Obliekanie bábätka v zime, plus šatkovanie

sims122
11. dec 2019

Ahojte, mohli by ste mi prosim poradit ako obliekat 2 mesacne babatko v zime? 🙂 Mam satku a vsadku do bundy (celorocna, dve vrstvy od nellytexu). A ako ste to riesili ked ste prisli s babatkom dovnutra a chceli ste ho nechat v satke? Rozmyslala som ze obliect bezne ako na dnu, body s dlhym rukavom a tenky overal, dat do satky,stucne, navrch nejaku mikinovu kapsu a bundu so vsadkou. A ked pridem domov alebo na navstevu tak si dam dole bundu aj kapsu a necham babo v satke. Dufam, ze to je zrozumitelne 🙂 alebo to riesit uplne inak? V zime som este nenosila...

carduelis
11. dec 2019

To by malo stačiť, akurát neviem či potom vnútri by mu neboli horúco aj v dlhom body aj v overale, ja by som asi nechala len dlhe’ body a skôr vrstvila na šatku. My sme ak sa dalo nosili so sebou detskú flisovú deku a ak sa mi zdalo, že trebalo ďalšiu vrstvu tak som dala deku na šatku pod kapsu. Zo začiatku skús chodiť na také kratšie prechádzky a skúšaj ako to vyhovuje dieťaťu- či bude alebo nebude spotené. Lebo to sa nezdá, ale z matky sála teplo. Odporúča sa aj merino oblečenie do šatky, ked sa dieťa spoti tak rýchlo schne a nechladí, ale to si asi popýtaj ako vianočný darček- nové body stojí aj 30€ 🙂

sims122
autor
11. dec 2019

@carduelis vdaka, s tou dekou to znie fajn 🙂 mozno skusim aj nosicsku mikinu ci sveter ak mi nebude teplo z nosenia 🙂