Nakupovanie v Quelle. Aké máte skúsenosti?

rebeka46519
16. máj 2008

Ahojte,aké máte skúsenosti s objednávaním v QUELLE?Chcela by som poznať,aj iné názory...ja už som trocha naštvaná 😠 🙄 a nechápem,že mi niesú schopný zistiť za mesiac 😠 ,či je konkrétna vec,vypredaná... (Mimochodom,dnes sa dá z QUELLE
objednať s 20 percentnou zľavou-ak to niekomu pomôže 😎

otrivinkajanka
16. máj 2008

rebeka ja vzdy ked som si nieco z qelle objednala,tak to nikdy nemali uz som sa na to vykaslala a nic neobjednavam od nich hlavne,ze si robia reklamu

vesi
16. máj 2008

Ja mám dobré skúsenosti a ked sa mi niečo nepáčilo, tak som to poslala späť a vrátili mi peniaze aj s poštovným...

adetka
16. máj 2008

ja som si od Quelle objednala iba par veci pre malu... a zatial doslo vsetko... pre seba tam nekupujem...

vesi
16. máj 2008

deťom som včera cez net objednala kočík aj s bábikou a dnes mi prišiel mail, že je to už zabalené a do 5 dní to budem mať...

pietra
16. máj 2008

rebeka, ako kedy. Obcas veci farebne nezodpovedali obrazku v katalogu, casto veci maju vypredane, ale v poslednom case doslo vsetko, aj ked na viackrat

sloboda4
16. máj 2008

ahojte, ja ficim na quelle a uplne v pohodke, raz sa mi stalo že nesadla velkost a bez problemov vymenili, prave vcera som bola na poste pre balik a vsetko bolo super, velkost OK, aj material vyborny, fakt kvalitne.
na vianoce sme objednali aj malemu hracky a tiež sme boli spokojni. 😉
zatial nemožem povedat na nich nic zle 😉

expertka8
16. máj 2008

..ja som si raz objednala sveter....naaadherny....pestrofarebny.....z prijemneho materialu...ale "len v katalogu" 😨
...domov mi uz prisla roztahana handra za nenormalne praxy...vrrrrrrrrrrr.... 😠

sloboda4
16. máj 2008

bože to fakt? ja to nechapem ja si objednavam už cca 6 rokov tak 3-4x do roka a vždy je to OK 😕

zuzana222
16. máj 2008

ahojte, ja nemam osobnu skusenost ale svokra nam kupila pieskovisko v quelle a to iste maju v neckermane o 300,- lacnejsie. este som hladala smyklavku a tiez v neck. bola o cca 300,- lacnejsia ako v quelle. len taketo detske veci som tam pozerala. bol to presne ten isty tovar. no a inak to pieskovisko bolo opisane ako pevne plastove a ono je to taky "pevny" plast, ze ked bude zakryte (mušla) a vyskoci nam nanho jazvecik, tak sme skoncili 🙂

danulka2
16. máj 2008

ja som objednala asi 8x a bola som celkom spokojna. Prve som objednala asi pred 14rokmi misy z janskeho skla a bala som sa ci nepridu rozbite.Bolo to ok. Aj vysavac sme vtedy kupili a tiez bol ok. Ale uz dlho mi tam propada vsetko dost drahe, tak uz asi 5rokov neobjednavam.

matar
16. máj 2008

baby a nemáte vo vašich mestách quelle shop??? my tu máme a je to super. veduca veci objedná, ja neplatím poštovné, priamo v obchode to vyskušam a ked mi nesedí, jednoducho to nezoberiem. veduca to potom 3 mesiace nechá vo volnom predaji a ked sa to nepredá, posiela hromadne spať.
ak taký obchod v meste nemáte, je to super typ na podnikanie. tu to fakt ide a to sme malé mesto. 😉

zuzitka
16. máj 2008

v blave nie je taky quelle shop? 😕

zuzana171717
16. máj 2008

Ahojte v Bratislava je na Parickovej ulici,ale myslim ze to je len taky tovar co sa nepredal cez katalog,kto sa vie hrabat a hladat tak si tam najde vselico zaujimave naozaj za vypredajove ceny.Ja to neviem :( nakupim tem len ked ide so mnou kamaradka ktora je odbornik 🙂

pietra
16. máj 2008

zuzana, ten na parickovej je ozaj taky "vypredajovy", ale ten "klasicky" quelle shop je v BA na Rovniankovej. Nikdy som ho ale nebola osobne vyskusat, ale jedna znama vraj chodi len tam

zuzitka
16. máj 2008

tusim na tej Parickovej som raz bola ale nic moc.
Rovniankovu teda pojdem otestovat 😀 dik za tip 🙂

sylverka
16. máj 2008

No ja na quelle frčím už asi desať rokov a dúfam že aj naďalej budem 🙂

vesi
17. máj 2008

moja teta si ten na rovniankovej chváli, funguje to presne tak ako písala matar 🙂

