Next verzus Cherokee. Aký máte názor na tieto značky?

lucaska
5. apr 2008

ahojte, chcem sa vas spytat aky mate nazor na tieto dve znacky????
lebo sa stretavam s nazormi ze cherokee ma vela podobnych veci ako next????
co radsej nakupujete................. 🙂

debra
7. apr 2008

ano suhlasim s lucaskou,tyx 50l je to tak akurát,ale mohlo by byt aj 45 😀 ,však keď si objedná viac mamičiek,tak je to fajn a poštovné sa rozdelí medzi ne,nie? 😉

zuzkagu
7. apr 2008

Ano máš pravdu že libra nad 55 Sk je už dosť 😒 , ale nájdu sa aj také kupujúce čo to objednajú.
Inak MMB je dosť predávajúcich čo robia s nextom a v poslednej dobe sa byjú o každú zákazníčku a o cenu libry. Hned ako jedna zníži tak druhá nasleduje a potom ked chcem urobiť objednávku od maminy od ktorej som dosť často objednávala mi príde napísané že mám vyskúšať tú druhú čo som od nej objednávala, lebo som bola pažrava kôli jednej leibre. ☹
Zuzana

debra
7. apr 2008

ja tiež objednavam cez mmb a to dost casto,a najma next,a zatial najlacnejsi ma turandot...tak vyskusaj zuzka 😉

zuzkagu
7. apr 2008

Debra dakujem, už ju mám dlhšie medzi oblubenými predávajúcimi a asi ju aj teraz vyskúšam, kedže maminka ktorá bola u nas oblubená ( a to som objednávala iba od dvoch) mi odpísala toto.
Zuzana

lucaska
autor
7. apr 2008

zuzkagu niektore mamicky su haklive ked si objednas od inej............... 😅

debra
7. apr 2008

jaaaj,ja som si objednala pred vyse 2 týždnami od jednej z mmb a tá mi dnes napisala,ze zabudla si poznacit moju objednavku,no tak super....ale som aj rada,lebo brala 58l....to ja vtedy ešte nevedela,že ponukaju aj za menej libier...

lucaska
autor
7. apr 2008

debra tak si mala stastie v nestasti................ 😀 😀 😀
teraz objednas za 50, 😉

debra
7. apr 2008

no ano lucaska,veru mala.... 😀 a jedného dňa bude určite aj za menej 😉 inak dnes som pozerala na nete,libra riadne klesa,vsak uz je za 41l...no sila 😒

lucaska
autor
7. apr 2008

debra len nech klesa, to sa bude nakupovat........ 😉

debra
7. apr 2008

😀 😀 však kebyže som bola v UK aspon 1 den,a mala cash aspon 1000l....len vtedy by sa nakupovalo... 😀 ale šla by som asi kuknut len tie vypredaje... 😖 lebo je to tam draheee 😝

zuzitka
7. apr 2008

... baby, vratime sa z kurzoveho listka nazad k nazvu temy 😅 😅 😅 😀

next v podstate ani nepoznam ...
nakupujem len cherokee, su tam vazne super ceny a dobry vyber aj pre deti aj pre dospelych 😉

livka299
7. apr 2008

zuzitka ja tak isto a nemyslis ze na chlapcov je toho dost malo?????? 😒 😠

zuzitka
7. apr 2008

livka ... mne sa ani nezda. ale je pravda ze dost veci mam aj pozicanych od kamosiek 🙂
napriklad zimne bundy som mu tam nekupovala 🤐

lucaska
autor
8. apr 2008

livka, aj mne sa zda ze je v cherokree viac dievcenskeho tovaru ako chlapcenskeho............. 😒

debra
8. apr 2008

baby zdá sa vám dobre...xúdiatka xlapci,je to pre nix žalostne malo...ale next je k xlapcom zhovievavejší...mám kamošku,kt má 2 xlapcov a xúda je hotová,že v cherokee aké krááásne veci pre baby a pre xlapcov nič....alebo len žalostne málo peknýx vecí... 😒

lucaska
autor
8. apr 2008

ahojte, ale ja mam niekedy pocet ze je viac veci na dievcatka vo viacerych obchodoch,nie len v spominanych znackach. 😠

debra
8. apr 2008

lucaska ako tak pozeram do pasu...ty si z Trenčína...joooj,to je krááásne mesto 🙂 ...mám krááásne spomienky na Trenčín.... 🙂 inak ste neobjavili babenky lacnejšiu predavajucu? 😀 z mmb?

lucaska
autor
8. apr 2008

najlacnejsie 50 za libru. 😉
a co si v TN studovala????

debra
8. apr 2008

lucaska kuk na IP 😉

zuzitka
18. apr 2008

v tescu su zlavy na Cherokee.... idem tam dnes mrknut 😵

lienocka235
18. apr 2008

cherokee sa s kvalitou nextu neda porovnavat.. ja nakupujem aj sebe aj malej vacsinou z nextu obcas aj cherokee.. ale je to neporovnatelne..
Nextove veci su omnoho kvalitnejsie.. ono ale dost zalezi na co sa kupuje..
ja ked si kupujem pre seba do roboty tak kupim radsej next..
ak len malej na hranie a tak tak staci aj cherokee..alebo mne len tak do prirody...

jedna vec je ale v tom ze v uk su tie veci aj bez zlavy o polovicu lacnejsie ako tu..
mne osobne veci z nextu dobre sedia a som s nimi spokojna

debra
20. apr 2008

baby na mmb harvinka ma libru za 49Sk...zatial najlacnejsia.... 😉 tak mrknite na nu,a ak niečo xcete tak rýxlo,rýxlo lebo dnes večer objednáva....

emogeon
6. máj 2008

next nakupujem cez vypredaje a zo cherokee mame zopar veci ,obidve taka lepsia cina 😝

julia225
6. máj 2008

next verzus cherokee???!!!
to sa da porovnavat??? 😲

dlhoska
10. jún 2008

Baby NEXTacky na ceskom MMB su nahodene fotky katalogu jesennej kolekcie 😝 😝 😝 😝 je uuuuzasna a dobra sprava Katka(sedmikraska)z mimibazaru bude objednavat za 46sk libru

luculka
10. jún 2008

mala má vsetko vetsinou next a cherokee,,,,ale sak aj tak vsetko vyrábaju čínania,,, 😀 😉

lucaska
autor
12. jan 2009

ahojte, urcite mate prehlad o kurze objednavajucich next, ja som to akosi prestala sledovat........potrebovala by som nieco objednat , mozete mi poradit nejaku pani.....dakujem

debra
12. jan 2009

ahoj lucaska,ja objednavam next stale..a už dlhodobejšie od jednej maminy,kt má libru za 1,33eur,čo je 40Sk.takže je to celkom v pohode...už som u nej nakúpila takmer za 60eur 😀

majula
12. jan 2009

Pre mňa sú to dve neporovnateľné značky...jednoznačne Next víťazí...napr. také body z Cherokee, nič moc 😒 ale napr. pyžamká sme dlho nosili...takže netvrdím, že zlá kvalita, no s nextom neporovnateľná.

sasiki
13. jan 2009

My máme veľmi veľa vecí cherokee, sú kráááááásne a som s nimi veľmi spokojná, cena je super.............
z nextu zatiaľ pár kúskov, takže uvidíme - no zatiaľ tiež maximálna spokojnosť 😉