Ergo nosič. Zvykne si naň moje dieťa?

katulienka1
18. feb 2008

Ahojte kočky,otázka bude skôr smerovať na tie,ktoré majú a používajú ergo nosič.Dnes mi konečne došiel,tak som bola celá vytešená.Malá sa napapala a za takú polhodinku som to teda vyskúšala.Išla som presne podľa návodu,tak myslím,že tam bola správne.A čo som nechcela,spustila nesmierny krik.Tak som ju utíšila a skúsila znova za 2 hodinky.To isté.Chcem sa opýtať,či máte podobné skúsenosti s deťmi,ktoré tam nechceli byť.Ako ste to riešili?Mám ju často nosiť a trápiť nech si zvykne?Zvykne si vôbec?Má 3 a pol mesiaca.Strašne som sa tešila že ju budem všade nosiť a toto ☹ ☹ ☹ ☹

bambola
12. máj 2012

@dadda02 ja som ju prala na 30 na rucnom prani 🙂 pozapinala som vsetky cvoky aby to tam zbytocne nelietalo 🙂

diviska
12. máj 2012

@dadda02 já jí prala na 40, nic jsem nezapínala a vše bylo ok 🙂

dadda02
14. máj 2012

@bambola
@diviska Dakujem. Uz je objednana.

pele
24. máj 2012

Ahojte baby, nosil niekto v Ergu babatko od narodenia? Ja nosim s novorodeneckou vlozkou, mam ho tam ale v polohe kvazi vyvyseny lah, podla videa

https://www.youtube.com/watch?v=6wL-F12KKR8


Lenze mne to nejde tak dobre ako tej pani vo videu🙂 Malicka ma teraz mesiac a zacinam mat pocit, ze ju stratim, tie nozicky mi vyliezaju von uz nad kolienkami, ak ich posuvam vyssie, zase trci von hlavicka prilis, az zapada dozadu. Mate niekto tip, ako nosit mesacne dieta? V tom zvislom uvaze, to sa moze odkedy? Ten sa mi nezda pre taketo babo, ani s tou vlozkou. Ma niekto skusenosti? Ci je lepsia satka na taketo male dieta?