Môžem ísť s manducou do mestskej dopravy?

holga
23. máj 2013

nexe sa mi vlacit kocarek, ale nie som si ista ci mozem do busu s nosicom?

angua27
23. máj 2013

bežne som nosila prvý rok malého v šatke v MHD. je to pohodlnejšie, nemusela som sa trepať s kočíkom a mala som voľné ruky. smelo do toho. mne sa vždy páčili tie usmiate tváre, keď ľudia zistili, že v šatke je malý drobček. 😉

palinkovamaminka
23. máj 2013

@holga jasneeee. niektori menej tolerantni obcania sa este potesia, ze nezaberas miesto kocikom a nemusia ti s nim pomahat... 🙂

danim
23. máj 2013

@holga a aky dovod, ze preco by si nemohla si nasla, ze si dala taku otazku ?

demonique
23. máj 2013

@holga jasne, mozes a pustia ta urcite aj sadnut 🙂 teda mna vzdy pustaju,ked vidia, aky mam naklad 😀

holga
autor
23. máj 2013

@danim z hladiska bezpecnosti, kedze v aute by som asi dostala pokutu

kessinka
23. máj 2013

@holga Určite môžeš, a myslím si že je to pre dieťa aj bezpečnejšie než kočík 😉

vonicka
23. máj 2013

@holga - kludne mozes, ale bude lepsie ak budes v autobuse sediet. Soferi castokrat silno brzdia, ako vsetky vieme. Ja som chodila s malym v satke, bolo to super, lebo som mala volne ruky a nemusela som sa nikomu prosit aby mi pomohol s kocikom, co z mojej skusenosti viac ludia nepomozu ako pomozu. Ked som mala maleho v satke a nebolo miesto na sedenie, nikto mi tiez neuvolnil, ale podobne to byva aj v tehotenstve...

danim
23. máj 2013

@holga urcite je ine normalna SAD a ine MHD. V MHD sa to pouziva bezne ( mozno si si len nevsimla ), alebo ak dieta sedi v kociku... takze aj to je uplne ine z hlad bezp. ako dieta v autosedacke... ale tak potom by deti v MHD ani nemohli chodit, co je blbost...

erodinka
29. máj 2013

S Manducou mozete ist bez problemov do mestskej dopravy. Je velmi prakticka. My uz druhe dieta v nej nosime a sme velmi spokojni 🙂