Obejdnávanie zo zahraničia. Poznáte dobré eshopy?

alias313
24. jún 2009

ahojte mile mamimičky. nemate niektora nejake dobre internetove stranky s detskymi vecami??ja som chcela pred nedávnom objednať take krasne choditko z USA-majú internetovu stranku, ale zial na Sk neposielajú, aj preto by som sa chcela dopracovať k nejakym strankam-odkial by to na Sk poslali 😒 nejaké rakuske, anglicke, nemecke...to je jedno, prípadne ak s nimi mate aj nejake skusenosti. Jedna baba mi pisala, ze v usa su aj nejake "profesionalne" zienky, ktore by tam vedeli nieco kupit a poslat na Sk, nemate niektora s tym skusenosti??nepoznate taku??kedze sa sem nemozu uvadzat webove stranky, ako som citala na pravidlách fora, tak Vás poprosím ak sa da IP. naozaj by ste mi velmi velmi pomohli a snad by som tam aj nasla to choditko. majte sa krasne. 🙂 veľa zdravíčka Vám a Vaším krpčekom 😉

mywiel
24. jún 2009

http://shop.ebay.co.uk/allcategories/all-catego... tu sa da bud vydrazit na aukciach, alebo kupit...

alias313
autor
24. jún 2009

mywiel : ahoj vdaka. sem dost casto chodim, ale vacsinou co sa mi uz velmi paci a mam o to zaujem tiez na Sk neposielaju...

mywiel
24. jún 2009

Niektori posielaju ked im napises a spytas sa dopredu, ja to robim tak. 😉

alias313
autor
24. jún 2009

a vies mi povedat, kolko je asi priblizne postovne? tak to skusim aj ja tak im pisat..

alias313
autor
24. jún 2009

halllo to naozaj nikto neobjednavate z netu zo zahranicicia???

mywiel
24. jún 2009

To zalezi od kg to sa musis spytat konkrétne na vec ktoru si objednavas predavajuceho. Inac téma o ebay tu uz je myslim.

bihan
24. jún 2009

ja nakupujem prakticky len v zahraničí a vo všetkých možných shopoch.. USA, UK, Austrália, ale sú to väčšinou len malé veci do 2kg, pretože väčšie zásielky sa oplatí objednávať jedine v Európe, zo zámoria by bolo vysoké poštovné (z USA treba pri hodnote nad 150€ počítať s clom) atď atď.

Stránok je milión, treba hľadať.

Čo sa týka eBay, tak všetko je o ľuďoch.. ak niečo chceš, napíš predajcovi aj keď nemá zasielanie na Slovensko. Väčšina z nich je ústretová.

alias313
autor
24. jún 2009

jooj vsak ja uz dlho dlho hladam stranky, ja viem ze ich je vela, len sa neviem na ziadnu dostat 😒 no snad este niekto napise sem o nejakej 😀

cicushka
24. jún 2009

vsetko cez ebay od nohaviciek cez kocik az po auto

alias313
autor
24. jún 2009

no tak neviem, akurat mi jedna odpisala ze mi to na sk neposle... 😒

ssilvus
24. jún 2009

ahote...dobry je babywalz.de ....ale neviem ci robia aj zasielky....

alias313
autor
24. jún 2009

😉 ssilvus velmi pekne dakujem idem kuk

adrolka
24. jún 2009

ja tiež ošatenie/hračky/knihy pre deti pre nás z anglického ebay. z amerického je poštovné dosť drahé. 🙄

alias313
autor
24. jún 2009

adrolka ahoj no ja som aj z toho anglickeho chcela objednat, ale uz som tam asi 4 ludom napisala a nikto mi ani neodpisal, ci by mi to na sk poslal ☹

ssilvus
24. jún 2009

alias 313...ja som do toho baby walzu napisla a spytala sa na podmienky dorucenia atd...tak dufam odpisu lebo aj man by to zaujmalo...ja som tam rada chodil nakupovat aj ked som este nemala dieta

mywiel
25. jún 2009

Ja som z Ebay nakupila uz asi 1000 veci, nebol problém, bud posielaju do celého sveta (worldwide), bud len do EU no a s niektorymi sa da dohodnut aj ked maju napisané cez posielaju len do UK, no a s niektorymi nie ale maju tam velky vyber co sa tyka veci ja som velmi spokojna a fakt tam nakupim za facku aj s postovnym, ked ratam ze vydrazim veci za 0,99 libry tak to postovné kludne zaplatim. 😉