Chcem začať nosiť 2,5 mesačnú, ale ako si ju dať, aby mala správne nohy?

kikurica500
8. dec 2019

Ahojte baby
Mam 2,5mes dcéru a chcela by som ju nosiť.
Kúpila som si nosič Fidella fusion babysize ale ona si nevie nohy tak roztiahnuť ako vidím vlastne na všetkých nosičoch ....
Na to si treba zvyknúť alebo je ešte mala teda?
Vôbec jej to nie je pohodlne ani prirodzene take •rozcapenie• nôh okolo môjho pása....
Ďakujem za každé info

dadus_ka
8. dec 2019

@kikurica500 ahoj treba medzi nozickami tu opierku stiahnuť na maximum a poriadne podsadit dietatko 🙂

dadus_ka
8. dec 2019

@kikurica500 inak je lepsie nosic vyskusat predtým nez kupis aby si nasla vhodny pre teba aj pre dieta

yanni
8. dec 2019

@dadus_ka pre dieta je to AJ prirodzene, AJ pohodlne. Treba si tam dieta len vediet dat. To podsadenie je dolezite. ja som nosila najmladsiu prakticky od narodenia, lebo ina stale vrieskala. V Nosici sa pekne vydrichmala aj 4 hodiny. Ak si s tym nevies rady, pohladaj v okoli "nosiacu skupinu". Popripade sa opytaj tu, ci sa niekto nenajde v tvojom okoli, nech ti to poriadne ukaze a nastavi.

dadus_ka
8. dec 2019

@kikurica500 este ma napadlo ze skus sa skôr opýtať v skupine na fb Nosíme naše deti. Tam su poradkyne a urcite tam budu aj maminky ktore maju skusenost s tymto nosicom.

dadus_ka
8. dec 2019

@yanni si oznacila mna 😊

yanni
8. dec 2019

@dadus_ka sorry

yanni
8. dec 2019
kolieskova232
8. dec 2019

@kikurica500 treba si to poriadne nastavit a na silu tie nozicky neroztahovat, aby si jej nahodou neublizila. ako napisali baby, lepsie je nosic predtym vyskusat, lebo nie kazdy sedi kazdej mamicke a kazdemu dietatku.