Obúvať v zime do kočíka?

dudri
25. nov 2008

Mam 5.mes.dceru. Vonku zima na kočíku davám aj fusak. Oblečenie: kabátik a nohavice, hrube ponožky.Stačí alebo ešte pridať capačky-topanočky? O niekolko mesiacov dáme do športiaku. A čo noha? Ano pod fusakom...

majcik
25. nov 2008

Dudri - ake ma nozicky, ked ju donesies z vonku? Studene alebo teple? Ja by som sa tym riadila ...

avanka
25. nov 2008

Dudri, moj maly ma vo fusaku len ponozky pod dupackami a nozicky ma teplucke...capacky by ho zbytocne tlacili

dudri
autor
25. nov 2008

normalne ma teple nožničky.Viem, ale moja mama vravela,aby som ju dala aj capačky... Preto sa pytam na Vas...ake názory...

majcik
25. nov 2008

Dudri - pokym ma teple nozicky, tak ja by som capacky uz nedavala ... malemu vzdy davam o vrstvu menej, ako by dala moja svokra 😀

sirinka
25. nov 2008

dudri zalezi aj aky mas fusak...my sme mali z ovcej vlny a davala som jej do neho ked mrzlo bud strikovane hrube papucky alebo take flausove...

dudri
autor
25. nov 2008

mame fusak combi 3V1 z flaušu. obliekame ju bavlnene pančuchy zo tatrasvitu a hrube ponožky.

stvura
26. nov 2008

Ahoj, moj maly ma 3 mesiace a tyzden a davam mu do kacarika ponozky, pancusky a este i topanocky, pus pravdaze zakrytie dekou...
On je ale dost zimomrivy, len co sa trosicka schladi hned si hapcikne a nohy a ruky ma stale studene - este nevie regulovat teplotu.
Tie topanocky ale davame tie latkove, ine by ho zbytocne tlacili ako pisu kocky

pietra
26. nov 2008

ak ma nozicky teple, tak jej ponozky stacia a nemusis nic pridavat 😉 Ja som minuly rok davala aj capacky, boli makke kozusinkove, takze ju nikde netlacili

lumah
26. nov 2008

dudri ja som kupila v Rakusku také semišové čižmičky s makkou podrážkou a vo vnutri je kožušinka. Studené ruky nohy nie sú smerodatné, ale nos keď je studený. Ale ak jej dávaš hrubé ponožky do teplého fusaku, poprípade ju ešte zabalíš do deky v tom fusaku, nemože jej byť zima.

usnicka
26. nov 2008

my davame takisto bez capaciek, pancusky, ponozky a overal mame na nohach trochu dlhsi, tak ten nezavinam, nech ho ma na tych nozickach a takto sup do fusaku.

sirinka
26. nov 2008

inac este v naozaj velkych zimach mozte skusit supnut babu do fusaku termoflasu 😉 ja som to nevyuzila, ale je tu taka moznost...

moja klarka ma nos vonku studeny vzdy...pre mna ani toto nie je smerodajny udaj ☹