Next verzus Cherokee. Aký máte názor na tieto značky?

lucaska
5. apr 2008

ahojte, chcem sa vas spytat aky mate nazor na tieto dve znacky????
lebo sa stretavam s nazormi ze cherokee ma vela podobnych veci ako next????
co radsej nakupujete................. 🙂

dominica
5. apr 2008

neviem, čo je lepšie, alebo či je to podobné, lebo značku Next nekupujem, ale Cherokee je super, aspoň podľa mňa, super cenovo dostupné, pekné a moderné dizajny, len škoda, že nemajú bodynká s dlhým rukávom, popr. teraz nie je v ponuke jarná bundička, ale v Nexte je za 1000,- Sk, čo je nehorázna cena 😠 .

aktak
5. apr 2008

mam veci z oboch a som spokojna, pozitivum je ze cherokee je vcelku kvalitne a sucasne nie drahe, next je istota ale zase nesom z tych ludi co su ochotni dat za detske oblecko majland, hlavne ked sa v nom ma drobec hrat v piesku 😀

katka13122
5. apr 2008

poslite mi prosim adresu niekoho kdo predava next 😉

sue
5. apr 2008

Mne Next a Cherokee nepripadajú podobné... okrem toho je Next neporovnateľne drahší ako Cherokee. V Nexte nakupujem jedine vo výpredajoch, inak si nemôžem dovoliť - kúpiť malému súpravičku za 800Sk na dva mesiace sa mi zdíá vyložená blbosť... to radšej hodím tých 500sk čo ušetrím do pokladničky čo mu odkladáme na VŠ 😵
Cherokee mám vcelku rada - sú to nie 100% kvalitné veci, ale sú pekné, moderné a majú šmrnc 🙂

lucaska
autor
5. apr 2008

katka tu mas jeden kontakt deniska 84@orangemail.sk

certica
5. apr 2008

sue, uplne suhlasim. next je kvalitou urcite nieco vyssie, ale aj cenovo je to badatelne. takze ja milujem, ked su v next-e vypredaje a aj ked ludi na mraky, vacsinou mi to stoji za to 😉

lucaska
autor
5. apr 2008

sue ved aj ja si myslim ze su to dve neporovnatelne znacky ale stretla som sa s takymi nazormi tak preto som chcela vedet nazor niekoho ineho, 😉

arabela36
5. apr 2008

Ja kupujem NEXT vacsinou na nosenie na doma. Cherokee tu nemame ale sestra ma pre maleho nejake veci odtial a je spokojna.
Katka: ja mam next ale len pre dievcatko a vidim, ze ty mas chlapceka :(

melory
5. apr 2008

next je jednoznacne lepsi

bzuco
5. apr 2008

next je určite kvalitka, ale nemám tú možnosť kupovať tam, kedže nie som z BA
a cherokee kupujem často -páči sa mi dizajn a ked sú výpredaje, veci stoja naozaj pár korún 😉 a sú kvalitné...ja som s nimi veeeľmi spokojná

charlinka
5. apr 2008

Ahoj, já kdybych byla bohatá tak nakupuju v nextu. ale když člověk nemá tolik financií, tak ráda nakupuju v cherokee,protože jejich design je podobný nextu a už jsem se několikrát střetla s tím, že jaké máme krásné oblečení,jeslti je z nextu. Určtiě je next víc kvalitnější, ale dost se tam platí za značku.

wladka
5. apr 2008

ja kupujem aj tam aj tam.. aj HM.. tie drahsie veci tiez kupujem vo vypredajoch 😀 , a hlavne take peknucke, na prechadzky, na navstevy, dokimu, do mesta atd.. chereokee kupujem tiez, spokojnost 😎 .. a odtial su veci, ktore ma aj na doma, po dedine, do piesku, na dvor, ked mi ich zaspini- to mi uz nevadi.. 😉

denisocka
5. apr 2008

a opičky maju obe ako maskota 😀

uhlikova09
5. apr 2008

Ja kupujem Cherokee a sme velmi spokojni,next nemame nič takze neviem porovnat 😉

nevesta
5. apr 2008

Ja kupujem obe aj HM, spokojnost so vsetkym 😉

alena22
5. apr 2008

ja mam vela neci z nextu a aj teraz cakam dost velky balik ale nechodim do predajne tuto na sk a objednavam cez znamu osobu priamo z uk 🙂 som velmi spokojna s vecickami z nextu su krasne kvalitne a vzdy ich clovek aj dobre preda ked z nich maly vyrastie 😉
ale zasa ked som v tescu a vidim nieco pekne od cherokee kupim si aj to ale ako uz tu bolo spominane na tie veci nedavam az taky pozor a keby ich aj maly ponicil neni mi to tak luto

