• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nosenie v baby vaku. Ako malej ochrániť hlavičku?

14. mája 2008 
Ahojte
Moja malicka ma 3 mesiace a nerada sa vozi v kociku :frowning2: Mam aj baby vak, ktory miluje ale nechcem ju v nom velmi nosit lebo sa bojim aby jej letne slnko nespalilo pokozku. Pouzivame krem ale neviem ci to staci :unamused:
Maminky nosicky :grinning: ako to riesite vy?????????
13. máj 2008 o 17:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj - mne prisiel babyvak vcera postou - a zatial mam problem don maleho ulozit :confounded: akosi nam to nie je pohodlne -snad tu spravnu polohu najdeme..ja kremik pouzivam aj do kocika - predsa slniecko je dost silne a nie vzdy sa dari mat drobca v tieni...silny faktor (40) myslim staci a samoska nepohybovat sa vonku cez najvacsie teplo - ale len doobeda a navecer :slight_smile:
13. máj 2008 o 18:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
skolara aj ja davam faktor 40...aj do kocika,,,to slnko je hrozne silné :wink:
tiez ju chcem nosit v klokanke,,,ale hrozne jej vadi slnko :unamused:
13. máj 2008 o 18:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Naša mladšia sa narodila minulý rok v júny a cez leto som ju nosila v baby vaku. Nikdy som ju ničím nenatierala. Bábätka sa majú pred slnkom chrániť oblečením. A v tom vaku bola tak skrytá, že jej bolo vidno iba hlávku a na tej mala čiapku. :wink:
13. máj 2008 o 18:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Neviem síce, ako by som malú chránila pred slnkom oblečením v tridsiatkach horúčavách a ešte vo vaku, ale neva :sweat_smile:

Sára sa už nosí posediačky, takže má vždy klobúčika väčšinou okuliare, ale ak ešte nosíš naležato, tak pravdepodobne by sa okuliare hodili :wink: Prípadne nejaká šatka na hlavičku.
13. máj 2008 o 18:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bihan, vo vaku môže byť aj nahé, lebo je ním zakryté, akurát na hlávku treba niečo dať. Veď ja som nepísala, že ho treba naobliekať a strčiť do vaku :wink: Asi som medzi tie vety mala dať odsek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2008 o 18:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ale ja mam klokanku a ruky a nohy jej trcia a v lete budu holucke. Okulky sm uz kupila :wink: uz je len otazne ci ich bude chciet mat :grinning:
Takze myslite ze dobry faktor staci? a samozrejme aj klobuk.
ja ju rada nosim ale to slnko ma fakt strasi. Boooooze preco nechce byt v kociku zvedavula jedna zvedava :grinning:
13. máj 2008 o 18:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby pozor, oblecenie nechrani uplne pred slnkom...aj to prepusta nebezpecne luce...

Ecistuju ale UV oblecky aj UV klobuciky (napr. BABY BANZ)
13. máj 2008 o 18:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
cicushka to nie je zle :slight_smile: len rozmyslam ci jej nebude pod tym horuco v lete v takych 30tkach :confounded:
ale presne taku ochranu som si predstavovala :grinning: predsa babatko ma citlivu pokozku :pensive:
13. máj 2008 o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kočky, nič proti, ale toto je už fakt poriadny extrém :sweat_smile: Veď by sa mi v tom upiekla kým by sme vyšli z domu... Počas obedňajšieho najsilnejšieho slnka aj tak s drobcom vonku chodiť nebudete a pri slabšom slniečku úplne postačí krém a klobúk, resp. okuliare...
13. máj 2008 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Od akého veku sú bebyvaky vhodné. Môj malý si dosť vyžaduje pozornosť a pocit, že je niekto aspoň v jeho blízkosti. Má len 7 týždňov, takže si havičku ešte neudrží a ani nesedí, ale na nete som videla aj také, ktoré by krčnú chrbticu mali chrániť. Nemám chuť ho nosiť celý deň na rukách a keď potrebujem niečo urobiť nie je možné pri ňom ani len sedieť.
13. máj 2008 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Babyvak od narodenia, nosítko vo vertikálnej polohe asi od 3m, resp. od momentu, ako si drží hlavičku.
13. máj 2008 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ja ostavam pri dokladnom natierani a klobuciku :wink:
13. máj 2008 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte ja mam len super skusenosti s babyvakom.prveho syna som v nom nosila od narodenia, cestovali sme vlakom na druhy koniec slovenska , nosila som ho tam aj v zime...velmi si na to zvykol a bol v nom spokojny.
teraz uz tak necestujeme ale aj tretie dieta v nom nosim.(nie tak casto, lebo je tazsky )..proti slnku ciapocku
14. máj 2008 o 09:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a vieme my či aj tie krémy chránia tak pred slnkom ako tvrdia výrobcovia? Všetko je dnes o peniazoch :frowning2: Ja osobne tým krémom veľmi neverím, staršia dcérka keď bola malá, tak som ju natrela a o dva dni mala na sebe také fľaky, že až. Lekárka povedala, že to vyzerá ako spálenina od slnka, že ten krém zle zareagoval na slnko. A určite to nebol nejaký šmejd, lebo také veci kupujem v lekárni. Najlepšie pre bábo je - nechodiť von počas veľkých horúčav a čo najviac sa vyhýbať priamemu slnku. Ale to je iba môj totálne subjektívny názor :wink:
14. máj 2008 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, my sme pouzivali krem Avene s mineralmi faktor 25 a stacil, nemal s pokozkou nikdy problemi, dokonca sme boli s nim aj v Chorvatsku pri mori ked nemal este ani rok.
14. máj 2008 o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok