Babyšatka

kili
10. máj 2007

Niekde som čítala, že nedonosené deti sa majú často objímať, tak by som rada svojich chlapcov klokánkovala aj doma. Ale aby ma to časovo nezaťažilo, chcela by som používať Babyšatku. Zistila som, že ich je množstvo druhov a ceny od 1000-4500 Sk. Tak neviem, ktorú si vybrať. Asi ju nebudem používať inde ako doma a nie dlhšie ako rok, tak som uvažovala na tejto: http://nosime.sk/browse.php?id=38
Máte s ňou niekto skúsenosti? neviťahá sa hneď, keď je o toľko lacnejšia ako iné?

bihan
31. mar 2011

@anitab hm.. neviem, ktoré lesklé myslíš...možno bambusové? žiadne bliskačky to nie sú 😀 Zaru mám deli a Jade mi práve prišla včera plum.

@elinka27 dosť negatívne tam hodnotia ak kvalitu materiálov.. vraj sa nosí príjemne (v tej umelinovej), ale kým sa to naviaže, tak dosť hrôza...som zvedavá an referencie 🙂
Hopky a Didy sú super značky, niektoré modely sú viac, niektoré menej vydarené, ale to už je viac-menej o osobných pocitoch 🙂

@haruka na 6-týždňové mimčo už radšej odporúčam pevnú šatku, veľkosť 5 (ak máš veľkosť do 40) alebo 6 (ak nad.) 🙂
@gangulienka klobúčik ;)

elinka27
31. mar 2011

@bihan no co uz ked som najprv objednala lebo sa mi pacila na fotke a potom som citala recenziu🙂nevadi poslem info dalej aspon.
Aj tak pocitam ze s tou didymos budem spokojna takze nieje co riesit 🙂

anitab
1. apr 2011

@bihan moze to byt asi len bleskom pri foteni, sa mi to zdalo 😉 idem este vyuzit tu akciu na ich stranke, je to cenovo neporovnatelne, dik 🙂

gangulienka
1. apr 2011

@bihan dik, ja uz som fakt asi bez mozgu, tak toto ma fakt nenapadlo 😀 sa normalne hambim esteze ze ma za tym pc nikto nevidi 🙂

elinka27
6. apr 2011

@bihan tak mi dnes prisla didymos indo-cierno biela,a teeeeeeda 😝 ta sa viaze sama, krasna, poddajna, ziadne "hrce " latky v rukach ani zbytocne zahyby, Hopka je super co mam som s nou spokojna,ale ak tieto dve porovnam tak didymos je mercedes medzi satkami 🙂

bihan
6. apr 2011

@elinka27 super, tak nech sa pohodlne a dlho nosí 🙂

elinka27
6. apr 2011

@bihan podotykam,ze Pentelka mi stale neprisla, a nemam ani peniaze, ale vcera po vyse dvoch tyzdnoch co som ju nahanala, mi pani napisala ze uz ju poslala, tak som velmi zvedava co je to za satka a potom teda podam info

michaela80
6. apr 2011

@elinka27 hod mi link aku si vzala cierno bielu... 🙂

monr
6. apr 2011

@elinka27 na tie referencie na Pentelku som zvedavá aj ja 😉

elinka27
6. apr 2011

@monr len este aby mi prisla 🙂

elinka27
7. apr 2011

@monr @bihan a ostatne satkarky, dnes mi prisla ta satka od Pentelka, je tvrda co by ani tak samotne nevadilo,ale je absolutne nepriepustna, mala by sa mi v tom mohla dovolim si povedat aj zadusit keby sa jej nedopatrenim pri noseni tym prekryla tvar, skusala som si ju viazat,ale ide tazko, celkovo som sa pod nou velmi potila ja sama, takze neviem ako by v tom vydrzala mala, otras, latka je sice farbou pekna/cokoladova/,ale mam pocit ze vybledne ked sa operie, neviem vyskusat a este sa nu aj chlpy lepia, a elektrizuje.Absolutne som s nou neni spokojna, a nedovolila by som ju ani predavat.
S Hopkou a Didimosom co mam sa to neda vobec porovnat a aby som nezabudla prisiel mi k nej navod v polstine

leelo
7. apr 2011

@elinka27 ufffffffffff 🙄
to je polsky vyrobok? no ved ju obratom vratis a vybavena vec, nie?

elinka27
7. apr 2011

@leelo no ved ano,ja som ju kupovala lebo sa mi pacila farba,ale to je asi tak vsetko co je na tom pekne. 😀 A to vraj ma byt cesky vyrobok aspon tak je prezentovany

leelo
7. apr 2011

@elinka27 aj celkovo ten servis, co ti dali, sa mi zda pofiderny...
dufam, ze uspesne dostanes peniaze nazad!

ale indio - to si spravila super kupu, ja mam tendenciu uz len po didymoskach pozerat, podla toho, co citam. na moju didy nedam dopustit a dalsiu planujem bud indio, alebo ellevill bambusku.

