Nosič pre 8 mesačného drobca

petkah84
11. nov 2017

Dobrý, potrebovala by som poradiť, uvažujem o kúpe nosiča a rozhodujem sa medzi šatkovým Rischinom a Ergobaby bundle original. Drobec má 8 mesiacov a doteraz som používala šatku, len sa mi to teraz v tomto počasí zdá dosť nepraktické nakoľko s ňou pozametám celé parkovisko kým sa zašatkujem. Ďakujem za rady

lavieenrose
11. nov 2017

nieje ake dat rady ;) vyber nosica je na tebe ..kazdemu sadne iny..

mimla
11. nov 2017

Najlepšie je napísať do miestnej nosiacej skupiny a popýtať sa, kto tie nosiče má a či si ich môžeš skúsiť. Skús nájsť niekoho vo svojom okolí cez FB skupinu Nosíme naše deti.

petkah84
autor
11. nov 2017

Dakujem pekne

barborasebastian
11. nov 2017

Ja mam Bimbi ale šatky su šatky pre mna najpohodlnejšie. Prispôsobí sa mne aj malej takze ja som spokojnejšia ked mam šatku zaviazanu, inak ja v tomto počasí som vyhrabala kocik kedže mojej to nejako nevadí, nosíme sa doma🙂 tiez nechcem špiniť šatku hoc kde aj ked som si milión krat nacvičovala aby mi sa mi neváľali konce kade tade podarí sa mi to raz zo 100 pokusov :D

lavieenrose
12. nov 2017

dievcata da sa si doma uviazat dvojkriz a satku nikde na parkovisku nevalate

barborasebastian
12. nov 2017

@lavieenrose akože iba tam vložím dieta ze to mam predpripravené? Dobre tomu rozumiem?dakujem

jatva
12. nov 2017

@barborasebastian ano. Pripadne trosku dotiahnes. S kratkou satkou sa daju robit aj ine uvazy, ktore zaviazes aj bez vlacenia satky po zemi. Alebo pouzit rs 🙂 moznosti je vela.

barborasebastian
12. nov 2017

Ja mam iba dlhé šatky s vysokou gramážou po RS netuzim a krátku neviem neviem na batoh este odvahu nemam poprípade na nejaký uvaz na chrbte som z toho pokakana:D

jatva
12. nov 2017

@barborasebastian nemusis na chrbat, kludne na bok ci aj dopredu. Ked mas dlhe, tak kludne ten dvojity kriz.

lavieenrose
12. nov 2017

@barborasebastian ano iba vlozis dieta dotiahnes a ides ;) ja som skusala iba par uvazov a tento dvojkriz je jednoduchy ...na kadejake krkolomne tiez som nemala odvahu