Mother & daughter oblečenie

natalli17
4. sep 2017

Ahojte mamičky, aký je váš názor na oblečenie rovnaké pre mamičku a dcéru? Páči sa vám to? Máte už niečo také doma? 🙂 Prípadne v akej cene sa tieto veci pohybujú/resp. koľko by ste boli ochotné za niečo také zaplatiť 🙂 Každý názor poteší.

tyelde
4. sep 2017

Mne sa to nepáči, ale kope ľudí áno

natalli17
autor
4. sep 2017

premyslam, ze ci to nie je presladene alebo tak. Ale zase viem, ze mala by sa strasne tesila, kebyze ma nieco ako mamina - dospelacka. Skor kvoli nej, pre radost 🙂

evittam
4. sep 2017

@natalli17 Ja tiez nie som na to zatazena, ale máme zatial rovnaké tričko a dlhe mikiny-pozri babyoblecko.sk
😉

natalli17
autor
4. sep 2017

@evittam ked vyber je fakt maly a tie veci nevyzeraju extra kvalitne. Viem si predstavit napr. letne saty rovnake alebo tak 🙂 Nehovorim, ze cely satnik si tak teraz zmenim, ale myslim, ze pre tu radost malej to stoji aspon par kusok obstarat 🙂

evittam
4. sep 2017

@natalli17 Tie veci su perfektne. Mame odtiaľ rovnaké mikiny na leto -k leginam.😉

natalli17
autor
4. sep 2017

@evittam z toho babyoblecko.sk? Akurat to pozeram, je tam pomenej veciciek, ale ked vravis, ze su kvalitne, mozno to skusim. Aj nieco ine si uz odtial brala?

evittam
4. sep 2017

@natalli17 Zatial len tie mikinosaty-parada.😉 Max.spokojnost.

natalli17
autor
4. sep 2017

@evittam A kolko ta prosim ta vysli? Tusim tu maju ceny tak do 50-60 eur, to je podla mna super cena vlastne za 2 kusy oblecenia

evittam
4. sep 2017

@natalli17 Jj cca aj s poštovným 55Eur, oni to siju na objednávku.

natalli17
autor
4. sep 2017

@evittam Ahaaaaa, tak to je super, ze to nie je len niekde z ciny nakupene :D a aka bola cca doba dodania,nepamatas si?

evittam
4. sep 2017

@natalli17 10dni

natalli17
autor
4. sep 2017

@evittam To je fajn čas 🙂 Ďakujem za radu 🙂

evittam
4. sep 2017

@natalli17 Za malo😉

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veve2233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz