Kočík Graco Mirage. Aký je?

tobi08
10. apr 2009

Ahojte, má niekto tento športový kočík? Našla som ho za dobrú cenu a prosím Vás o radu, aký je.

perelandra
10. apr 2009

ahoj. ja sice nemam mirage ale graco aerosport a som s nim spokojna. vlastne ho pouzivame od zaciatku. co som pozerala na nete mirage, tak velky rozdiel medzi nimi nie je. ma to velky ulozny kosik, co je vyhodou pri nakupoch, je lahky - zvladala som ho v pohode sama vyniest po schodoch alebo do mhd, lahko manevrovatelny, potah sa da vyprat v pracke, je polohovatelny.... dokonca nam ho par krat otrieskali na letiskach (pri nakladani batoziny do lietadiel nejednaju vobec ohladuplne) a stale je v pohode. len raz sme museli menit zadne koleso, ale to bolo po vyse roku pouzivania, zodrel sa nam vrchny gumenny plast. jedinou nevyhodou je, ze sa sklada inak ako lahke buginky, tak zaberie viac miesta ale aj tak sme ho pomerne jednoducho dokazali nalozit do auta.

tobi08
autor
10. apr 2009

ďakujem, zháňam kočík len na cestovanie, inak ,mám Peg Perego GT3 a to je také veľké hebedo, tak chcem niečo skladnejšie.

perelandra
10. apr 2009

tak mozno by boli lepsie nejake golfky, tie su skladnejsie

tobi08
autor
10. apr 2009

Ale tie golfky, mne sa to zdá tie dve oddelené rúčky, že keby náhodou pršalo, tak to s jednou rokou neukarujem.

perelandra
10. apr 2009

nooo, tak to moze byt trosku problem. napr. dnes sme boli von len s golfkami a zacalo prsat a bolo to dost o drzku s dazdnikom a jednou rukou. sice ked su predne kolieska otacave tak to ide, ale ja som mala golfky ovesane este taskami tak to bola celkom sranda 😒

tobi08
autor
10. apr 2009

no presne to ma trápi, ale určite sú skladnejšie, dám to aj pod nohy do zadu v aute, keby bol kufor plný....
Ale tie rúčky sú nevýhoda...
A golfáč máš aký?

perelandra
10. apr 2009

golfac som kupila cosatto olympus. bola na nho dobra cena tak som to riskla 🙂 som celkom spokojna, sice je vacsi ako bezne golfky, ale da sa polohovat opierka az do lahu a je aj dost siroky a pohodlny aj pre vacsie dieta. chcela som to hlavne kvoli cestovaniu, letiskam a pod. lebo ked sa trepeme s kuframi, tak je lepsie malu posadit do kocika ako nechat ju cupitat.... ale inak by som golfac asi nekupovala, este stale sa mala zmesti do graca a uz aj dost toho prejde sama.... len kvoli cestovaniu na svk, uz sa mi nechce tahat sportak.... no ale aspon ostane pre druhe babo.

tobi08
autor
11. apr 2009

Ďakujem, a kde bývaš? Keď veľa cestuješ?

perelandra
11. apr 2009

ja som v uk, takze cestujeme par krat do roka na slovensko. aj vdaka miernemu pocasiu v uk sme nepotrebovali vlastne iny kociar, lebo zima je tu ina ako na slovensku, sneh je tu zriedka... doma by som sa s takym kociarom cez sneh asi tazko niekam dostala. tam sa hodi nieco mohutnejsie s vacsimi kolesami. ale zase na jar, leto a jesen je to ok 🙂

tobi08
autor
11. apr 2009

Bože ja som asi teliatko, ale čo to je uk?

pookie
11. apr 2009

United Kingdom - Anglicko 🙂

perelandra
11. apr 2009

tobi 🙂 ale nie, neboj nie si, to len ja to mam tak zautomatizovane....

tobi08
autor
11. apr 2009

Bože, aj som si myslela, a čo si sa tam privydala? išla si za prácou?
Ja teraz tak banujem, že som ako "násť" ročná nešla von, ale vtedy to ešte len začínalo, a hneď som si na SR našla prácu a bála som sa, a tie roky tak ušli....

perelandra
11. apr 2009

no u mna to bola pracovna emigracia 😀 , hmmm a daaavno som uz nemala "nast" 😕

tobi08
autor
11. apr 2009

A si tam šťastná? A aj sa chceš vrátiť na SR?
Dnes som obzerala na prechádzke tie golfky, graco som nevidela, ale videla som baby design wolker, a tie také troj-kolesové moon.

perelandra
11. apr 2009

zatial je to tu ok, ale urcite sa raz vratime. len este neviem kedy.
ak vies anglicky, tak si zadaj do vyhladavaca graco mirage reviews a tam ti vyhodi hodnotenia na ten kocik. ale co som tak predbezne pozerala, tak ludia boli prevazne spokojni.
a ake male ci velke mas vlastne babo?

perelandra
11. apr 2009

nasla som na youtube video k mirage. teraz vidim ze to ma par odlisnosti od mojho, ale zas nie az tak zasadne okrem odonimatelnej prednej casti kde mozes nieco pre babo polozit (moja mala si tam odklada poharik s vodou a keksiky). na nasom kociku sa to neda dat kompletne dole ale da sa to ako keby zvesit na jednu stranu a tak tam posadit dieta aby ti to pri nezavadzalo. a trosku inak sa aj sklada. a zda sa mi ze tento mirage je o trosku mensi ked sa zlozi ako ten nas.... dufam, ze sa mi podari tu nahodit link.

https://www.youtube.com/watch?v=BU60UO5w4d8
tobi08
autor
12. apr 2009

Ďakujem, ja má 7 mes. syna, je to môj tretí syn.

perelandra
12. apr 2009

Pri 7 mesacnom drobcekovi by som kupila asi sportak, zda sa mi este malinky na golfky. sportaky su priestrannejsie, babo sa v pohode vyspi...

tobi08
autor
12. apr 2009

Máme ísť v lete na dva týždne na dovolenku, tak ho chcem zobrať. Teraz si chcem popísať rozmery, ktorý má koľko cm v zloženom stave a rozhodnem sa. Našla som na jednom www.ajashop.cz za 2000 Kč to mirage minuloročná kolekcia tak si to pozriem,

ipat86
17. feb 2016

Graco Mirage ide slušne polohovať do ľahu, má super pultík a celkovo slušný pomer cena/kvalita, pozri sem http://mammi.sk/graco-mirage . Veľká spokojnosť.