alena22
5. apr 2008

no a HM alebo CA su tiez super znacky 🙂

denisocka
5. apr 2008

ale HaM aj NEXT je dosť kvalitka,ja ich kupujem v sekáči 😀 a vždy su jak nové

maca793
5. apr 2008

Next mám zo sekáča a veci sú v dobrom stave. cherokee je tiež kvalitou fajn a páči sa mi aj veľksť, akú udávajú. malá nosí doteraz tričko veľkosti 9-12mesiacov, aj napriek tomu, že bude mať 2 roky. stále je jej super, aj dupačky, body, svetríky nosila dosť dlho po"záruke". 😝

ifrimka
5. apr 2008

next ma dobre detske topanky a cena za prve topanocky, pre este nechodiace deti su porovnatelne ako bezznackove

erika153
5. apr 2008

mame oblecenie aj z nextu ako aj z cheroke a vobec nesuhlasim, ze nextacke veci musia byt kvalitnejsie!niektore cherooke nam este drzia ci tvar alebo farbu a nextacke su roztahane ale brutalne! a su take drahe, aspon u nas a v cechach, ze hroza! 😅

bubaczik
5. apr 2008

jasne,suhlasim s erikou,ja som mala vybavu nakupenu asi do pol roka s nextu,a vacsia polovica vybledla po prvom alebo druhom prani,roztiahla sa,guma sa uvolnila,na gatiach za 500sk!!!a nie je to chyba v prani!!takze teraz kupujeme cherokee,kedze maly rastie rychlo,a znacka sa mi zda velmi kvalitna!takze asi tak

caramelka
5. apr 2008

My mame v NEXTu kopec veci, nakupujeme tiez hlavne vo vypredajoch - kamaratka mi ich kupuje priamo v UK, vychadza to lacnejsie ako tu. Ale ked vidim nieco, comu sa neda odolat, kupim to aj za plnu cenu. Pacia sa mi ich strihy, veci sa lahko obliekaju, az na jedny mencestraciky, ktore mame, ale to je tym, ze sa nerata s balenim na siroko. Velmi sa mi pacila minulorocna ruzovo-fialova kolekcia "vila a zajacik", mame v tomto dizajne viacero veci. A tiez bezova so psikom, aj ked ta bola asi skor pre chlapcov, ale my ju rady nosime. Z novej kolekcie mame zopar tyrkysovych veci na leto.
Mne osobne sa paci aj Zara. A vcera dostala mala krasny komplet od Burberry - ale pripada mi prilis draha, ja by som jej take drahe veci nekupila.

certica
6. apr 2008

erika to vazne? mne sa prave na next lubi, ze mi vzdy drzia povodny tvar, fakt sa mi este nikdy nestalo, ze by sa nieco vytahalo a to mame aj dost triciek bavlnenych.

denisocka
6. apr 2008

baby,ja dnes planujem na skušku take 4balenie tričiek z nextu a 3 balenie natelníkov s dl.rukávom - máte s tým skusenossti?

julca80
6. apr 2008

Som uplny zastanca Nextu. Preto mame 80% veciciek prave odtial. Nastastie mam tu vyhodu, ze mam v Londyne sestru, tak malej donasa a posiela rozne oblecko. Som maximalne spokojna ci s kvalitou ale aj strihom. 😉

karthur
6. apr 2008

Pocula som, ze NExt a Cherokee navrhuje ten isty clovek.

mechurik
6. apr 2008

baby, a kde zhanate cherokee body s dlhymi rukavkami a svetriky biele pre novorodenca? lebo v tescu som nic nenasla

lucaska
autor
6. apr 2008

karthur to fakt??????????
ja som s vecickami z nextu spokojna, prala som ich vela krat a farba a tvar uplne super. 😉
teraz idem prvy krat objednavat cez next.co.uk vzdy sme chodili do blavy alebo do brna ale teraz akosi nestihame tak cez nett objednam som zvedava ako to dopadne................ 🙂

kluara
6. apr 2008

my máme tiež pár vecí z nextu, a som veľmi spokojná, len keby to nebolo až také drahé......
a veľa vecí máme zn. cherokee, a tiež prevláda spokojnosť..... hoci, keď zn. bola prvý krát v tescu, sme kúpili jedno tričko, preprala som a natiahlo sa tak, že ho nemal nikdy na sebe.... a veľmi sa mi páčia tie tričká, sa fakt podobajú na niektoré z nextu 🙂