Je dobrá investícia kúpiť nosiť 0 - 3 roky?

zankalh
6. jún 2022

Ahojte.
Je dobra investicia kupit nocit 0(3mes)-3roky?
Vyuzili ste to?Ktory by ste odporucali?Ja sa hodne drzim testov skoro vo ssetkom,co kupujem.Mam rada kvalitu.
Test ale odporuca ako topku nosic od be lenka-4ever folk a na drukom mieste je tiez be lenka 4ever mandala.
Cena je ale dost vysoka od cca 120€ a ja fakt neviem,ci to vyuzijem.
Tu, kde zijem sa nepredava tento nosic,takze by som si ho musela kupit na slovensku.No a musim to riesit uz teraz.
Co si o tom myslite?🫣😏

majlo1234
6. jún 2022

Ja nosic/satku odporucam, minimalne v momentoch, ked sa babatko chce nosit a ty potrebujes niekam ist/nieco doma spravit. My mame nosic od sestrice, tiez sa cenovo pohybuje takto podobne, aj ine znacky. Najlepsie by ti bolo vyskusat rozne, ktory najlepsie sadne.alebo popripade satku, tie su univerzalnejsie, a vyuzijes aj v tehotenstve na viazanie bruska. Ale teda treba sa to naucit viazat😀

katkaseiner
6. jún 2022

Pri prvom dietati som si kupila ... no nosic... ale to bolo za par korun a fakt to nikto neodporucal, dokonca aj mna strasne bolieval tych parkrat chrbat ked som v nom mala dceru (fakt len parkrat bola v nom). Brali sme to tak, ze nosic ako nosic, preco dat 150E ak maju aj za 30E. Pri druhom som sa dala do nosicskej skupiny a kupovala som Zumbuccu, je velmi podobna aj Manducce. Vyuzili sme ho pri synovi velmi velakrat... vzdy som hovorila ze jedinu chybu ma a to tu, ze som ho kupila neskoro. Za mna Zumbucca top nosic, stala ma nova okolo 120E. Dalsie dieta uz neplanujem, darovala som ho sesterke. Sama nosic neplanovala ale pochopila ze je to fakt pomocnik.

enoula
6. jún 2022

Je to super pomoc. Dieťa tam spalo veľmi rado, všade kde sa mi nechcelo s kočíkom, tak šiel do nosiča, plus na výlety. Máme sestrice, vyššia cena, ale aj bazarovy stojí dosť (takže ak predas, nie je to také zle). Mega ľahké, rýchle nastavenie, všetko drží dobre, nepovoluje

basska_b
6. jún 2022

Musis si premysliet, ci budes dieta nosit. Ci chodievas do hor, jednoducho, ci by sa to vyuzilo. Mne maximalne vyhovoval kocik. Deti v nom boli rady. Vyskusala som aj taku klokanku, deti v tom nechceli byt vobec. V nosici je im podla mna v lete teplo a v zime zima. Vzhladom na svoj chrbat som sa bala zataze, aj ked sa vsetci dusuju, ake je to ergomomicke. Kamosky, co nosicovali, maju problemy s chrbtom a kolenami. Aj ja som nosila dieta na rukach, ale tak mi to uplne stacilo, 10-15 minut na rukach a bolo, dieta bolo spokojne, upokojilo sa a ja tiez...

svetlonos
6. jún 2022

Ahoj, za predpokladu ze si zdrava a mozes nosit je to super a teda radsej kvalitny aby si setrila chrbat. My sme ho vyuzili velmi. Hlavne ho takto mohol nosi aj ocino dlhsie. Vonku som v nom mohla kojit a maly tak pekne zaspal. Aj ked maval koliky ten nosic velmi pomohol. Mame taky na suchy zips takze nebolo treba nic presuvat na mna a muza. Ja nan nedam dopustit 🙂

ivangeline
6. jún 2022

Mam Rishino a druhe dieta v nom. Mala som aj mei tai Lenny lamb a Manducu x2. My sa nosime. Aj na turistike. Uz mame aj turisticky pre najstarsieho.

nwnw
6. jún 2022

@zankalh nosic som vyuzivala fakt dost medzi 4 a 9m potom uz sa nosit nechceli. 😀

zankalh
autor
7. jún 2022

Dakujem vam zienky.Tak teda investujem a kupim 🙂

beata_k
7. jún 2022

Pockaj este s kupou. Ak ti dieta pospi v kociku/postielke, tak ti je na dve veci. A nemysli, ze v nom vsetko doma porobis. Az take jednoduche to v nom nie je.

