😀

estterka
26. feb 2011

ahojte.no ja som si objednala storchenwiege a vyuzijem ju tu vobec? tu je vacsinou dost teplo,aj teraz mame cez 30 stupnov..ja som ju brala,lebo zevraj je vhodna na tazsie deti a my take doma mame 😀 a teraz neviem,ci som dobre objednala 😕 😨

limoni
26. feb 2011

@michaela80 dakujem, som Vas necitala dozadu sa ospravedlnujem 😉

dievcata, tato zara white http://www.ellevill.com/ds_product_info.php?cPa..., nie je az tak celkom white, je tam aj bezova, vsak?

limoni
26. feb 2011

@estterka ja si myslim, ze urcite budu aj chladnejsie dni a storcha vyuzijete a este mozes viazat tie uvazy, kde je na dietatku iba jeden pruh satky a podla mna kupis este dalsiu satku 😉 napr. vyssie rozoberanu ellevillku, ta je vhodna na leto

michaela80
26. feb 2011

@limoni tato je bezova natur
https://www.modrykonik.sk/forum/na-nosenie/babysatka/
tamta bude iba biela tak ako moja cierna...len ten vzor to robi ze sa zda byt bezova..

estterka
26. feb 2011

@limoni no takze zle som objednala,kurnik..tu chladnejsie uz nebude,som na kanarskych,tu je vzdy rovnako 😒 a dalsiu neplanujem kupit,tato je druha.. 🙄 🙄

michaela80
27. feb 2011

@limoni na leto je lepsia zara alebo jade ellevillka? neporadis? zase ma svrbia prsty na jade deli

limoni
27. feb 2011

@michaela80 svrbia prsty 😀 ako som citala na spepicarna.cz, rozdiel je v tkani - jedna je natkana horizontalne a druha vertikalne, jade ma vzor plastickejsi - vypuklejsi a vraj viac drhne pri viazani, ale myslim, ze v hrubke nie je az taky rozdiel, takze jade deli mozes hodit do shopping cart 😉 a das vediet ako sa vam nosi

ja som sa nevedela rozhodnut, tak som splnomocnila manzela a vybral zaru tri blue

@estterka vyskusate sa ponosit a ak vam bude fakt horko, tak ju predas

michaela80
27. feb 2011

@limoni tri blue je pekna ja mam tri brown 😉

limoni
27. feb 2011

@michaela80 mne sa pacila aj tri brown, no uz mame hnedeho storcha 😉

michaela80
27. feb 2011

@limoni ja mam aj mei tai usity taky do hneda od romanacky a aj nosic liliputi mam hnedy a aj kpsa je taka hnedo bezova.... 😀 😀 tak aby sme ladili...