Lacná alternatíva k Baby šatke. Čo kúpiť na nosenie?

piacere
5. apr 2011

Je tu nejaká mamička, ktorá nemala financie na originál babyšatku a nejako sa vynašla?

Budem vďačná za akýkoľvek tip 🙂

zuzikkaa
5. apr 2011

@piacere tak NEoriginal by som asi neriskovala 😒 ,,ale ved je vela bazarikov kde maminy predavaju ked uz nepotrebuju,,treba vyguglit 😉

dadis
5. apr 2011

@piacere a potrebujes ju pre svojho drobca? ja teraz pri mladsej pouzivam nosic Mei Tai, je vyborny, je do 15kg, dobre sa uvazuje, na nete su k dispozicii aj strihy..napr. http://exam.sweb.cz/Monika/meitai.htm... predtym som mala elasticku satku, asi v 1,5 roku som ju vymenila za mei tai, je to na podobnom principe..

skuste1983
5. apr 2011

Ja som tiež kúpila cez inzerát. Stála ma 20 Eur. Drobec bude mať čochvíľa 2 roky, ale ešte ju používame. Aj túto nedeľu sme v nej boli na prechádzke 🙂.

piacere
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dadis
6. apr 2011

@piacere ja som mala elasticku satku...ta bola z elastickej trickoviny (tym ze je elasticka je tusim iba do 10kg, ak si dobre pamatam)...nic extra na nej nebolo, latka tusim 4mx1m? neviem iba tipujem, uz ju doma nemam.....teraz ten mei tai nosic je ako keby z platna, alebo niecoho takeho pevnejsieho...klasicka satka neviem z akeho je materialu...asi aby bol pevny, no zaroven makky..ved hadam baby ti napisu