Kde kúpiť plážovú mušľu pre dieťatko v Košiciach?

lencici
26. máj 2008

Mohli by ste mi poradiť kde by som to mohla kúpiť na nete alebo niekde v Košiciach? Zháňam to na dovolenku...

kili
27. máj 2008

my sme teraz kúpili v metre za 300,-

lencici
autor
27. máj 2008

Vážne? ďakujem veľmi pekne síce ja metro kartu nemám ale známa má. Hneď dnes jej poviem žeby nám to kúpila..

Aj cena je dobrá v Neckermane stojí 500 + 190 dobierka.

Ďakujem 🙂

tilly
2. jún 2008

čo to je?

beke
3. jún 2008

to je plážový stan

zzz
3. jún 2008

oooo, uz chapem, a ja som otvorila novu temu kvoli tomu .....

lyzenka
5. jún 2008

teraz maju v Lidli.

filipa
5. jún 2008

aj v hypernove maju (mali) za 289 Sk. presne rovnaku sme mali minuly rok na dovolenke, ale vydrzala asi len 4 dni. fukol silnejsi vietor a bolo po nej....tak uz by som taku lacotu nekupovala... ☹

emjee
30. jún 2008

nika000 • 1d • Dnes o 18:29
ahojte.myslím že sa to volá aj mušľa.chcela by som vás poprosiť či neviete niekto stránku kde sa to dá objednať.ďakujem

viiila76
3. júl 2008

Inak osobna skusenost s nou, ak ju nebudete mat postavenu v tieni, prehodte na nu este nejaku deku ci uterak, boli sme s bratom len na zahrade a ked ju postavil, maly v nej nechcel byt, tak mu bolo teplo, ked som zo zadu na to prehodila uterak, hned to bolo lepsie.

kobyliacik
4. júl 2008

emjee, teraz je to v akcii za 399,-sk aj v sportových predajniach INTERSPORT. Majú akciu 😉

natalona
3. aug 2009

aj ja to hladam lebo mam maleho brata a v draciku to nemaju a na tom www.yasielkovzobchod.sk je to vzpredane a od metra byvame daleko a 7.8 ideme na dovolenku a surne to potrebujeme kebz ste vedeli o niakej inej stranke alebo kto to predava moze to byt aj obchod cez internet alebo v TN dakujem

natalona
3. aug 2009