Next verzus Cherokee. Aký máte názor na tieto značky?

lucaska
5. apr 2008

ahojte, chcem sa vas spytat aky mate nazor na tieto dve znacky????
lebo sa stretavam s nazormi ze cherokee ma vela podobnych veci ako next????
co radsej nakupujete................. 🙂

lucka23
6. apr 2008

debra ja som si práve z nextu objednala kopec oblecka na jar a leto. a to vdaka super babe ktora ma nick zuzula. myslis zrejme tu. spojili sme sa asi 7 bab aby nas lacnejsie vyslo postovne a tu na SK si to porozposielane. pride to kurierskou sluzbou az domov. 😵

kluara
6. apr 2008

julca, možeš, prosím ťa, aj mne hodiť cez IP tú stránku, kde je libra za 45,- Sk? 😉 díky

dididi30
6. apr 2008

kluara, to som napisala zhruba, uz je len okolo 40sk 😒

debra
6. apr 2008

dididi keby to bolo take jednoduxe...ja by aj sla do UK ale ako a kedy?neviem sa tam nejak dostat 😒 lucka aaaano je to zuzula....a inak bola som na mmb,a nijakovsky nemozem najst tu babu co ma libru za 50 p.p.45Sk,len za 55Sk najmenej...asi sa niekde stratila.... 😒

julca80
6. apr 2008

debra, Nasla som jej ID:39094. Precitala som si jej info, a pise, ze ak niekto nakupi nad 100L, da libru za 45Sk, inac je to 46ceskych korun, a nase trosku viac. Ale stale je to lacnejsie ako 55 al. 60Sk. Balik by stal 240Sk na Slovensko.

debra
6. apr 2008

booooože,to az tak klesla libra??????však ja pamatam,ked tam ja bola bola libra 68Sk!!!Ak nie viacej..... 😲

lucka23
6. apr 2008

ja som na mmb vkuse a veru taku babu co by mala libru za 50 som este nevidela. teraz som nasla jednu co ju ma po 53 ale to je najlacnesie. potom uz len zuzulka dava po 50 ale ta nepredava cez mmb. 😉 inak ja cez mmb objednavam strasne vela veci next nosených a vzdy su ako nove. 🙂

kluara
6. apr 2008

Miriam B. ID24382 má libru za 50

julca80
6. apr 2008

aj ja som mala moznost nakupovat v UK, ale otehotnela som , a moje nakupy skoncili, kedze som chcela zostat na SK ☹ Je pravda, ze ten zivot, resp. zivobitie je tam jednoduchsie. Aspon ja som mala taky pocit. A tie ceny sa absolutne nedaju porovnavat. 😝

debra
6. apr 2008

lucka a ako sa vola ta co dava za 53Sk?

dididi30
6. apr 2008

julca ja som otehotnela v anglicku ,stale tu nakupujem a som stale v anglicku.....sak co doma onicom, jedine co ma stve tie vybavovacky okolo rodneho listu. 😠

debra
6. apr 2008

kluara uz aj idem tam kuken,ze co a ako...posondovat 😀

lucka23
6. apr 2008

debra jej ID je 29858. ale pozerala som si tu babu co dala kluara a fakt ma 50 za libru a este aj postovne v cene.

kluara
6. apr 2008

diddi, a keďže si v Angl., vedela by si mi povedať, koľko stojí balík z ENG na SVK?

julca80
6. apr 2008

ahoj dididi, takze nase dieta je Londyncanka skryzena so Slovenkou 😀 😀 😀 Next bol vzdy mojou slaboustou, a tu na SK ma akosi prechadza chut nakupovat, ked vidim tie ceny. Uz davno mam v hlave, ze pojdeme na nakupy do UK. Hlavne ked su Sales. 😉

debra
6. apr 2008

baby,ale zase na druhej strane je dobre,že libra klesa 😉 lebo bude nextík stale lacnejší a lacnejší 😀 inak som bola na mmb,tej baby,čo dáva za 50l...no tak asi budem objednávať cez ňu.... 😉

dididi30
6. apr 2008

julca no veru, sak staci kuknut cez net nejaku akciovu letenku a odpalit to, babo do dvoch rokov ma zadara letenku , takze preco nie 😉

lucaska
autor
6. apr 2008

ja som nasla , najlacnejsie libra za 50..........

debra
7. apr 2008

inak som nasla jednu,co objednava next dokonca za 65libier!!!!!to je uz fakt sila 😲

lucaska
autor
7. apr 2008

debra 65?????????? tak to je fakt moooc, co su schopny niektory si vypytat???? 😒

julca80
7. apr 2008

ahojte mamci, no jaaaaaaaa si myslim, ze ta dotycna vela nezarobi na predaji Next oblecenia za 65. 😝 😉 😖

melory
7. apr 2008

julca a preratala si si to na libry?

debra
7. apr 2008

no tak čo ja viem...je to dost a asi nik si od nej neobjedna,ja neviem kde žije,ked libra stale klesa...u nej asi stupa 😀

julca80
7. apr 2008

Preratala, to je ozaj supa (myslim tym cenu!!!) 😝 Ktohovie ci sa uz niekto taky nasiel a objednal si cez nu?! 😀 To by bola ozaj sila! 😉

lucaska
autor
7. apr 2008

to by aj mna zaujmalo ci si dakdo cez nu objednava , mne sa zda dost uz 55 a nie este 65................ 😠

debra
7. apr 2008

no ja na zaciatku som si xcela cez nu objednat,ale to som ja zaciatocnik 😀 este nevedela,ze aj niekto iny objednava cez net nextik...ale som nasla a uz som radsej pratala het 😀 od nej,haha....ale stálo by za to,sa jej opýtať,kde to žije,a či sa nehambí tolko pýťať od mamičiek na md...čo vy na to babenky???? 😖

julca80
7. apr 2008

ved to je smiesne, pytat taku sumu 😝 😀

zuzkagu
7. apr 2008

Tak baby neviem či to tu už niektorá písala,ale vy tu rozoberáte že aj 50 Sk za libru je veľa, ale to nepozeráte na to že tie maminky čo to objednávajú majú s tým viac starostí ako si viete predstaviť, musia si zarátať kuriera z UK na SK + niečo za balenie triedenie a podobne čo je s tým spojené ked sa to potom rozposiela na SLovensku. Vy by ste to robili zadarmo? Ja osobne by som to nerobila, ale som rada že existujú predávajúce čo majú tú odvahu veci objednávať, mať s tým starosti ale hlavne baví ich to.
JA osobne si objednávam next už asi druhý rok cez baby na MMB a s kvalitou som max. spokojná. Mne sa ešte nikdy nestalo že by sa nejaká vecička roztiahla, lebo roztrhala a pod. Teraz som Ninke nakúpila niečo aj Cherokee, je to trošku lacnejšie ale kvalita niekedy tiež nieje zlá. A vecičky sa podobajú nextu. 🙂 Len potom je problém ked viacej detí z našej dediny chodia rovnako oblečené ako teraz napr. v zimnej budne čo malo Tesco v ponuke, ale čo už, bunda bola superná. 🙂

Ale ak sa baby nájde niektorá ktorá je to ochotná nakúpiť v UK za libru 42,5 Sk (kurz v TB) a samozrejme prinesie to na SK alebo pošle z UK, tak rada sa pridám. 😉

Zuzana

debra
7. apr 2008

julca a vies co by bolo super???aspon podla mna...cherokee predavat tak jak next cez net...bo ja nemam cas xodit po obxodox,a takto by to bolo super,ze???aj cenovo je to omnoho vyhodnejsie jak next...

lucaska
autor
7. apr 2008

zuzkagu tak za 42,5 ti to asi nebude robit nikto, mozno nejaka znama alebo kamaratka, myslim si ze 50 je v pohode ale nad 55 za libru sa mi zda fakt prehnane..............