majina.b
17. máj 2008

ja som pred vianocami objednala z quelle vianočný stromček, a je nádhernýýýýýý

debra
17. máj 2008

ja tiež dosť často objednávam z Quelle a som spokojná...ani si nepamätám kedy som dačo vracala...a objednávam aj z inýx zásielk.katalogov a som tiež spokojná...a objednávam často aj malej,tie detské veci sú krááásne....aj u nás v Banskej Bystrici je taký Quelle shop,ale ešte som v ňom nebola...mne je väčšinou vše dobré,ked sa premeriam,tak mi to sadne 🙂

maca793
17. máj 2008

ja nemám s tým vôbec problém. pred 1,5 mesiacom som objednávala pre malú kočík za 999,- bez poštovného, mali akciu cez net a do 2 týždňov som ho mala doma. aj keď som bola mladšia 😉 som si objednávala len z Quelle, a s tý m som problém nemala, vždy m i prišlo to, čo som si objednala.

lubi12
17. máj 2008

ahojky, ja tiež nemám najlepšiu skúsenbosť. Ešte v marci som si objednala pre dievčatá šatôčky. Pred pár dňami som tam písala, že ako je to s vybavením mojej objednávky. Dostala som takúto odpoveď. (kopírujem z mailu)

Vasa objednavka je v Nemecku, kde sa podla pocitacoveho poradia vybavuje.

To mi prišlo po mesiaci čakania a keď nenapíšem mail, tak sa na to asi vyprdnu. No predvčerom mi poslali ďalší mail, že už mi tovar posielajú a do 5 prac. dní by mi mal prísť, tak čakám..... No Vďakabohu, už som sa bála, že kočky budú nosiť letné šatôčky na jeseň. No to by som už ani tovar neprebrala.

alienka
17. máj 2008

aj ja objednavam dost casto z Quelle, nielen pre seba aj pre manzela a zatial som bola spokojna, raz-dvakrat sa mi stalo, ze sa mi nieco nepacilo alebo mi to nesadlo, ale v pohode som to vratila a peniazky som mala za par dni spat, ked sa maly narodilo, nebol cas behat po obchodoch, takuto moznost som velmi uvitala 😉. Akurat jedna veci sa mi nepacila, niekedy som objednala viac veci a chodili mi po jednom, niekedy aj dve veci v jeden tyzden, ale nie naraz 😒

sisulik
17. máj 2008

matar...vidis, ja som si quelle napis vsimla na hlavnej v KE ale nikdy som sa tam nesla mrknut...ale za to som vzdy ked som bola na SR niekolkokrat rocne objednavala veci pre malu, oblecenie, hracky a vzdy mi vsetko doslo a som bola velmi spokojna...

alienka
17. máj 2008

ale cez ten Quelle shop to moze byt fajn 😉

nathalie111
17. máj 2008

ja objednavam teraz uz najma z mody prima,je to podstatne lacnejsie ako quelle,veci su fakt kvalitne,niekedy v katalogoch MP a Quelle najdete presne to iste 😀 za dost odlisne ceny,dovoz z Nemecka,vsetky velkosti su za rovnaku cenu,a sidlo a adresu ma ta firma presne taku iste,ako quelle... 😉

svistinka
17. máj 2008

ja si objednavam z Quelle a som celkom spokojna
Raz sme tam objednali sveter a prisiel ten isty 2x v jednom baliku a aj sme zaplatili za 2. tak sme mali s mamou rovnaké- pretoze sa nam to nechcelo posielat naspat.
Malej sme tam kupili hrazdicku a ta je super 😉

wadiiiii
17. máj 2008

naposledy som mladšiemu synovi objednala komplet -zim.bundu,rifle tričko,bala som sa,že mu to bude malé, ale nebolio som spokojná

jaduska
18. máj 2008

Ja som si voľakedy objednávala, ale kvalita nezodpovedala cene, tak som prestala.

anamor
18. máj 2008

ja mam vcelku dobre skusenosti, obcas to dost dlho trva, ale s vratenim tovaru som nemala problem, vzdy to slo hladko.

danu
3. aug 2009

anna181 • 2d, snž • Dnes o 20:34
Ahojte, ja by som rada vedela, ktore Quelle vyrobky mate vyskusane, ktore sa vam pacili a ktore nie. Dalej by som si rada nechala poradit. Ale najprv este jedna prosba, ak hodite link na vyrobky z Quelle tak takto:
http://www.quelle.sk/sk/q4r/home/themen/bessers...
A toto je aj zaclona, ktora sa mi paci 🙂 Len som ju este nazivo nevidela a proste sa neviem rozhodnut, ci si ju mam objednat do obyvacky ci nie.... Hm.....
Tak sem s napadmi, so skusenostami 🙂
Dakujeeem.