Bazár detského oblečenia v Prešove. Čo vy na to?

jozino24
22. feb 2009

mam napad... aj vy mate kopu detskeho oblecenia ktore uz vasim ratolestiam neobleciete??? viem zariadit priestory a vsetko potrebne na zorganizovanie detskeho bazaru.... ale zhanam predavajucich... piste

tinika
23. feb 2009

no ja sa pridam, ale nemam veľa veci na predaj 😀 jedine ak svoje

jozino24
autor
23. feb 2009

tak co??? nikto nic???

tinika
23. feb 2009

ja sem občas kuknem, prave sa napchavam, bo som uz dost hladna.

jozino24
autor
23. feb 2009

tak ja sa na to asi vykaslem... tu ma kazdy vysporiadane co s nepotrebnym oblecenim????

tinika
23. feb 2009

jozino asi to teraz nikto neriesi v zime 😀

jozino24
autor
23. feb 2009

ale ved ide jar... a z minuleho roka ma uz urcite kazdy kopu veciciek ktore uz neoblecu...

danielkapo
23. feb 2009

jozino, napad to nie je zly, len si velmi nemyslim, ze by taka 1-2 dnova akcia mala tu v PO velky uspech....vies, jednak by bolo treba informovat ludi a tak....asi vacsina tych, ktori maju zaujem oblecko po detoch popredat tak to fakt riesi cez net 😒

jozino24
autor
23. feb 2009

nooo co sa tyka organizacie... stacil by jeden den.. a ja to viem dat dokopyvsetko a aj spropagovat... len treba predavajucich

danielkapo
23. feb 2009

a kde by si to realizoval? konkretne... no predavajucich, aj kupujucich 😅

janazuza
23. feb 2009

cavte. Ja sa pridám, mám v zálohe asi 2 skrine oblečka 😀

jozino24
autor
23. feb 2009

no super takze uz sme traja... no co sa tyka toho kedy... to zalezi na tom kedy nas bude dost.. a su dva priestory... bud sala OZKN na sekcove tam kde sa robia svadby alebo na ZS zimnej na sekcove... mam dva moznosti a mozeme si vybrat...

dioliana1
23. feb 2009

jožino take bazari sa organizovali na sekcove a po sukromnych obchodoch bol oznam kde čo a ako....

jozino24
autor
23. feb 2009

vsetko zorganizujem neje problem....len musim mat pre koho

dioliana1
23. feb 2009

tak len letaky po bytovkach a domoch 😒

jozino24
autor
23. feb 2009

to uz nechaj na mna... viem co mam robit... neboj... a aj v radiu presov mam iste kontakty tak aj tam to mozem dostat...bez najmensich problemov...

jozino24
autor
26. feb 2009

nikto viac??? takze nic z toho nebude??

danielkapo
26. feb 2009

mozno bude, nechaj to este troka prekvasit 😀 sa mozno este niekto prida 😉

jozino24
autor
26. feb 2009

ved sa to aj kvasi.... ja cakam... ved to chcem az tak na koiec marca... alebo polku...

danielkapo
26. feb 2009

nooo to este casu

tina_
26. feb 2009

ahojte, ja tiez mozno daco pohladam, keby nahodou...Hoci mam dve kocky, takze mala nosi po velkej 😀 , a ak by aj sestra mala kocku, tak toho bude menej...
Ale mohli by sa tam predavat aj dojcenske veci, co ja viem, sterilizator, flasky-nove, kociky...

Je to sice trochu mimo, ale ja som tak minule rozmyslala, ze skoda, ze neexistuje nieco ako "pozicovna hier a hraciek"...Hlavne napr. spoločenske hry su priserne drahe, niekedy clovek zaplati od 500-900 sk aj viac, a potom sa aj tak nehrate kazdy den s tou hrou...Tak by sa dalo napr. za nejaky poplatok, co ja viem, euro-dve na tyzden, pozicat hra (Monopoly, Operacia, Dostihy...). Moja starsia isteho casu strasne chcela tie opice, co sa kvacia na take mikadove palicky, na nejaku palmu, hravali to v skolke, alebo taku Vevericku Terku, ale som presvedcena, ze keby som to bola kupila, tak sa s tym pohra par krat, potom by to dllllho stalo, potom by sa zase trosku pohrala...

danielkapo
26. feb 2009

tina s tymi hrackami to ano, len by to bolo asi dost rizikovo-stratove, predsa len deti znicia dost rychlo take veci....to skor podla mna ked sa pohraju v nejakych materskych centrach a pod...

jozino24
autor
26. feb 2009

nooo jasne ze sa tam moze predavat vsetko co sa tyka deti... ja tam tiez priveziem aj svoje 3 kociare... hihi

jozino24
autor
3. mar 2009

tak uz sa nikto nenajde?cas bezi...

dada27
31. mar 2009

Ahoj Jožino,vidím,že ti tu už dlho nikto neprispel,ale v Nižnej Šebastovej by sme chceli organizovať Bazár detských vecí asi dva týždne po VeĽkej noci asi najlepšie v sobotu.Predávali by si to ľudia sami,poprípade vymieňali 🙂 .Ten predaj za nejakú symbolickú sumu trebárs 1€.Ak by sa chcel niekto zbaviť kočiara a podobne tiež by si pripravil nejakú ponuku a namieste by sa dohodli s nejakým kupujúcim.Presný dátum a čas by sa dal na známosť 😀 .

adrianamickova
31. mar 2009

no....tak teda...dobre 😉

dada27
31. mar 2009

my tho síce namáme doma veľa,ale ardi by sme nakúpili vecičky 🙂

terezka044
31. mar 2009

jozino my sme kedysi s bratmi organizovali bazare. dali sme to do tych mestskych novin my mame take ze "Bratislavsko" a "Petrzalka", vyvesili sme papiere po sidlisku..
Co mozes spravit... daj vediet do vsetkych MC v okoli, na internet, a sprav to tak napriklad o mesiac-nech sa stihne kazdy poinformovat. priestory je moznost napisat na magistrat alebo primatorovi mesta/mest. casti ci nepomoze - nam to cele zafinancovali 😉
drzim palce

dada27
3. jún 2009

Milé mamičky a tehuľky!
Pozývame Vás všetky na výmenno-predajný bazárik,ktorým sa uskutoční

13.6.2009 od 14,00 do 19,00 hod

v miestnosti pri fare v Nižnej Šebastovej-Prešov -detské centrum Srdiečko /kto by nevedel ,kde to je dám bliźšie info cez IP/,na Školskej ulici

Môžete doniesť vecičky:
-detské oblečenie od 0-15 rokov
-kočiariky, alebo ich reálne fotografie
-rôzne pomôcky pri opatere bábätka, pri kojení a pod.

Prosíme všetkých, ktorí sa chcú zúčastniť bazárika, aby ho nebrali ako príležitosť k jarnému upratovaniu.

Za pochopenie ďakujeme a tešíme sa na Vás.

petrushka
24. aug 2009

ahojte, bohuzial som nevedela, ze sa nieco take konalo. mame krasne veci po dcerke, a radi by sme ich predali, nevie niekto, ci sa este nieco take nebude zasa konat? mala ma len rok a pol, takze tie veci su ako nove, podovazane zo zahranicia a tak, aj kocik, skoda, ze som o tejto akcii nevedela. ☹

dioliana1
24. aug 2009

i ja som to prešvihla