Ergonomický nosič Kinderkraft Nino

romi1106
11. feb 2022

Ahojte mamičky 🙂 páči sa mi tento nosič prosím mate skusenosti? Ak áno spokojne/nespokojné a prečo? 🙂 ďakujem 🙏❤️

kristinawe
11. feb 2022

@romi1106 ahoj, ja som bola spokojná. Malý vedel v tom aj zaspinkat a utíšiť sa, aj som si s ním vedela porobiť, na prechádzky sme tiež chodili. V chladnejšom počasí sme využili nosičskú bundu.

martyzpp
11. feb 2022

@romi1106 no mne nepride ergonomicky. Dietatko by malo mat nizsie zadok nez kolienka. Vhodne nosice su napr. Sestrice, Be lenka, Moyo, Strochenwiege, Rischino…aj cena je vyssi lebo su to kvalitne a bezpecne nosice.

petraj122456
11. feb 2022

Sestrice určite… nosič na foto niw je ergo

de_zi
11. feb 2022

Ahoj, tento nosič nie je úplne ideálny. Nedá sa upraviť výška a šírka chrbtovej opierky, takže ho presne nenastavíš podľa veľkosti bábätka. Navyše nemá kapucku - dieťatku nezafixuješ hlavičku, ak treba. Bedrák sa môže ohýbať už pri cca 9 kg dieťaťa. Ďalej tiež chýbajú bezpečnostné poistky/gumičky a polstrovanie pri nožkách.
Takže ak ho chceš len na príležitostné nosenie na pár mesiacov a tlačí ťa rozpočet, mohol by byť. Ak by si chcela pozrieť niečo vhodnejšie, skús kuk napr. Rischino, Sestrice, Be Lenka, Moyo, Fidella, Storchenweige, Lenny Lamb, Kibi... Napríklad aj tu na bazáriku. Príjemné nosenie. ❤️😊

romi1106
autor
12. feb 2022

@kristinawe
@martyzpp
@petraj122456
@de_zi
Ďakujem za názor 🙂 tiež som myslela ze to nebude nič moc, vybraný nakoniec Rischino 🙂 pokukovala som po ňom od začiatku.

sakaca
14. feb 2022

@romi1106 Rischino je skvelá voľba navyše majú tento týždeň Valentinsku akciu.

andreadobrocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz