Next verzus Cherokee. Aký máte názor na tieto značky?

lucaska
5. apr 2008

ahojte, chcem sa vas spytat aky mate nazor na tieto dve znacky????
lebo sa stretavam s nazormi ze cherokee ma vela podobnych veci ako next????
co radsej nakupujete................. 🙂

bibula
23. feb 2009

pozri na cenu a uvidis,pozri na kvalitu a tiez uvidis.... 😉

zrzulka
23. feb 2009

Dididi vy tam v Uk mate take znacky o ktorych my ani netusime ze existuju🙂))
Aspon co mi sestra zvykne nakupovat pre malu po vypredajoch.
Oblecko tam mate neporovnatelne lacnejsie. Minule mi sestra kupila pre malu nike teplakovu supravu, tricko a este jedny nohavice za 500sk (16.60€) Tu by som za tu cenu kupila mozno to tricko🙂))) Avent vyrobky? Magicky hrncek za 100sk (3.33€) kojenecka strava... mohla by som pokracovat ale nepokracujem nech zbytocne nedrazdim.... je to na porazenie ako draho zijeme:(

A HaM mam aj ja zo vsetkych znaciek najradsej. kazda jedna vec co sme mali odtial je premyslena do detailov, su aj pekne, aj kvalitne a hlavne cenovo dostupne...

Bibula tak by to malo byt ale nie vzdy je to pravda...

zabka78
23. feb 2009

bzuco - tak viem v com je ten problem. ja skoro vzdy, ci je spinave alebo ciste, perem farebne pradlo na 60
neviem, ale mne sa zda, ze na 40 sa to nevyperie a 30 pouzivam na svetre a zaclony 🙂

sasiki
23. feb 2009

čím to je, že mojim deťom nikto z UK veci nenosí??? 😅 😅 😅

salonka77
6. mar 2010

Cherokee ma kraaasne veci pre deti za velmi dostupne ceny, vzdy ked sme v Tescu, tak malemu tam nakupime vela oblecka. Som nadmieru spokojna aj s kvalitou. A Next ma predrazene veci, takze radsej mu kupim viac veci, ako jednu drahu. Takze u nas jednoznacne Cherokee, pekne a moderne vecicky. 😀

kvetinka9784
6. mar 2010

ja som tiez osobne tiez spokojna s vecmi od Cherokee, zatial som nemala ziadne problemy s kvalitou...velmi krasne a moderne... 🙂

daducha
6. mar 2010

Ahoj,

tak ja kupujem tak pol na pol.Veci na doma, na piesok, na zahradu,do skôlky,pyzamka,bodynka su z Cherokke a ostatne väcsinou Next.Pre male deticky tak do 9 mes. ma Cherokke uzasne vecicky, aj dnes som obdivovala novu kolekciu 😉 .Mame z Ch. aj spaci vak a je super, neporovnatelnejsie lacnejsi ako ine znackove.Ale na druhej strane, na Next nedam dopustit.Pre deti do 5 rokov maju uzasne veci a co sa tyka kvality, tak mladsi syn zdedil vsetko Next po starsom a nosenie absolutne nevidno.
Teraz mam akurat problem, starsi uz potrebuje veci od 116 a tato kolekcia je v Nexte skôr pubertacka.Tak riesim, kde nakupovat 😉 .Nieco mame aj z C&A a objavili sme Topolino a su to krasne kvalitne vecicky.

nikollette
6. mar 2010

My kupujeme tiež aj Next aj Cherokee.. vždy podla toho kde čo pekné majú...
Podla mna sa najdu dobre veci aj v Cherokee, nie len v Nexte.. Hlavne pre malé bábätká 😉

lucia375
6. mar 2010

Ja kupujem Cherokee. Pre deti tam maju veľmi pekné veci ale aj ja mam odtial par kuskov. S touto značkou som veľmi spokojna, aj ceny su dobré. 🙂

pepies
7. mar 2010

ahojte,
ja kupujem aj aj aj ............. Cherokee sa priblizuju kolekciami k Nextu - napr. zvieratkove tricka a podobne kolekcie, no kvalita nic moc.......... Overaly aj body sa vzdy roztiahnu, takisto tricka mame vytahane a potom ich nosime len po dome ☹
Teraz som kupila jedny pekne rifle Cherokee, podstie so stahovacim pasom, boli za super cenu, tak uvidime. ..... Jedine s riflami od Cherokee mame dobre skusenosti. a este s podbradnikmi......... Tie z Tesca su super a mali sme ich asi sto 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😀
Ale Next je rozhodne kvalitnejsi 😉

pepies
7. mar 2010

Daducha a tiez sme nedavno objavili Topolino, bala som sa trosku kvality, ale prisli mi super kvalitne vecicky. 😀

nostek
18. apr 2010

pepies, ja si myslim to iste. body sa strasne roztiahnu. gatusky aj saticky su super. aj capacky.
co sa tyka dizajnu, tak mi Ch pride trosku akoby kopirovali Next, ale sak neva. Su za super cenu, tak co.
treba vediet, co kde kupit.

martineckac
3. máj 2010

No dievčatá, ak by ste namali inú možnosť, tak by ste kupovali to čo je dostupné. Nie v každom meste maju NEXT a podobné to značky . Ja kupujem Cherokee a som spokojná, dieťa rastie ako z vody a nemá sa to ani čas sprať.

jasminet
5. máj 2010

my mame vacsinu veci z cherokee ale neviem, malej sa nic neroztiahlo, ani tricka, ani body... a to periem takmer nonstop 😅 mame aj next par veci, tiez fajn... a topolino tiez super, len jedny teplaky ma dost prekvapili, su pekne, ale spracovanie ma troska sklamalo (ale na prvy pohlad nevidiet...)