• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo si myslíte o značkovom oblečení?

4. júna 2010 
:slight_smile: ahojte,je tu tema o sekácoch,tak zakladam temu znackove oblecenie.Nikdy som ho moc neuznávala,kym som v jednom znackovom obchode nezacala robit a odvtedy ho kupujem.Penazí sice nazvys nemám,ale vzdy si radsej kúpim jednu vec tam,nez viac lacných.Co vy na to?
17. okt 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu uz viac takychto tem,treba pohladat.
17. okt 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze tie veci viac vydrzia a dnes akoktora znacka nieje ani tak draha. :slight_smile:

ja najcastejsie nakupujem znackovu obuv no nie pre znacku ale kvalitu-sebe vacsinou bata a detom nike ci adidas ,michal mal teraz kupene v zone-no znacku nepamatam :grinning:
tricka vacsinou kenvelo
17. okt 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My si kupujeme značkovú obuv. najčastejšie sú to botasky. A ešte máme značkové oblečenie ale to je z ukrajiny :slight_smile: takže to ani nieje veľmi značkové ale vyzerá to tak...
17. okt 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja pokial možem značkove, ale aj sekačove
radšej značkovy sekáč, ako čínan
17. okt 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pripajam sa k nazoru, ze radsej znacnove aj ked zo sekaca, ako nove z cinaku :wink:
17. okt 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
súhlasím so sassi a karolinkafe :slight_smile:
17. okt 2008 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale topanky podla možností nove, zdravotne zo zdrav. potreiba a tenisky zasadne ADIDAS
17. okt 2008 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez velky suhlas a preto chodim do sekacov lebo vyhladavam len znackove veci...
17. okt 2008 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dá sa kúpiť aj lacné značkové oblečenie. na nete niekedy aj za polovicu :slight_smile:

http://oblecenie.bazos.sk/inzerat/4018930/Znackove-panske-polokosele-TOMMY-HILFIGER.php
4. jún 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok