Next verzus Cherokee. Aký máte názor na tieto značky?

lucaska
5. apr 2008

ahojte, chcem sa vas spytat aky mate nazor na tieto dve znacky????
lebo sa stretavam s nazormi ze cherokee ma vela podobnych veci ako next????
co radsej nakupujete................. 🙂

debra
6. apr 2008

katka13122-xod na mimibazar.sk je tam spusta mamičiek,ktoré predávaju zn.NEXT.Ja tiež malej kupujem od jednej z nich,a som veeeeľmi spokojná.Je to kvalitná značka.Aj ked draha,ale co uz.Nedávam jej to na bezne nosenie,ale ked ideme do mesta,alebo do skolky...aj zn.CHEROKEE je dobrá,hlavne cenovo.A máte pravdu baby,je podobná tomu nextu.A hlavne,že je kvalitná.Mám veľa vecí pre malú aj z tejto značky.

julca80
6. apr 2008

lucaska, ty ides urobit online nakup z UK? Bo mam uz nastudovane odtial informacie ohlado objednavok alebo dodavok tovaru, a zial mam zistene, ze nerobia objednavky a dodavky do zahranicia. Dokonca som to skusala aj tak, ze ja som si objednala, a nechala to poslat sestre do Londyna, no ale vobec to nefungovalo. Sice to uz jedna znama tak skusala a tiez jej to neslo, ale musela som to skusit aj ja.
Ved vyskusaj to, a daj potom vediet ci ti islo. Za pokus nic nedas! 😉

lucaska
autor
6. apr 2008

julca 80 , dakujem za info tiez som to prestudovala a viem ze mi to na slovensko neposlu, tak som nasla jednu pani ktora to objednava tak cez nu. 😉

julca80
6. apr 2008

ale je to skoda, ze?! Takto by sme si to objednali sami, a zaplatili len hodnotu libry. A nie este prirazku, co si davaju tie dotycne objednavajuce, resp.tie co to sprostredkuju. 😖

lucaska
autor
6. apr 2008

je to skoda, ze si to kazdy nemoze objednat sam, kedy chce.............. 😒 ale dufam ze coskoro pride next aj do TN a to bude ine nakupovanie........... 😀 😀

debra
6. apr 2008

baby neviete,ci v BA v NEXTE sú presne také isté veci ako na nete?

karthur
6. apr 2008

lucaska ano, ked som bola v UK, tak tam osm to pocula. Ved si porovnajte ten styl...skoro to iste.

julca80
6. apr 2008

debra bola som v utorok v Auparku, tam je Next, no a pozerala ake su tam veci, resp.aky vyber je tu na SK. Vies co, slabota! Mam taky pocit, ze to je tak max.1/2 z toho co najdes priamo v UK predajniach, alebo na nete. ☹

lucaska
autor
6. apr 2008

debra podobne ako julca som odchadzala s nextu sklamana, lebo vzdy som tam nakupila kopec veci malemu ale naposledy som tam ani len pancusky nepohla kupit. 😠 ale HM to zachranilo, ze som neprisla z vyletu s prazdnou taskou. 😀 😀

julca80
6. apr 2008

nech uz je Next al. H&M v TN. 😉 😉 😉

kluara
6. apr 2008

tiež by som uvítala niečo bližšie ako BA, tu v PN totižto nič poriadne nie je 😖 ☹ a do BA sa vôbec nedostanem 😅

debra
6. apr 2008

hmmmm,takze sa mi vobec neoplati cestovat do BA 😉 len tie baby,čo predavaju next cez mimibazar,su dost drahe,tak napr.1libra-58 az 60Sk,to je neskutočne drahé... 😠

julca80
6. apr 2008

debra,nieeeeeee. Su tam baby, ktore predavaju aj za 50 Sk libra. Tusim na mimibazare. 😉 Veru uz 55 Sk je straaaasne moc. To by som radsej ozelela tak drahu vecicku. 😲

debra
6. apr 2008

julca,tak porad,ktoraze to ma za 50Sk,ja len nasla od 58Sk hore... 😒

julca80
6. apr 2008

daj mi 10min. skusim ju pohladat 😉

kala12
6. apr 2008

Lucaska a nebojis sa kupovat cez net vecicky? Ja musim tu vec vidiet nazivo, lebo tie obrazky na next. stranke su sice krasne,ale v skutocnosti to inak vyzera. Jednu bundicku som si vyhliadla, ale ked som ju potom videla v Blave nazivo, tak nebolo to bohvieco. Podla mna je to risk, este aj kedtie veci niesu az take najlacnejsie.
Inak podla mna HM je fajn, pekne veci, dobra kvalita a super cena.

kluara
6. apr 2008

ja som tiež na bazare videla za min. 58Sk a hore ☹ a libra je už oveľa menej 😒

kluara
6. apr 2008

kala, ja tiež kupujem drobcovi cez net, a zatiaľ sa mi všetky vecičkyjavascript:addEmoticon('🙂','vBody')
javascript:addEmoticon('🙂','vBody') páčili (klop, klop) - či už kvalitou, materiálom, potlačou - asi som mala šťastie

nenka83
6. apr 2008

julca oni na tom zarabaju takze si myslim ze 50 sk za libru je super cena...pamatam casy ked bolo 68 za libru 🤐
a stale je to lacnejsie ako next v ba...

debra
6. apr 2008

kala12-ja objednavam next len cez net,a zatial som bola vzdy spokojna 🙂 a vecicky ma nesklamali,boli presne take iste ako na obrazku,mozno i krajsie 😉 len ta cena...suhlasim aj Hm je fajn,nemam síce ani jednu vecicku z tadeto,ale sa mi celkm paci...aj po oprati tie veci vyzeraju super 🙂

julca80
6. apr 2008

nenka jasne, ze oni maju biznis. 😉

kala12
6. apr 2008

debra a ako je z velkostami? Lebo my kupujeme 9-12 mesiacov v HM a su nam este aj niektore velke. A to patríme k vacsim babatkám. 😀

julca80
6. apr 2008

debra, nasla som ti tu stranku a dokonca ponukaju aj za 45 Sk. 😉 😀

debra
6. apr 2008

no moja mala ma 3 roky,sedi jej velkost 110,aj 116,ale ja jej vzdy objednavam velkost 5-6rokov,co je 116.Ale je pravda,ze ona je trochu vyssia na svoj vek 🙂

julca80
6. apr 2008

Next ma vacsinou vacsie velkosti. Ale mame aj oblecko, ktore bolo akurat. Aj nasa Domca patri k vatsim drobcom 😀 U nas je problem s pasom na nohaviciach. Inac viac-menej je vsetko OK s velkostami.

debra
6. apr 2008

julca,vdaka za ip...urcite tam pozriem a ked nieco...tak objednam 🙂 a vraj aj nejaka baba tu na modrom objednava next,libru za 50Sk,neviete nieco o tom?

debra
6. apr 2008

julca a nevies nahodou ID tej osoby,co to predava? 🙂

dididi30
6. apr 2008

derba, tak ja som v anglicku a tu je h&m a next ovela lacnejsie a ked maju zlavy na polovice tak to by ste neverili a ked take mimulorocne tak aj za libru, co je asi 45 ci kolko korun na nase....ke dsom bola na sk v spominanych obhcodoch tak som nechcela verit vlastnym ociam ako to precenuju a ze tam vobec ludia nakupuju, teda ja by som nie....a to ma teda vyvadza s miery, ze tu je priemerny plat ovela vacsi a akcie ovela lepsie a u nas platy mizerne a pytaju neuveritelne vela, je to nefer.... 😠

debra
6. apr 2008

didi aj ja xceeeeem...mne tiež brat pracuje v UK,ale ten absolutne nezajem o tuto znacku,on ma vela roboty tam a nexce sa mu xodit po obxodox 😀 ja tiež bola ako slobodna v UK,a tiez viem,ze ked su tam vypredaje,tak to stoji za to... 😉

dididi30
6. apr 2008

no sak navstiv brata na vikedik a nakupis si 😉