Nosič Infantino Flip Advanced

diablica697
6. jan 2017

Kupili sme malemu nosic v brendone znacky infantino flip advanced.Mate s nim niekto skusenosti?chceli sme kupit ergonomicky nosic,v popise tam je,ze je ergonomicky,da sa nastavit do roznych poloh podla vahy dietata,ale v prvej polohe-do 7 kg nema babatko dosiroka nohy(v ostatnych uz hej)...je to tak ok? Vopred dakujem!

sykorkauhliarka
6. jan 2017

no su aj ergonomickejsie nosice co som kukla foto male.babo vysi ako v klokani a take 7 mesacne ma vystrcene od kolienka ku kolienku ..neviem aako to vyzera tazko iba z nazvu

sykorkauhliarka
6. jan 2017

jaj teraz mi to docvaklo nie je to uplne cele zle ...babatko musi mat nasiroko nohy hlavne ked je male hlavne do 7 mesiacov vtedy sa vyvijaju bedrove klby...potom uz nemusi byt od kolienka ku kolienku to je uz iba pre pohodlie dietata

meluela
6. jan 2017

@diablica697 pozeram obrazky a vyzera to byt blbost. hlavne teda pri najmensich babatkach ... a tam je to prave najdolezitejsie pre vyvoj klbikov aby malo v spravnej polohe nozky. ja by som to nekupila. neda sa este vratit? viem si to predstavit len uz potom v tej rozopnutej verzii smerom k nosicovi (nie dopredu) niekedy po 6m veku a na obcasne nosenia, ale netrufam si z obrazku povedat ci je to uz potom ergonomicke. vo verzii dieta dopredu aj v novorodeneckej verzii vsak zarucenie nie je :-/

sykorkauhliarka
6. jan 2017

ja uz by som mala ist spat ...chcela som napisat ze do tych 7 kg... bedrove klbiky sa vyvijaju do 8 mesiacov ...nachytali vas je to zla klokana..treba verit overenym znackam ergobaby manduca tula rischino zumbucca storchenweige atd

hrjanka
7. jan 2017

tak do tohto by som svoje dieta nedala

mimla
7. jan 2017

Vieš čo? Ja som aj na Chicco nosiči videla nápis ERGO. Ale ak na niečo napíšeme, že je to ergo, ergom sa to ale automaticky nestane, Nie je to ergonomický nosič. Ani tvárou k sebe.

meluela
7. jan 2017

@mimla presne tak. pokial nie je zakonom definovane a nejakou istituciou kontrolovane, ze nieco ma nejake vlastnosti, tak si tam vyrobca moze napisat cokolvek ...

diablica697
autor
7. jan 2017

Dakujem baby 😊

suzife
13. jan 2017

ak hladas super nosic pre novorodenca skus pozriet Fidella Fusion Baby size alebo Storchenwiege, oba su rastuce, mozes si ich upravit podla velkosti dietatka 🙂 ja som prednedavnom ucila jednu maminku viazat satku ale nosic fidella fusion (http://www.klbkostastia.sk/1046.fidella-fusion-...) sa jej zapacil viac, fakt sa dal krasne nastavit aj na 3 tyzdnove babatko, pekne tam drzalo, nepadalo do stran. Tym, ze je to satkovy nosic tak mas istotu, ze je ergonomicky a nemusis sa bat, ze by si kupila klokanku ;)