mate niekto aj didy aj ellevill, ze viete porovnat?

elinka27
7. apr 2011

ta indio naozaj nema chybu, som s nou viac spokojna ako s tou Hoppediz, je uplne lahucka a lahko sa viaze, dokonca ahj ten problemovy pre mna uvaz na chrbat som s nou konecne uviazala 😝

leelo
7. apr 2011

@elinka27 na http://www.didymos.de/ maju teraz na limitky s vlnou este dalsiu zlavu 20%. je medzi nimi aj indio natur. moja velkost vychadza na 63,20 eur. co je super cena, kedze sucasnu didy mam cca za 100e. tak sa mi uz o tej indio aj sniva 😅

elinka27
7. apr 2011

@leelo ja mam moju indio za 110€ aj s postovnym 😝

leelo
7. apr 2011

@elinka27 ceny limitiek su vzdy o nieco nizsie, teraz este aj minus 20%, takze je to super. ale to len na tu s vlnou. vraj je ale aj na leto ok, kedze vlna je preidusna a aj rychlo schne, ked sa spotis. len sa neda prat na viac ako 30st.
no ta tvoja c-b indio stoji aj v nemecku c.5 - 99,60e a c.6 - 107,90e.
keby si si namiesto pentelky chcela dopriat dalsiu didy, tak daj vediet, lebo asi to uz fakt tak bude, ze si ju objednam, pokial ma niekto nepresvedci, ze ellevill je lepsia 😝 😀

elinka27
7. apr 2011

@leelo a ty to ides objednavat odkial?oni dorucuju aj na SK?










leelo
7. apr 2011

@elinka27 z tej nemeckej stranky. ja zijem v nemecku. ale dorucuju samozrejme aj na sk, len za drahsie. koncom mesiaca budem na sk, v ba.

elinka27
7. apr 2011

@leelo vazne si mi nasadila chrobaka do hlavy 😀 muz ma uz asi prizabije, este totiz cakam na manducu co som objednala 😀

leelo
7. apr 2011

@elinka27 ty maniacka 😀 hlavne vyries tu pentelku, vobec nemam z nich dobry pocit 😖
je super, ze tu mam didy aj v obchode a mozem si ich obchytkat 😀 aj ked to vzdy byva loteria, lebo nemozu mat vsetky vzory a velkosti, ale vacsinou maju vyber pekny 😉
objavila som obchod aj s ellevillkami, tak sa tam musim ist urychlene pozriet.

elinka27
7. apr 2011

@leelo ano ellewilka aj mna laka 😉

janette4
7. apr 2011

@elinka27 ,
@leelo baby,s tou didymos ste mi nalákali chrobáka do hlavy.len keby tu na sk nebola taká hrozne drahá. ☹

elinka27
7. apr 2011

@janette4 veru je to dost ale nelutujem, stolik do obyvacky pocka 🙂

leelo
7. apr 2011

@janette4 tie didy limitky ponuka aj tato stranka:
http://www.didymos.cz/nabidka/satky-na-noseni-d...

verim, ze aj ine stranky, asi aj slovenska. len ja vzdy prirodzenne sledujem tu nemecku.
ceny su fakt super, kedze na niektore je este aj dalsia zlava. asi by som bola blazon nekupit indio za 63 eciek 😝

janette4
7. apr 2011

@leelo a nedalo by sa spraviť tak,že keď si budeš objednávať ,by si mi kúpila tam,kde si ty kupuješ za tých 63€,keď by som ti poslala prevodom peniaze a keď budeš na sk,poslala by si mi to balíkom?samozrejme poštovné by som si tiež preplatila.
ja totiž ešte nemám žiadnu šatku,rozhodujem sa akú kúpiť,hľadala som niečo do 70€,lebo 100€ je pre mňa hrozne veľa nehovoriac o tom,že muž by ma zožral aj s chlpami. 😝

leelo
7. apr 2011

@janette4 jasne, dalo by sa to tak. a vies, aku satku chces? vies velkost?
tych 63e je komkretne za indio s vlnou, vel.5.
ak si chces urobit prehlad, pozri na www.didymos.de
stranka ma 2 jazykove mutacie - en, de.
v nemeckej najdes limitky das tragetucher -> limitierte modelle na paneli vlavo

alebo potom tu:
http://www.didymos.cz/nabidka/satky-na-noseni-d...
ale sortiment sa nie uplne zhoduje s tou mojou de strankou

monr
7. apr 2011

@elinka27 a na hojdačku by nebola dobrá? už keď ju máš doma, tak či by si ju nevedela využiť takto. A myslíš, že zanosenie by nepomohlo? veď hoď nejaké fotečky, som na ňu zvedavá.

@janette4 nemeckého didy cena do čiech je okolo 10 eur, aspoň tak sa mi marí, že kočky písali na nosenideti.

škoda, že u nás nosenie už biedne, mne sa ešte teraz moc pozdáva vlnený teviot, aj dobrú cenu má.