Novorodenecká vložka v ergobaby na leto

alexi33
8. júl 2017

Dobry den mamicky. Chcem sa spytat ci mate skusenosti s nosenim babatka v ergobaby nosici s novorodeneckou vlozkou v lete. Mam mesacne babo a chcela by som nosit v nosici.. len neviem ci nie je riziko ze by som mohla privelmi spotit alebo prehriat v tej novorodeneckej vlozke. Dakujem

lena1234
9. júl 2017

Aj mňa to zaujíma ak máte skúsenosti maminky tak píšte :D mám ergobaby nosič a teraz som objednala vložku pretože náš malý tam plakal ked bol malý ... bolo mu to ešte veľké ale dúfam, že to bude teraz fajn... neviem sa dočkať nosenia :D

zlaticko118
9. júl 2017

Ja sice ergobaby nemam (mam manducu) ale co som videla tu novorodenecku vlozku v egobaby tak mi pride dost hruba. Ja by som ju na leto urcite nepouzivala, maximalne tak v tych chladnejsich dnoch. Ak mate satku radsej vyuzite tu. Ak si viete zapozicat manducu ta ma tu novorodenecku vlozku taku tenucku priamo zabudovanu v nosici, ziadna dalsia vkladacka.

lena1234
9. júl 2017

No veď uvidíme aké bude leto :D

medovka14
9. júl 2017

@alexi33 co mam info, tak ta vložka sa neodporúča, je moc hrubá, a zle sa v nej polohuje dieťa... Ja by som skúsila bud šatku, alebo iný nosič, dajú sa aj požičať z požičovne 🙂

lena1234
10. júl 2017

díky