Celoročné topánky pre chodiace dietko

mirkaknm
30. okt 2019

Mile maminky, obraciam sa na vas s prosbou. Uz nekonecne dlho hladam vhodne zimne, celozateplene tooanocky pre dcerku, kt.uz chodi. Ma 14 mesiacikov.
Dcerka ma sirsiu nozku s vyssim priehlavkom, skor taku baculatejsiu, aj v oblasti clenku a lytka. Je naramne tazke, az nemozne najst dobre zimne topanky, kt.by jej sedeli. Zatial sme take nanasli. Dlzku ma 12cm a sirku 6cm.
Chcela som barefoot ale ziadna znacka nema take, kt.by nam velkostne sedeli. Hovorim si, ze to nie je normalne.
Vedeli by ste mi nieco poradit prosim? Velmi by som uvitala aj ak poznate nejake dobre obchody v rakusku.

Dakujem

nikpa
30. okt 2019

@mirkaknm DDstep má barefoot zimnu radu ktorá je celá zateplená a dosť široká. Zdajú sa byť na prvý pohľad mohutné a nepoddajne, no treba ich vyskúšať, sú ľahučké a ohybné. Ja som bola milo prekvapená.

suezuzu
30. okt 2019

@mirkaknm a Stonz si pozerala?

deedol
30. okt 2019

pripajam sa k @nikpa, dd step su aj na vyssi nart aj dost siroke a dobre sa v nich chodi. momu malemu ich odporucala aj rehab lekarka. teraz ma zimne geoxy, ale tie su uzsie aj tvrdsie.

mirkaknm
autor
30. okt 2019

@suezuzu O nich som vela pocula ale neviem si to vobec predstavit.

kristina2412
30. okt 2019

@mirkaknm ako dievčatá radia urcite DD step alebo este Fare Bare sú dosť široké,len tam zase nieje taký výber ,majú jeden či dva zimné modely pre malé dievčatá.

pribinak
30. okt 2019

Pozeram ze si z dubravky, chod na Kramare tam je obchod beni. Urcite tam nieco vyberieš

mirkaknm
autor
30. okt 2019

@pribinak dakujem, planujem

pribinak
30. okt 2019

@mirkaknm su tam skúsene predavačky, vedia aku topánku ponuknut na aku labku

adkoalauri
31. okt 2019

Doteraz na taketo nozicky som kupovala topanky v Gyori,siroky vyber,jedna krajsia nez druha,neskutocne dobry pristup,plno topanok doma z DD stepu- bez problemov ich nosi mladsi,cize kvalitne, teraz vraj otvorili nejaky lepsi obchod aj v Galante.Tam som vsak este nebola...

mirkaknm
autor
31. okt 2019

@adkoalauri A kde v Gyori ste prosim boli? Hovorite ze dobry pristup? Ale dohovorit sa tam da len po madarsky?

adkoalauri
31. okt 2019

@mirkaknm pristup ako kupujucim som myslela,ale aj ako autom.Pri rieke (ulicka pred presnejsie,ale tam vas dostanu tabule)je velky prkovaci dom a odtial je to len kusok).Podla mna aj po anglicky sa dohovorite,inac je to samoobsluzna predajna.

mirkaknm
autor
31. okt 2019

@adkoalauri No Gyor je obrovsky, neviete mi to blizsie prosim opisat? Nazov obchodu?

adkoalauri
31. okt 2019

uz pisem,volaju sa Tancsics Children's Shoes

adkoalauri
31. okt 2019

adresa,Gyor,Baross Gabor ut 8

adkoalauri
31. okt 2019

som to vyhladala na internete

mirkaknm
autor
31. okt 2019

@adkoalauri Dakujem krasne. A oni maju barefoot alebo obyc.topanocky? Maju aj na sirsiu nozku?
Ako to tam funguje s odmeranim nozicky?

adkoalauri
31. okt 2019

maju dd stepy,rak topanky a este jednu znacku ale na tu si nespomeniem.Syn ma vysoky nart,pre nas to je - dodnes- top obchod.Odmeraju tam nohy

mirkaknm
autor
31. okt 2019

@adkoalauri Dakujem, aj v Ba obchod Kmart ich mal, tak sme dnes kupili. Aj ked mi stale pridu uzsie alo little blue lamb, lbl su ale neni kozenne a nemaju kozusinku stielku. Tak este sa isto musim pustit do hladania.

silvi70
1. nov 2019

@mirkaknm, skus predajňu Ježko Bežko v Bratislave, majú kamennú predajňu aj eshop, pozri si ich fb stánky. Pri topánkach majú uvedené, pre aký typ nohy sú vhodné. Viem, že majú aj topánky na bacuľatejsie nôžky.