Nakupovanie v Quelle. Aké máte skúsenosti?

rebeka46519
16. máj 2008

Ahojte,aké máte skúsenosti s objednávaním v QUELLE?Chcela by som poznať,aj iné názory...ja už som trocha naštvaná 😠 🙄 a nechápem,že mi niesú schopný zistiť za mesiac 😠 ,či je konkrétna vec,vypredaná... (Mimochodom,dnes sa dá z QUELLE
objednať s 20 percentnou zľavou-ak to niekomu pomôže 😎

anna181
3. aug 2009

Ospravedlnujem sa, ale ked som si dala vyhladat Quelle, neukazalo mi tuto temu, preto som ju zalozila, ale aj tak dakujem 🙂

veronikahel
5. aug 2009

danu, ja som si objednala niekolko veci, mame u nas v mesto shop, tam si môzem objednať, daju mi vedieť, že mi to prislo, postovne neplatim. Ked sa mi to nepaci, alebo mi to nesedi, mozem to vratit...
mam odtial napr. podprsenky, a to ja mam probles si kupit.... sveter, mikinu, teplaky....
synovi som tam kupila dve bundy... a ked su vypredaje tak natrafis na dobre ceny, treba sledovat sem tam na internetovej stranke..

a ako pozeram v Bratislave by mal byť tiež quelle shop, tak sa skús spýtať ako to je u nich... alebo tam mozno objednavas, tak vies...

anna181
5. aug 2009

Veronika, to som sa pytala ja, Danu je admin, iba prekopcila moju otazku.
Ale dakujem za odpoved. Quelle shop mame tu aj my, aj ja tam chodim, chcela som sa konkretne spytat na tu zaclonu, ktorej link som hodila.

veronikahel
5. aug 2009

aha, vidis, to som v tej rychlosti nepostrehla 😀
tak si ju objednaj a ked nebudes spokojna mozes im ju nechat, bud predaju, alebo vratia spat...

anna181
6. aug 2009

Aj ja som to tak myslela 🙂 uvidim 🙂 Musim ale pomaly objednat, bo akcia je do konca augusta.

ikke
26. nov 2009

tynushqa • 1d • Dnes o 09:50
Ahojte,
chcela by som sa opytat ake mate skusenosti s dodaciou lehotou. Vcera som objednala dcerke krasnu kombinezu a bundu na zimu a dufam ze do Vianoc pridu.
Neviete ci sa da za nejaky poplatok urychlit dodanie?
Dakujem

ankam
26. nov 2009

tynushqa-ahoj
ja som mala objednanu kombinezu a uz je to viac ako mesiac co neprisla........tak som kupila novu
a uz nic odtial neobjednam...

mamutka
26. nov 2009

to iste ako ankam...ale je to uz viac ako mesiac.
ved skrachovali v podstate, tak neviem na co stale posielaju letaky, podla mna len dopredavaju co maju, zasoby neobnovuju, len to nikomu do letaku samozrejme nenapisu, takze bud mas stastie a nahodou este maju co chces, alebo sa neozvu viac....
a to som za tych par rokov par peknych veci odtial mala a bola som spokojna skoda.....
normalne im zavolaj a pytaj sa, nech vies na com si....

dudlo
26. nov 2009

ja som dnes tiež objednávala a budem optimista 😵 do vianoc to mám doma.
Segra objednávala malému minulý rok hracie centrum 2 týždne pred vianocami a sme boli v šoku, že si to našiel pod stromčekom

že vraj quelle kúpilo otto 😕

leniciatko
26. nov 2009

keď potrebujem niečo z quelle, u nás je predajňa-quelle shop.idem tam,vyberiem si, keď neviem presne veľkosť, objednám dve, tovar príde,vyskúšam, zoberiem,čo je mi dobré. a hotovo. no problem.... 😵 nemám výdavky čo sa týka poštovného, toto všetko zariadi pani predavačka,alebo čo to je.

mirusch
26. nov 2009

Ahojte, len tak nahodou som nasla a kukla, ze ci este Quelle frci. Lebo ja som v Nemecku a Quelle je uz pasé. Co ma mrzi, my sme odtial mali vlastne vsetky domace spotrebice, dobra cena a aj kvalita a v DE neboli cakacie doby dlhe.
Ale je to tak, ako pise Mamutka - len dopredavaju, uz by som sa na nich nespolahla v nicom. A mali ich povodne odkupit, ale nikto neodkupil a bohuzial koncia 😔

tynushqa
26. nov 2009

Ja som teraz v rozpakoch, ideme na lyzovacku hned po Vianociach tak som malej objednala taku termo kombinezu, ale co ked nepride? potom budem zhanat? 😖 Skusim tam zavolat a ked mi nebude vediet povedat kedy pribliznen pridu veci tak kaslem na to a kupim niekde inde..

leniciatko
26. nov 2009

jedna kočka od nás predáva tovar od quele na mmb.

leniciatko
26. nov 2009

jedna kočka od nás predáva tovar od quele na mmb.

A prečo quele skončilo? bankrot?

tehula
26. nov 2009

ja som si objednavala zimny kabat v auguste. Ano, dobre citate, v auguste, hned ako ho dali do ponuky, cize nemal byt vypredany a predsa mi do dnes neprisiel a z quelle mi odpisali, ze im ho nemecky dodavatel Zatial nedorucil. Tiez nechapem, naco vobec peniaze na letaky minaju

lenciatko, vsimla som si, ze niektore mali na MMB kvoli quelle len problemy, ze vzali peniaze na objednavky a napokon im quelle nedodalo tovar nacas a maminy sa zacali burit a bat sa o peniazky, tak boli negativne hodnotenia a pozastavene ucty.

mirusch
30. nov 2009

Nuz babule, tu v Nemecku sa to s Quelle taha uz peknych par mesiacov. Uz sa zdalo, ze je dobre, ze ich niekto odkupi, potom bolo ticho a zrazu ohlasili koniec a hotovo. Ono to nie je ich vina. Neviem presne o co islo, ale zhruba o to, ze Quelle (a par inych spolocnosti) patrila pod nejaku anglicku spolocnost, ktora z toho chcela vytrieskat peniaze, odkupila budovy, ktore Quelle patrili a potom ich naspat Q. prenajala za velke peniaze. Tak mi to prave vysvetlil manzel. No, isto je to viac zamotane. Ale islo o prachy a jednoducho materska spolocnost nechala svoje dcerske spolocnosti padnut. Je to skoda, pretoze Quelle bola fajn firma. Takze tak, nakoniec ju nikto nezachranil a isto sa nedozvieme ako to bolo v skutocnosti. Este stat prispel na vytlacenie poslednych katalogov a Q. si myslela, ze sa z toho nejako sama dostane, predajom, ale nepodarilo sa. Asi aj preto, ze ludia sa uz bali objednavat, neviem.

Vsak skuste si tam zavolat, ale pri vyhybavych odpovediach jednoducho zruste objednavku a zariadte sa inak. A ak by tovar predsa len prisiel, nezaplatte a poslite proste naspat.

langkofel
30. nov 2009

Ahojte,
tiez som vyburana, ze vy veselo este nakupujete v Q..., ja zijem tiez v zahranici a tu Q...nedorucuje tiez uz par mesiacov baliky...objednavku odomna sice prijali, ale uz vyse 2 mesiacov sa nic nedeje, tiez tu stale pisu o bankrote...ale zatial sa nikto oficialne nevyjadril.

leniciatko
30. nov 2009

lang...nečuduj sa,ja som sama nevedela,že Q. má takýto problém..

habibi78
30. nov 2009

vedela som, ze Q ma problem v zahranici, ale nemyslela som ze aj na SR, cez internet som si objednala pred 3 mesiacmi nejaké veci, dodnes nic..... tak aspon viem preco.... 😠 😠 😠

leva
1. dec 2009

nie,uz nie,prvy a posledny krat som kupila pred cca 1,5 rokom a to koselu krasnej padavej ruzovo bielej farby som objednavala,no prisla mi kosela latky starych komunist.plachiet,velkost na slona,farba uplne ina ruzova,no proste otrasne.Vratila som to samozrejme,no postovne mi uz nik nevrati.Kamaratka si objednavala plavky,ktore jej prisli po lete☹

mirusch
1. dec 2009

Hm, so satstvom som u nich nemala skusenosti, my sme len elektroniku objednavali, bud cez internet alebo v obchode a so vsetkym sme boli spokojni - pracka, sporak, susicka, vysavac... vsetko funguje bez problemov, od 1 roka mame az po nejakych 10 rokov a vsetko ok. A este skrinku do kuchyne sme a aj to sme velmi spokojni.

