Nosič pre trojmesačné bábo

sopuliatko
11. máj 2018

Dievčence ktorý nosič pre bábo odporúčate?rozmýšľam o ergobaby alebo manduce....aké máte skúsenosti ďakujem za rady....maly má 3 mesiace a začíname sa nosiť,máme teraz od Chicco ale malý v tom visí iba niesme spokojný a nemá dobrý kontakt s telom....

zenaajmama
11. máj 2018

Ja mám ergobaby, velka spokojnost 🙂 aj mala aj ja to mame velmi radi.

22janulienka22
11. máj 2018

my používame manducu od narodenia a je super 🙂

jenny_m
11. máj 2018

Dobry den, spravne ste si vsimli ze Chicco je vam nepohodlne, lebo oni nerobia dobre nosice a nikdy sa vam v nom moc pohodlne nosit nebude. Takze urcite urobite dobre ked si vyberiete iny nosic. Ja som mala doma manducu a mne osobne bol na nej nepohodlny ten pas co sa zapina okolo pasa, lebo ho ma manduca dost taky pevne vystuzeny. Ergobabby ma pas robeny uplne inym sposobom. Dokonca existuje aj mode Ergobaby adapy Air cool mesh a ten je fakt dobry na leto ze sa v nom nebudete tak potit. Pri nosici je velmi dobre pokial bh ste mali moznost si ho vyskusat (napr pozicat od niekoho) lebo kazdemu vyhovuje cosi ine, kedze kazdy ma inu postavu (brucho boky, ramena)

Okrem tychto dvoch ktore sa vam pozdavaju existuje este velke mnozstvo skvelych ergonomickych nosicov napr. Rischino, Sestrice nosic, Lenka nosic, Kibi (ten ale velkostne detom sedi az tak od 4 mesiacov, resp od velkosto 68/72). Ak si chcete popozerat viac o noseni, odporucam vam pridajte na sa Facebooku do skupiny Nosime nase deti. V skupine je aj predajny baaar kde sa da kupit kvalitny nosic za dobru cenu, popozerate co vsetko existuje 😊 a aj tam vedia poradit s nastavenim nosica aby vam dobre sedel

jenny_m
11. máj 2018

Este som si spomenula, na take mensie babatko cenovo vyhodne su nosice Lenny Up, alebo velmi pekne dizajnovo Kokadi....velmi zavisi od toho aky mate rozpocet a na ake dlhe obdobie by ste chcela ten nosic. Pre deti od cca 4 mesiacov je uz ovela vacsi vyber. Inak Ergobaby aj manduca vam vydrzia tak cca do roka dietatka (podla velkosti dietatka). Pre porovnanie napr Kibi je od 4mesiacov do 3 rokov...

potvora1
11. máj 2018

@sopuliatko ahoj, my máme Liliputi a sme maximálne spokojný 😉

sopuliatko
autor
11. máj 2018

Ďakujem.vam veľmi pekne za vaše názory....cením si to a určite niečo vhodné vyberieme aby sa malý cítil pohodlne a spokojne