Ergo nosič. Zvykne si naň moje dieťa?

katulienka1
18. feb 2008

Ahojte kočky,otázka bude skôr smerovať na tie,ktoré majú a používajú ergo nosič.Dnes mi konečne došiel,tak som bola celá vytešená.Malá sa napapala a za takú polhodinku som to teda vyskúšala.Išla som presne podľa návodu,tak myslím,že tam bola správne.A čo som nechcela,spustila nesmierny krik.Tak som ju utíšila a skúsila znova za 2 hodinky.To isté.Chcem sa opýtať,či máte podobné skúsenosti s deťmi,ktoré tam nechceli byť.Ako ste to riešili?Mám ju často nosiť a trápiť nech si zvykne?Zvykne si vôbec?Má 3 a pol mesiaca.Strašne som sa tešila že ju budem všade nosiť a toto ☹ ☹ ☹ ☹

elule
26. jún 2009

monkap:tak vložka tam nieje my sme sa ani nepytali od kolko je no myslim si že je to niečo ako liliputy od tych 3-4 mes. do tych 3-4 rokov ved skus napisat tej pani ona ti určite všetko vysvetli 😉

monkap
26. jún 2009

ok idem malu nakrmit a napisem jej ... vdaka 😉

gabik76
26. jún 2009

ahoj maminky nosičky, 😀 máte někdo osobní zkušenost s tímhle nosítkem?
http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_vir...

elule
26. jún 2009
monkap
26. jún 2009

elule: vraj je vhodny od narodenia 😕 no uvidim ... ked ta manzel s nim odfoti daj fotky prosim 😉 silne nad nim uvazujem 😔

klaudia74
26. jún 2009

Gabik76, ja som ten mei-tai liliputi skusala, je velmi pohodlny, makky, ma perfektne vypolstrovane popruhy a kapucnu, ktoru som este pri mei-taioch nevidela. 🙂
Myslim si, ze je idealny hlavne pre mensie deti od 2-3 mesiacov do 10-12 kg, vtedy sa da najlepsie uviazat.

gabik76
26. jún 2009

díky kouknu 🙂 já myslím,že to mi stačí,chci ho využívat jen max do roku 😉 a hlavně není až tak drahý 😉

elule
28. jún 2009

monkap:Ahoj už som dala do albumu fotky s Jakubkom v nosiči tak pozri on ma skoro 4 mesiace a je dost velky ma 6.5 kg 😉

monkap
28. jún 2009

elule: vdaka 🙂 idem ho aj ja kupit ... pani mi poslala rozne farby ... a ja si neviem vybrat ... pomoooc 😀

elule
28. jún 2009

monkap:ahoj tak ja ti poradim hned u mna bola čislo jedna ta krvavo červena keby sme nemali chlapca tak ju hned berem ved sme ho skoro aj kupili 😀

monkap
28. jún 2009

mne sa tiez paci, ale na mna prilis vyrazny 😝 vsetky su krasne farby, ale asi som moc konzerva na vyrazne kriklave farby 😖 rozhodujem medzi dvomi asi - dala som do albumu, .... ktory sa ti zda lepsi??

monkap
28. jún 2009

elule: uz sme vybrali .... mam v albume ... tesim sa nan 😉 snad sa bude lenke pacit 🙂

marionn
28. jún 2009

Ahojte maminky...synček má 13 mes. myslíte, že je neskoro kúpiť nosič teraz? Drobec chodí od 11m., no ešte na dlhšiu prechádzku nemôzme, tak či tak ho musím niesť 😀 . Prípadne jeho i nákup 😝 . Kočík veľmi nemusí. Alebo nejaký ľahko manévrovateľný kočík. Prosím poraďte. Ďakujem... 😉

elule
28. jún 2009

monkap:jej ten je pekny ked som ho u nej videla tak som si najprv myslela že je to ten hnedy čo som tak chcela velmi sa podobaju je prekrasny 😉

