Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Nosič BabyBjorn One verzus detský nosič Manduca. Poradíte?

dastra
18. mar 2015

Prosim o radu, chcela by som kupit nieco na nosenie babatka.. mamicky,ktori je podla vas lepsi??? Dakujem za rady..

vevet
18. mar 2015

Pre mňa Manduca, babybjorn má obmedzenú nosnosť, Manducu napriek cene dlhšie využiješ, menej si zaťažíš chrbát a prospeje to i nohám dieťaťa. Mala som podobnú klokanku ako babybjorn, po chvíli ma rozboleli ramená, krk a šija, s Manducou sa mi to doteraz nestalo ani pri viachodinovom nosení.

sissita
18. mar 2015

Súhlasím a tiež hlasujem za Manducu - nosenie bude oveľa pohodlnejšie pre teba aj pre bábätko 🙂

veronika7388
18. mar 2015

Mala som obidve, tiez hlasujem za manducu. Pre moj chrbat bol sice babybjorn pohodlnejsi a dokonca v nom maly bez problemob zaspal, co v manduce nechcel, ale to bolo asi skor tym, ze manducu som si kupila, ked uz bol vacsi. Kupila som ju hlavne preto, lebo v zime ked mal maly overal, tak sa mi zacal babybjorn rozopinat a v manduce to bolo v pohode. Ja osobne ale nemam original, na odporucanie znamej som kupila tu z modreho konika uplne rovnaky nosic ako je manduca a stal len 20eur. Uz nemam link, ale skus vyhladat bordovy nosic, malo by ti to najst. Rozdiel je fakt minimalny, mozno stehy na latke nie su take dokonale, ale ucelnost 100%

mirkapal
18. mar 2015

manduca

ajana1
18. mar 2015

jednoznacne manduca

kikush1811
18. mar 2015

Mam doma obe a fakt je manduca lepsia. Odporucam vsetkymi desiatimi 🙂

denyssa
18. mar 2015

Ja tiež jednoznačne odporúčam Manducu. Oplatí sa investovať.

majulino
18. mar 2015

Pozri si este zumbucca na fb sikovne ruky bakicova. My mame a je uplne uzastna

ocoo
29. júl 2015

nerozumiem uplne preco sa oplati investovat do Manducy - stoja skoro rovnako, BB One je mozno drahsi
nosnost 18 a 20 kg je velmi maly rozdiel
tiez by som rad vedel ze preco jednoznacne Manduca - co je na nej lespie ako na BB One

Tu začni písať odpoveď...

Odošli