Saty objednavam inde. A tam proste nezaplatim, kym nekuknem, ci som so vsetkym spokojna, cize ak nie som, tak postovne neuhradzam tiez. V SR sa musi iba na dobierku? Neviem ako to funguje 😅

Skuste kuknut na Bonprix.sk, uz je aj slovenska pobocka, s tymi som velmi spokojna. Aj ked uz som tiez vracala veci, ale vacsinou su fajn (satstvo). V DE vzdy dorucia cca za 3 dni.

mima1
2. jan 2010

chcem sa spytat funguje quelle alebo uz neposielaju?

smailinka
26. jan 2010

mima1, to by zaujímalo aj mňa, pretože mi stále chodia reklamné maily od nich....

neviete teda ako to je s nimi???? 😕 😕

eta
26. jan 2010

ahojte,
ja som s Quelle veľmi spokojná, šaty som si objednávala ešte za slobodna, potom som začala aj manželovi a deťom a nikdy žiaden problém, ak náhodou nesadla veľkosť, tak sme vrátili a prišla dobrá veľkosť. kopec vecí čo mám z Quelle nosím už pár rokov a vôbec to na nich nie je poznať. Takisto vecičky, čo som poobjednávala pre staršieho syna som na ďalších 100% využila pre mladšieho.
Chalanom sme aj naposledy objednávali nejaké hračky a prišli v poriadku, majú teraz výpredaje, aj na šaty -80% 🙂

A fungujú ďalej, na stránke majú napísané, že pobočky Quelle vo vých. EU: SR,ČR, PL, Litva, Lotšsko, Estónsko odkúpila Hallens group🙂
😉

http://www.quelle.sk/sk/q4r/home/beratung/quell...

masinka
3. mar 2010

u nas objednavala cele roky z Quelle mama, vzdy pozbierala objednavky aj od kolegyn a od celej rodiny a ked to bolo tusim nad 5000 Sk, tak to bolo bez postovneho a okrem toho mala aj nejake vernostne zlavy.
teraz mi akurat hovorila, ze jej dosli nove katalogy- z Halens a ze jej aj ostalo to zakaznicke cislo mala v Quelle

habibi78
3. mar 2010

mne od nich prisiel minuly tyzden email, ze menia nazov na Halen ci ako.... inak ze vsetko bude fungovat ako doteraz....

ladybird1l
3. mar 2010

ja som akurat dnes nakupila v Quelle predajni pekne kusky za par eur, maju 90% zlavy, totalny vypredaj, akoze nohavice za 1,5 eur, rifle za 1,90 eur, spolocenske satky za 3 eur, no za 20 eur sme nakupili 11 veci...no maju tam toho dost, a stale dokladaju tovar, takze je stale z coho vyberat... i ked ten tovar sa neda s tym katalogovym velmi porovnavat...ja ososbne som dost dlho hladala, kym mi nieco sadlo do vkusu ci velkosti... a vcera som dostala uz novy katalog od Halens...

jasminet
4. mar 2010

hej hej, aj svokra si tam bola nakupit, spokojna a stastna, za asi 10 veci dala 15€
ale napr. moja mama si tam nekupila nic, to co sa jej pacilo, to bol priserny material a naopak. ale to je problem aj pri nakupovani cez katalog 😒

maruschka
4. mar 2010

Ja som urobila 3 objednávky po 250 eur-pretože z konečnej faktúry ti odrátajú 80%, včera mi prišla tak fakt oooobrovská krabica vecí, oblečenia a hračiek, zimné čižmy pre staršiu a platila som dokopy 30 € 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 A čo mi bolo veľké, to som posunula ďalej. 😀 😀 😀 😀 Veď to sa oplatí tričká po 1 € alebo po 2 €, no nie? A mám takto nakúpené aj darčeky a je pokoj, nemusím zháňať.

habibi78
4. mar 2010

a kde v BA je ten obchod?