Babyšatka

kili
10. máj 2007

Niekde som čítala, že nedonosené deti sa majú často objímať, tak by som rada svojich chlapcov klokánkovala aj doma. Ale aby ma to časovo nezaťažilo, chcela by som používať Babyšatku. Zistila som, že ich je množstvo druhov a ceny od 1000-4500 Sk. Tak neviem, ktorú si vybrať. Asi ju nebudem používať inde ako doma a nie dlhšie ako rok, tak som uvažovala na tejto: http://nosime.sk/browse.php?id=38
Máte s ňou niekto skúsenosti? neviťahá sa hneď, keď je o toľko lacnejšia ako iné?

catherine214
7. feb 2011

@michaela80 a ty si vsetky kupovala priamo odtial? lebo ja ked som si to preratavala, tak to bolo jedno,tak som brala z CZ. Mne sa strasne pacila white a mauve, ale bielu som zavrhla ze by bola jak svina a ruzove zase kvoli tomu, ze mam chlapca, potom som chcela deli blankytne modru, ale nakoniec tato vyhrala,lebo aj mm povedal, ze sa mu lubi najviac a ked uz tolke prachy za to vytoto, ze nech vezmem taku co sa nam lubi obom. No kazdopadne budem svietit daleko 😀 😀 😀 a vobec neviem co si k tomu dam, ale babky v dedine popadaju z bicykla, 🤐 😝 ked ma uvidia

catherine214
7. feb 2011

Jaaj a etse dufam, ze ma potom nechyti mania, lebo ja som v tomto uchyl, uz kocikovu maniu som mala,tak snad ma nechyti aj toto 🙄 😝

michaela80
7. feb 2011

@catherine214 aj kebz si mala obzcajnu satku tak popadaju...to viem podla seba ako po mne poyeraju.... ja som vsetkz objednala priamo, vzjde to lacnejsie... mania< ja mam plienkovu maniu... 🙂

bihan
7. feb 2011

@emjee najvyšší čas zaobstarať si ďalšieho nosenca 😀

anamor
7. feb 2011

ahojte, rovno sa presuniem z nosenia sem, kedze riesim tu satku, aj ked mam este trosku casu 😉
za kolko vam prisli satky priamo z ellevil, uz som zas tusim najviac priklonena ze skusim ellevil
lebo ja fakt u zneviem ci ellevilku novu alebo nosenu didymosku, ci storcha, dnes som nejaka rozpoltena 😉
a este sa chcem spytat ci ste od ellevil niekto neskusili jade? pacia sa mi aj zary sice, ale co som citala popis, ze su tensie, na leto by to mohlo byt ok? ci radsej predsa tu zaru?

emjee
8. feb 2011

@catherine214 suhlasim s @michaela80 padnu im sanky aj keby si mala uviazanu puachetku po praprababicke 😀 na mna tiez vsetci cumeli, lebo som bola prva nosnica v okoli 😀 (a zatial len jedna z dvoch - este sa pridala kamoska, ale ta nosila vonku len v manduci a dost malo)

roo
8. feb 2011

@emjee nosnica 😀 😀 😀

michaela80
9. feb 2011

@anamor traz som chvilu rozmyslala na jade deli ale naskocila akcia tak som to nechala tak.. 😅

anamor
9. feb 2011

@michaela80 a ako casto sa menia akcie na jednotlive satky v elleville? nemas prehlad? objednavala si priamo z ellevil stanky satku? ak ano ako dlho isla?

michaela80
9. feb 2011

@anamor objednavam priamo..naposledy som zaregistrovala akciu tesne pred porodom... ale akcie davaju iba na tie satky co chu vypredat...a prisli mi obidve za 2-3 tyzdne..

anamor
9. feb 2011

@michaela80 dakujem za info 😉

barbarka
10. feb 2011

@emjee tak som sa rozhodla pre didymos - 4,7 s vlnou nasla som cez inzerat.a moj vzor a veeeelmi mila predavajuca. tak dufam ze budem spokojna

emjee
11. feb 2011

@barbarka aky vzor?

