Najromantickejšia žiadosť o ruku

kenipin
8. dec 2015

Ahoj holky,
musím sa podeliť o najúžasnejší video - najromantickejšie požiadanie o ruku v kine. Je to najlepšie video, ktoré som kedy videla.
To musíte vidieť. Odkaz tu:

https://www.youtube.com/watch?v=11v5dQzUyZg

PS: Ak chcete aby sa vám tiež niečo také splnilo, pošli to minimálne 5 ľuďom. Ja rozdhodně zdieľam: - *

kenipin
autor
8. dec 2015

Co si o tom myslíte? :-*

bonaqa2013
8. dec 2015

@kenipin moc dlhé, mali to skrátiť....

sissy27
8. dec 2015

@kenipin čo to je? nejaký vírus? keď to treba poslať ďalej aby sa to splnilo? 😅 som myslela, že to ešte tak fičí u 10 ročných detí a nie u dospelých preboha...

ali223
8. dec 2015
Používateľ ali223 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ali223.

veru moc dlhe to je

margarita
8. dec 2015

@kenipin
Ty budes asi este dost mlada, ak toto je to najlepsie video ake si kedy videla 😀 😀 😀

mna poziadal mm o ruku po asi 10 hodinovom unavnom pracovnom dni v miestnej palacinkarni 😉
a ver mi, ze na youtube by som to nedala, bolo to prilis krasne a prilis osobne a nemala som potrebu chvalit sa celemu svetu.
ale asi je uz fakt ina doba, no starnem, co uz narobim 🙂

sisaha
8. dec 2015

@kenipin zazila som.. a neviem co je na tomto take uzasne. Skor mi to pride ako nahananie prezreti 😒

rosinolka
8. dec 2015
Používateľ rosinolka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od rosinolka.

uplne o nicom video

rhiannon
8. dec 2015

zeny, nepozerajte to...ved je jasne, ze si niekto zbiera navstevnost videa...okrem toho je pravdepodobne, ze to je pisane cez nejaky translator, ved pise jak dilino 🙂

macamac
8. dec 2015

aj vydaté a zadané to majú zdieľať? 😀 😀 😀 😀 😀

Bože, nikdy som na také "pošli xy ľuďom, inak umrieš" neverila 😀 😀 😀

margarita
8. dec 2015

@macamac
no vydate a zadane nech radsej uz odteraz nechodia ani do kina 😀 😀 😀
ja teda neviem celkom o com to je, vypla som to na 1.20 min.
ale na rozdiel od zakladatelky sa nazdavam, ze som toho uz v zivote videla vela 😉 a aj podstatne lepsieho.