Chcem nosiť bábo. Ako na to?

ivetkamaminka
24. máj 2017

Ahojte maminky 🙂 prosím, potrebujem radu. som na svojej prvej materskej a uvažujem, že malej kúpim detský nosič. nemam s tym ale ziadnu skusenost, u nas v rodine mali vsetci kociare. Strasne sa mi ale paci, ked ktosi ma dietatko v nosici. kamoska ma synčeka, ktoreho nosi v satke, ale to by som ja asi nedala, to viazanie sa mi zda strasne zložité :D Či? Mate s tym ktosi skusenost? zatial som len v stadiu, že pozeram na nete clanky co a ako, asi viac ten nocič, zda sa mi pevnejsi a jednoduchsi ako šatka.... neviem sa rozhodnuuut, ach jaj :D Ale strasne sa mi paci napriklad, co som citala, že niektore nosice su vhodne uz pre novorodencov a postupne sa daju nastavovat ako dieta rastie.
Dakujem vam vopred za kazdu radu 🙂

vodavodickova
24. máj 2017

ahoj,poslala som
ti pozvanku do slupino Nosime nase deti,tam sa vsetko potrebne dozvies;)Baby su tam super a ochotne vysvetlia a poradia🙂

ivetkamaminka
autor
24. máj 2017

dakujeeeem 🙂

stanik382
24. máj 2017

Ja odporúčam skupinu Nosíme naše deti aj na FB, príde mi to aktívnejšie 🙂

kristinka86
24. máj 2017

@ivetkamaminka Uviazať do šatky nie je problém. Treba si to len skúsiť naživo. A úplne stačí jeden základný úväz na bežné nosenie. Nemusíš ich ovládať 20 ako profi nosiace maminky. 😀
Alebo skús mei tai. Mne príde mei tai i šatka lepšie ako nosiče. Ale to je len môj názor - vyskúšala som toho už viac a teda nosiče nechávam pre manžela a väčšie dieťa, nie pre bábo. 😀

ivetkamaminka
autor
24. máj 2017

fúha, no neviem, čo som zatiaľ kukala ako viazať šatku, tak sa bojim, aby som to zvládla 🙂 Ale tak asi by som aj skúsila, keď to tak odporúčate 🙂 Ďakujem vám, kočky

ivetkamaminka
autor
27. máj 2017

pozrela som si nejaké videá na youtube, podla tejto maminky sa zda, že ide o uplne jednoduchu vec, s takou lahkostou to všetko viaže 🙂 https://www.youtube.com/channel/UClmg06N2L8-gsK...

klarastimejkou
30. máj 2017

@ivetkamaminka na začiatku sa ti to moze zdat narocne, ale neboj, po case to uz pojde jedna radost 🙂 ja nosim malu v satke a nedam na to dopustit 🙂

ivetkamaminka
autor
31. máj 2017

@klarastimejkou dakujem za povzbudenie 🙂 pojdem si vyskusat satku aj nosic a uvidime

majdalenka23
31. máj 2017

Ja používam Manducu a som nadmieru spokojná. Je tam aj novorodenecká vložka a ako dieťa rastie dá sa prispôsobiť. Môžeš dieťa nosiť vpredu, vzadu alebo na boku. Odporúčam investovať do kvality či sa rozhodnes pre nosič alebo šatku.

ivetkamaminka
autor
31. máj 2017
vilma7
31. máj 2017

@ivetkamaminka ahoj, tiež nosím a bala som sa ako zvládnem viazanie, všetko sa naučiť dá a vôbec to nie je komplikované a praxou budeš viazať stále lepšie. Kúpila som aj nosič, hlavne pre mamžela, Rischino, látka je veľmi príjemná, ale ešte sme ho nestihli veľmi odskúšať. Takže ozaj bez obáv do toho.

majdalenka23
31. máj 2017

@ivetkamaminka pozri si originál stránku manduca.cz ja som objednala z tade. Je tam veľký výber, čo ti najviac vyhovuje