barbarka
11. feb 2011

@emjee katja 🙂 dala som za nu 70e 😝 no dufam ze budeme aj ja aj davidko spokojni, a ze ta vlna v nej nebude hryzt 😅

monr
11. feb 2011

@barbarka snáď budeš spokojná, a ak by ťa nejako hrýzla, skús ju prehnať slabučkou lanolínovou kúrou, to by mohlo pomôcť. Ale len slabučkou.

barbarka
11. feb 2011

@monr co je lanolinova kura? 😕 😅

monr
11. feb 2011

požíva sa na lanolínovanie vlniakov pri používaní látkových plienok. ale zvyknú ju kočky používať aj na oblečenie, keď moc hryzie. http://www.latkoveplienky.sk/produkt-detail/lan... napr. niečo takéto, len treba slabučkú koncentráciu. Ale osobnú skúsenosť nemám, ja vlnené veci môžem. 😉

estterka
11. feb 2011

ahojte,idem sa k vam poradit.ideme vymenit satku,lebo nasa uz malu neudrzi,rozhodli sme sa pre Storchenweige. ja mam teraz satku 5 metrovu.problem je,ze satkuje aj muz a jemu je tato tak uplne akurat,ze zaviaze uzol a konci satka 😀 takze asi mam kupit az tu 5,2 metra? nebude to problem potom pre mna? lebo ja som nizka,tak nech sa mi to da uviazat.

emjee
11. feb 2011

@estterka teraz mate elasticku? podla mna kup satku podla seba, muz bude halt viazat jednoduchsie uvazy, predpokladam, ze ty nosis castejsie a intenzivnejsie ako on - ja som mala pevnu satku 5,2m hoppediz a bola strasne dlha (a to ja nie som ziadne tintitko 😉 ) liezlo mi to na nervy furt si to omotavat okolo seba, kupila som si kratsiu 4,6m

estterka
11. feb 2011

@emjee hej,mame elasticku a uz malu nedrzi vobec,uviazem na pevno a po chvilke je mala upne uvolnena a vselijak poskrucana 😠 no my viazeme len kriz s kapsou vonku(ale ked bude nova satka,budem skusat nove uvazy 😅 ). tak teda 4,6 metra vravis staci,necham si poradit 😉

emjee
11. feb 2011

@estterka zalezi od tvojej konf. velkosti, ak mas 38 a menej, postaci ti aj 4,1m

estterka
11. feb 2011

@emjee satku,ktoru mame teraz,ta ma 5 metrov a musim si ju obviazat dvakrat okolo pasu. ale kvoly muzovi uz kratsiu ako 4,6 metra nezoberiem.on skor manducu vyuziva,ale satkuje tiez rad.

emjee
11. feb 2011

@estterka je este ine riesenie 😀 2 satky 😀

estterka
11. feb 2011

@emjee :D no to uz je ale drahsie riesenie.preto som to chcela spojit do jednej,aby sme obaja boli spokojni 😀 niekde som sa docitala,uz neviem kde,ze tie satky,co sme si vybrali,su o nieco dlhsie ako sa uvadza,o jeden koniec,ale uz neviem,moze byt?

emjee
11. feb 2011

@estterka ano, storchenwiege je jedna z tych, kde sa do dlzky pocita len jeden koniec, druhy je akoby navyse 😉

elixia
11. feb 2011

@estterka ja tiez nie som tintitko a mam Hoppediz 4,6m..uuplne staci

estterka
11. feb 2011

@emjee ok,dakujem 🙂
@elixia 😉

martina05
12. feb 2011

Ahojte baby, tei Ellevill šatky ma celkom dostali.... musím to ísť preskúmať .... a hlavne pozrieť aký je aktuálny kurz .... 😅 😅

martina05
12. feb 2011

@michaela80 chcela by som sa ťa spýtať koľko stálo poštovné pri objednávke z ellevill.... páčia sa mi tie šatky a asi by sme sa s kamoškou dali dohromady... no a zaujímalo by ma koľko by nás vyšlo poštovné...Na tej stránke to nejako neviem nájsť ...

michaela80
12. feb 2011

@martina05 tam ti daju dole dan ...skusim najs fakturu...myslim ze teraz bolo 80 NOK...