zankalh
autor
7. jún 2022

@beata_k cakat nemozem.Nezijem na slovensku a tu kde zijem je vsetko hodne drahsie.Ked uz mam nosic kupit,tak by som kupila od be lenka-4ever folk,ktory vyhral test.Na slovensko sa po porode dostanem boh vie kedy….

beata_k
7. jún 2022

@zankalh Nemoze ti ho niekto poslat?

gianna
7. jún 2022

@zankalh však pozri tu bazár, kúpiš aj máličko nosené za dobrú cenu.

jane1987
7. jún 2022

@zankalh pozor, test sice vyhrat mohol, ale kazda sme postavou a poziadavkami velmi individualne. Napriklad mne sa az tak be lenka nepacila. Lepsie boli sesteice ci moyo. A nakoniec som aj pri moyo skoncila. A co sa tyka vyuzitia, ja uz by som radsej investovala do poriadneho nosica a kociar z druhej ruky 😆 pri zuboch, pri uspavani, pri nepokoji, pri vyletoch...skladne a maly je v nom spokojny a to ma 13 mesiacov pomaly a je dost velky. Fakticky, ak mas cestu niekedy ma svk alebo tam, kde si, tiez mozno najdes nosicske skupiny, treba si ho vyskusat. Kazdy nosic ma iny bedrak, niektore su cross, niektore nie, material, velkost, pracky.....strasne vela indivindi veci

aknamorka22
7. jún 2022

Ja som pri prvom synovi nosič využila naozaj veľmi. Narodil sa v máji a v septembri sa už nezmestil do vaničky. Išla zima a ja som si nevedela predstaviť ako budem chodiť s kociarom v snehu. Kočiar sme predali a celú zimu sme poctivo odnosili ja aj muž. Druhý kočiar sme kupovali až na konci februára. Takže za mňa je nosič super vec. Využívame aj teraz pri druhom dieťati. Nosič nie je len pre deti, čo sú náročné a nespia dobre. Obe moje deti spia dobre a itak nosič využívam. Už len keď idem niečo kúpiť napríklad do obchodu a nechce sa mi trepať s kociarom. A ak nechcete veľa investovať, pozri si bazár a kúp nosič tam. Veľa žien predáva skoro nový nosič za menej lebo im buď nesadol alebo si nezvykli 🙂

zankalh
autor
7. jún 2022

@beata_k to sa mi fakt neoplati za brutalne drahe postovne

majlo1234
7. jún 2022

Aj na fb je skupina nosime deti s laskou tusim sa vola, tiez sa tam da fundovane poradit a rovnako je tam aj cast, kde predavaju zeny svoje nosice 🙂

sakaca
7. jún 2022

@zankalh aký test prosím ťa? Lebo teda mne sa to nezdá. A vieš o tom ze Lenka 4ever nie je od narodenia? Od narodenia je napríklad Rischino Flexible a je za mňa aj lepšie prepracovaný co sa drtislov týka ako Lenka. Prípadne ďalšie značky. Ale fakt by ma zaujímalo ktorý test?

beata_k
7. jún 2022

@zankalh Tak si kup v zahranici. No, ale uz ako chces. Ja len v dobrom pisala, ze ho mozno nevyuzijes a lacny nie je.

derdia
7. jún 2022

@zankalh ahoj jasne, ze kup, predas ju tak za 90 eur a tym padom mas skvely nosic, za 30 eur.

zankalh
autor
7. jún 2022

@majlo1234 dakujem.Pred chvilkou som na to prisla a pridala sa tam 🙂Skusim sa poinformovat,pripadne aj kupim nosic od nejakej mamky

zankalh
autor
7. jún 2022

@sakaca preco to :PROSIM TA?Hm?
Ak o tom nevies,tak je normalna vec,ze sa vo svete testuju rozne vyrobky,potraviny,auta a podobne.Nie je to ziadna novinka 🫣😅
Nie vsetci kupujeme len vec,ktora ma ocari krasou.Potrpim si na kvalite.No a co sa teda tyka testu samotneho,nosica,hodnoti a testuje sa : Pomer ceny a kvality,kvalita prevedenia,udrzba,zivotnost,nastavenie,komfort a velkost napr.
A ano,viem o tom,ze Lenka je od 3 mes.Taka blba nie som,aby si som len precitala “vytaza” a dalej sa o nic ine nezaujimala 😉
Prajem pekny den

zankalh
autor
7. jún 2022

@beata_k ja som v dobrom zas odpisala,ze sa minzo neoplati,kvoli drahemu postovnemu.Nie,tu si kupovat nebudem,ale dik za radu

majlo1234
7. jún 2022

@zankalh super👌🏻 Mne tam tiez dobre poradili

aris2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz