Babyšatka

kili
10. máj 2007

Niekde som čítala, že nedonosené deti sa majú často objímať, tak by som rada svojich chlapcov klokánkovala aj doma. Ale aby ma to časovo nezaťažilo, chcela by som používať Babyšatku. Zistila som, že ich je množstvo druhov a ceny od 1000-4500 Sk. Tak neviem, ktorú si vybrať. Asi ju nebudem používať inde ako doma a nie dlhšie ako rok, tak som uvažovala na tejto: http://nosime.sk/browse.php?id=38
Máte s ňou niekto skúsenosti? neviťahá sa hneď, keď je o toľko lacnejšia ako iné?

bihan
6. feb 2011

@mmmk a aspoň v tých BB nosia čelom k sebe? 😀

mmmk
6. feb 2011

@bihan Ne, ne 😀 Od sebe, dite potrebuje videt, decko v tom visi, je nespokojene a ony se divi, jak to, ze memu synovi nevadi pozice celem ke mne a (svete div se) mi v satku/manduce spi 😀

zuzanockamt
6. feb 2011

@bihan ja som maleho este donedavna nosila v elastickej - hlavne, ked som ho potrebovala rychlo vybrat a zase nalozit a ma uz 8 a pol kila, ale este len 4 mesiace a 3 tyzdne, no uz to zacinalo byt nepohodlne nosenie, ani nie preto, ze by ho to tahalo dole, ale mne to bolo nepohodlne na pleciach

bihan
6. feb 2011

@mmmk veď toto... a ani sa ti tam neudusí, čo? 😀

@zuzanockamt ja proti elastiku z princípu nič nemám, testovala som ho, keď mala Malina asi 5kg (3t) a nosí sa v ňom naozaj pohodlne, ale keby mi niekto dal na výber, či investujem do pevnej alebo elastickej, tak neváham ani sekundu. 🙂

mmmk
6. feb 2011

@bihan Bohuzel, i v CR je argumentem - vzdyt to vyrabi BB, Chicco nebo dokonce Cybex!!! 😅 🙄 😀 To nemuze byt prece spatny 😅

bihan
6. feb 2011

@mmmk protiargumentom proti šatkám je aj aspekt "indiánskej babičky", a taký BB nosič predsa vyzerá štýlovo 😝
To sú keci... kto chce psa biť, palicu si nájde.

mmmk
6. feb 2011

@bihan Ano, nosic BB chodi pekne prohnuty do zadu a vypada teda sebevedomeji 😎 😝 😀

labutka
6. feb 2011

@catherine214 ak mas chut a si z BA, pridi pozriet prezentaciu satiek a ergonomickych nosicov, urcite nieco vymyslime.
Tuto stredu, 9.2. o 10:00 h. Materske centrum Rybka.
www.webareal.sk/mcrybka

catherine214
6. feb 2011

@labutka momentalne byvame pri Ba v dedine a okrem toho som bez auta,ktore sme v pondelok predali, takze zial nemozem prist 😒
uff, som zvedava, ako sa to naucim viazat,(mozno sa najde niekto z okolia, kto ma auto a pride ma zaucit 😉) ale asi som sa rozhodla pre ellevil (najviac sa mi pacili, lebo inak som tomu nerozumela a vsade pisu, ze su dobre),tak ked pride vam napisem ze co a ako a urcite budem otravovat ako to mam zaviazat 😀 a objednala som tu 4.7m tak snad sa do nej natrepem 🙄

zuzanockamt
6. feb 2011

@catherine214 ja som sa ucila viazat len podla navodov na youtube a v roznych priruckach a na nete, co som nasla foto navody

michaela80
7. feb 2011

@catherine214 ktoru ellevillku si si objednala?

michaela80
7. feb 2011

@bihan tak elevillka 4 je na ceste ku mne..nevedela som sa rozhodnut ktoru ale zalva 50 to za mna vyriesila... 😉 😉 😉

michaela80
7. feb 2011

@catherine214 na tu som pozerala je nadherna len na mne by velmi svietila...

bihan
7. feb 2011

@michaela80 aj ty budeš mať zelenicu zelenú? 😅 či teracottu?

michaela80
7. feb 2011

@bihan nie vzala som na moje prekvapenie ciernu...mm vravi ze aj tak polovicu leta v ADDIDAS tak bude aspon ladit...len ci v tom nebude velmi teplo....sak ja ju chcvem lan na ten jeden uvaz, inac budem nosit asi viac menej Tribrown...

michaela80
7. feb 2011

@bihan ty mas zelenu? zvazovala som chvilu deli le ale aj natur ...no co uz... 50 percent je 50

bihan
7. feb 2011

@michaela80 ja mám Zaru Deli...zelenú som vyhrala a posunula ďalej 😀

michaela80
7. feb 2011

@bihan deli ci tu deli le?

bihan
7. feb 2011

@michaela80 Deli.. tú svetlejšiu.

michaela80
7. feb 2011

@bihan ta je krasna ale zlava rozhodla pre zaloznu satku

dnes sa babka az na ceste podkla ako na mna zizala ze com tam uviazane

monr
7. feb 2011

@michaela80 objednávala si priamo z elevillu? tie zľavové majú za super ceny 🙂

bihan
7. feb 2011

@michaela80 jasné, ja som nepozerala na cenu, lebo vlastne prvú šatku mám zadarmo, keďže mi predaj tej vyhranej pokryl celý nákup novej 😀

michaela80
7. feb 2011

@monr ano priamo tam, vyjdu lacnejsie... ta cierna 4 vyjde 50 eur s postovnym... 😅

@bihan tak pri prvej som tiez nepozerala na cenu a keby nedali zlavu tak mozno by som vzala deli tmavsiu alebo tri blue alebo natur....no ale pri takej zlave nebolo na co cakat...

emjee
7. feb 2011

aj ja chcem novu satkuuu 😀 ale asi by mi tu len stala, uz nemam koho nosit 😝 M. uz len v manduci aj to raz za uhorsky rok 😔

monr
7. feb 2011

veru, aj mne už je ľúto, že sa nosíme pomenej, malá by už len behala, ale momentálne na uspávanie sa sama vypýta.
ale snáď ešte na jar ponosíme. ALe šatku už kupovať nebudem. Aj keď láka, láka. Tá čierna zara by sa mi páčila.

zuzanockamt
7. feb 2011

dievcata, tie satky su ako droga, ja tiez len stale obzeram, ktora by sa mi este zisla 😀 ... ale uz mam moju vysnivanu doma, tak uz nejdem vymyslat 😀

catherine214
7. feb 2011

@michaela80 no mne sa pacili tie ruzovkaste a take svetle, ale ked mam chlapca, asi by to vyzeralo cudne, keby bol v ruzovej satke a mm chce tiez nosit, tak preto tato, povedal, ze si ju da na seba, no to som zvedava 😀 mozno raz si ju da 😅 inak najviac sa mi pacili tie s hodvabom len tie ceny, uz toto je prehnane.

michaela80
7. feb 2011

@catherine214 ja som prvu mala tuto http://ellevill.com/ds_product_info.php?cPath=6... a teraz mam tuto http://ellevill.com/ds_product_info.php?cPath=6... a tuto som si objednala http://ellevill.com/ds_product_info.php?cPath=6...

mne sa pacila aj natur aj biela ale ja som spindur na svetle veci.... a ja ked sa otepli tak ako sa poznam cierno biela sportova to u mna isti tak budem ladit...

zuzanockamt
7. feb 2011

dievcata, myslite, ze bude storchen na leto dobra? ... pozerala som tie ellevil, su krasne