Košielky pre novorodenca alebo body. Čo je lepšie?

weroni
22. máj 2008

Baby, mate skusenosti s pouzivanim tych klasickych kosielok co sa uväzuju pri krku a na boku pre novorodencov? Alebo ste niekto pouzival hned od zaciatku body? Co je lepsie? Mimco sa narodi uz cochvila - na leto a mne sa to viazanie na tych kosielkach moc nepozdava 😖 ale zase nechcem hned od zaciatku prevliekat cez hlavicku 😕

fifla
24. máj 2008

podla mna bodynka s tzv. americkym vystrihom (to je ten prekryvaci, dobre sa otvara) su upkne v pohode aj pri prevliekani cez hlavu. este su dpbre aj H&M s cvockami, vobec nie je problem s obliekanim

penelope10
24. máj 2008

do dupiek som davala kosielky, bola som s nimi spokojna, aj malinky... a asi sa aj lahsie oblieka prve dni kosielka ako body 😉
teraz davame bodinka, nakolko kosielky sa vysuka a maly ma holy chrbatik 😎
na bodinkych mi ale vadi ze niektore sa mu stiahnu dobreze nie po prsie... a tak ma pol hrudnika holeho... 😒
narodi sa babatko vyskusas, uvidis 😉

ja som bola tazkym odporcom kosielok a na prve dni som si ich nevedela vynachvalit. 😎

nikuliq_
24. máj 2008

maca to je zvláštne u nás dostať bežne body aj vo veľkostiach 98 dokonca som videla aj 104. môj malý má dva roky, takisto stále používame body a stačí mu zatiaľ 92-ka no máme nakúpené už aj 98ky 😉
katia že pozdravujem svokru 😀 inac je normálna že aby vás neohovárali? 😖

miriamkac
24. máj 2008

Ja sa pridavam, davala som kosielky cca prve dva mesiace, potom bodynka...a kosielky sa mi naozaj lahsie obliekali takemu malemu mimcu...

lucinka21
24. máj 2008

Ahojte, tiež hlasujem za body, davali sme ich malinkej úplne od začiatku, a tiež na noc tie "slipsuits"

maca793
24. máj 2008

neviem, zatiaľ som to v našom hyper tescu nevidela 😉

alami
24. máj 2008

kým je malé a má dupky, je lepšie košielka, neskôr určite body!!!!

zuzitka
28. máj 2008

ivec79 ... si sa pytala kde som zohnala take velky body /na 2rocneho chlapca cislo 98, 104/
sestra mi ich kupila v auparku v obchode C&A, stali okolo 100sk 😉

zuzitka
28. máj 2008

a ako som uz spominala, tiez som kupila body velkost 104 aj na Obchodnej ul. v BA v detskom obchode SIMONKA

andrea.m
28. máj 2008

ja som dával body od narodenia a bola som výsostne spokojná

bambulka026
29. máj 2008

Ahoj, my sme davali body hned od zaciatku a bola som velmi spokojna.
Pre mna to bolo lepsie ako sa trapit s kosielkou.
Inak ich kupis v kazdom detskom obchode, a aj v Tescu a Hypernove. 🙂
Matko nosi body stale, jednak mu to drzi plienocku a nema holy chrbatik.

zuzitka
29. máj 2008

no prave v tescu som nevidela body cisla 98 a 104 😕 ...ci len zle hladam? 😅

ali_ali_1510
30. máj 2010

ahojky, ja mam 7m. dcerku a kupila som si na zaciatok zavinovacie body a na tie nedam dopustit ani teraz. Do daru som dostala väcsinou klasicke, ale mala mi dost plakala pri obliekani, ale zavinovacie boli super. Kupila som velkost 62 a do niektorych sa zmesti este aj teraz. Akurat som bola na nete a pozerala nove vo väcsich velkostiach. 🙂