klaudia74
28. jún 2009

Marionn, ja si myslím, že by si nosič ešte využila, ja ho pri mojom 1,5 ročnom synovi teda využívam tak ako píšeš, na prechádzky aby som ho nemusela niesť na rukách (a nemusím so sebou nosiť zbytočne ani kočík), po schodoch hore-dole, keď je už unavený a chce si oddýchnuť, atď. Máme nosič Liliputi, je veľmi pohodlný, mäkký a najlacnejší na slovenskom trhu, čo je tiež výhodou. 😉 Tu sú skúsenosti mamičiek, ktoré ho majú: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

danae
29. jún 2009

Já mám Ergo a nedám na něj dopustit. Mám ho už po starším dítěti, mezitím ho měla půjčený kamarádka a teď v něm nosím mladší 😉 Je to velmi pohodlné. Pokud nějaké mimčo z počátku pláče, tak ho zkuste v Ergu trošku urovnat, aby mu to bylo pohodlnější. Normálně ruku dejte mezi Ergo a zadeček a miminko nadzvedněte a potom zase posaďte. Pak jde asi o zvyk a já věřím, že si mimčo zvykne rychle.

monkap
29. jún 2009

elule: uz som ho objednala ... v stredu by mohol prist ... snad sa bude malej v nom pacit ... ty si s nim zatial spokojna??

elule
29. jún 2009

monkap:ja som s nim nadmieru spokojna zatial ma ešte ani chrbat neboli a myslim že už ani nebude no a maly ten v nom hned zaspal ešte v nom nikdy neplakal 🙂

monkap
29. jún 2009

elule: elu si tiez nosila?? ci toto je tvoj prvy nosic?

elule
29. jún 2009

monkap:Elu som moc nenosila ked bola mala mala šatku no to ma moc nebralo to viazanie vtedy som o manduce či akomkolvek nosiči nevedela no maly sme požičanu manducu pre Kubka a teraz mam african

monkap
29. jún 2009

elule a co sa ti zdaa lepsie?? manduca ci ten african?? ci rovnake su?

elule
30. jún 2009

monkap:Ahoj tažko povedat ktory je lepši podla mna ma každy svoje plusy a minusy i ked neviem či su to zrovna minusy asi každy je trošku iny ako som pisala manduca ma ten zvačšovaci zips i ked african je len o 5 centi menši ked je rozopnuty a ešte ma manduca tie bezpečnostne skoby to african nema no myslim si že tam nič nehrozi.No a teraz african ma širšie popruhy a ma take polstrovanie pri nožičkach čo je super maly ich vôbec nema otlačene a to sa mi zda že manduca nemala.Pri noseni som však rozdiel necitila 😉

monkap
5. júl 2009

elule: uz ho mame doma .. ale zatial sa malej moc nepozdava .. tak si zvykame 😔

denisocka
7. júl 2009

ak by niekto chcel,ja predavam modre + mäta , ešte rok v zaruke,neprane,100%stav

denisocka
27. júl 2009

baby,stale je volne,pribalim darček navyše

susik77
27. júl 2009

Ahojte, nosite niekto v Ergu aj vacsie deti? My uvazujeme, ci by slo zobrat malu v Ergu buduci rok na turu do hor-to uz bude mat v auguste 3 roky a uz hadam okolo 18 kg 😝

denisocka
27. júl 2009

určite šlo 🙂 len či uvladzete 🙂

susik77
27. júl 2009

uvidime, asi ponesie mm, ja zase ponesiem mladsie v satke 😎
mm hovori, ze mu to pride lahsie niest malu v Ergu ako len tak na rukach...

denisocka
27. júl 2009

šak to je jesne,že v ergu to je podstatny rozdiel . Len bohvie čo bude o rok ,myslim že je zbytočne takto dopredu sa trapiť , možno mala vyleze sama 😉