Nosič Richino verzus Be Lenka

fifina75
21. jún 2022

Ahojte, ktorú značku nosiča pre novorodenca by ste mi odporučili viac?

nelca0510
21. jún 2022

@fifina75 odporučila by som šatku. Tie nosiče majú odporúčania od nejakej váhy.

ivangeline
21. jún 2022

Mam Rishino. Druhe dieta nosim v nom. ;)

andreagartnerova
21. jún 2022

Tiež rischino, nosič je aj od narodenia nakoľko je tam vložka novorodenecka.

panda21
21. jún 2022

Novorodenec do šatky. A nosič najlepšie vyskúšať. Každej sadne iný a aj deti vedia byť vyberavé. Ideálne nájsť vo svojom meste nosiacu skupinu, kde ti poradia a pomôžu poskusat. My sme tak skúsili 4 druhy, buď nesadol nosič mne, alebo sa malému nepáčil.. Ale do 3 mesiacov bol v šatke.

mamkalentedkova
21. jún 2022

Aj švagriná používa Rischino..teraz nosí aj dvojmesačnú ,má novorodenecku vložku .Je veľmi spokojná .

keytinka136
21. jún 2022

@fifina75 lenku, pouzivana pravidelne, za mna top.

pauli_cka
21. jún 2022

@fifina75 pre novorodeniatko je idealna satka, ja som obe deti nosila v satke hned po pridchode z porodnice🙂 Ale Be Lenka ma nosic "mini" ten je od narodenia, odporucam. Treba vsak nosiče vyskusat,lebo mne osobne napriklad nesadli na nosici jednej znacky ramenne popruhy,tak som si zadovazila inu znacku a to uz bolo v pohode

cecilia29
21. jún 2022

Mne sedí Rischino. Lenku som sice neskúšala ale iné nám vôbec nesadli. S Rischinom som maximálne spokojná

dominikak4
21. jún 2022

Mala som Rischino flexible, ale teda vôbec som ho nevyužila, malý ho neznášal, ako maličký v ňom absolútne nevydržal - reval jak tur a keď bol starší, tak tam vydržal tak max 5 minút a hneď sa driapal preč. Bola som z toho nosiča riadne frustrovaná, predala som ho. Za mňa vyhodené peniaze. Aj sa mi ťažko nastavoval. Pri druhom dieťati by som si ho už nekúpila.

sakaca
24. jún 2022

@fifina75 rischino, je plne nastaviteľný a tiež som v ňom začala nosiť cca 2 týždne po narodeni. Šnúrkou sa šírka medzi nozkami stiahne a sadne pekne. Nastavovala som podľa ich videí na eshope a super.

aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz