• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dá sa nosiť v nosiči Ergo dieťa vpredu chrbtom ku mne?

3. novembra 2012 
DA sa nosit babo v nosici Ergo v predu tak aby bolo chrbtom ku a mne, ono malo celo dopredu,t.j. aby pozeralo dopredu na svet?
14. jún 2008 o 13:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
julie ževraj to nie je dobré a zdravé na páter dietata. môj syn by bol tiež tak rád, ale aj ked ergo kupim tak asi ho budem predsa len nosiť tvárou k sebe alebo na chrbe
14. jún 2008 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
julie nedá, tenhle "benefit" mají jen některé typy klokanek. Poloha čelem dopředu při nošení na břiše se obecně nedoporučuje, je nevhodná (trpí páteř, kyčle a někdy i psychika mimča)
14. jún 2008 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Johanda: Jejda, já tak nosím Edíka každej den, když zalejváme zahradu, tj. maximálně 30 minut 2x denně - on už je velikej a rád očumuje okolí, dát ho čelem ke mně, asi bych se se zlou potázala :unamused: . Nosím teda pouze v šátku, a to úvazem kříž s kapsou vně, šátek má roztažený přes celý hrudník, aby mu to bylo pohodlný.
14. jún 2008 o 17:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
niega
v satke je to tusim ok ale nemali by sa tak nosit v klokankach kde dieta prakticky visi za rozkrok :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jún 2008 o 17:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Skolara, tak to se mi ulevilo, díkes! Edík je tam přikurtovanej napevno, páč je dost živej, tak aby odtam nevystoupil za jízdy :grinning: . Drží ho jednak ten příčný široký pruh, no a pak ty ramenní, který fakt dám naširoko, aby byl celej hrudníček schovanej do šátku. Mám ho vlastně takovýho celýho přilepenýho na sobě. Jo a používám šátek tímto stylem asi tak dva nebo tři měsíce, kdy mu přestala padat hlava dopředu na hrudník - má ji velkou a těžkou :grinning: .
14. jún 2008 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievcata - docitala som sa, ze ani v satke to nie je ok. Ak pozriete niektore internetove stranky o noseni, vzdy tam je nosenie chrbtom k maminke prekrizene. A pediatri sa na to kukaju s hrozou. A dokonca viem, ze v navode jednej satky sa tento uvaz normalne uvadza. Ale je odsudzovany....
14. jún 2008 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A ked ho obcas nosim na rukach tvarou dopredu? Aj to je zle? :confused:
14. jún 2008 o 20:21  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Olivova, tak tos mě dostala, jdu gůglit :astonished: !
14. jún 2008 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
deina, ale to je ine nie? lebo babo jednou rukou zaroven drzis aj hore okolo hrudnika
14. jún 2008 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
niega tak ja som s toho jelen :sweat_smile: daj vediet ci si vygooglila :wink:
14. jún 2008 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Skolara: Vygooglila jsem například toto: http://www.satkynamimi.cz/povidani.php
Sice mi ty důvody připadnou poněkud nepřesvědčivé, ale i tak má Edík smůlu a od zejtřka se bude nosit výhradně na zádech, popřípadě na břiše čelem ke mně. Přece jenom zdraví má jen jedno... Ale neodpustím si komentář, že pokud je pro děti nevhodná poloha v kříži s kapsou čelem dopředu, pak by měla být nevhodná i ta čelem k mamce, páč roztažení nožiček je u "čelem k" ještě větší, riziko skřípnutí cév je u obou srovnatelný a následky tlaku na bříško naštěstí u Edíčka nepozoruju, leda by se zmožen nevolností dožadoval ještě delší doby nošení :grinning: .
14. jún 2008 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jo a pak tam vlastně ještě komentujou, že se dítko nepřirozeně prohýbá, je-li nošeno čelem kupředu - no nevím, jestli tohle varování platí i pro matky, co maj místo břicha lavor :grinning: .
14. jún 2008 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
3. nov 2012 o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok