Popovak od Popoliny. Používate ho niekto?

zdenkaamarosko
17. sep 2007

ahojte maminy, chcem si kúpiť popovak od Popoliny. Zdá sa mi to praktické a pre dieťa je to myslím tiež dobré, keď má voľnosť nožičiek a dotýka sa pätičkami.

Používate ho niekto? Aké máte s ním skúsenosti? Osvedčil sa vám? Dokedy vám v tom detičky vydržali?

mvl8
17. sep 2007

ahoj pravdupovediac ja to počujem 1x a zdá sa mi to dobrý nápad.

kili
17. sep 2007

zdenka, ja ho mám ale nepoužívam. Radšej by som si kúpila niečo praktickejšie na prebalovanie, niečo zo zipsom najlepšie v predu a asi skôr s ovčej vlny kôli bkm. Keď chceš, môžem ti predať môj.

zdenkaamarosko
autor
17. sep 2007

kili a poznáš niečo také? Ty používaš dupky so zapínaním medzi nožičkami?(čo znamená skratka bkm? 😅 )

Teraz ma napadli ešte babylegs, to by tiež nemuselo byť zlé? Ponúkajú ich na nosíme.Lenže to by som s jednými nevystačila.

listicka77
17. sep 2007

Kamarádka popovak měla, ale moc ji nenadchl, ani ho nepoužívali. Holčičce jsou teď čtyři měsíce a už ho připravila do hromádky věcí, které poputují ke mně...

mracik
17. sep 2007

my máme z vlnených oblečkov vak, ktorý vyzerá podobne ako popovak, ale je z merino vlny, takže niekedy slúži aj ako náhrada horných nohavičiek na látkovú plienku.
Keď bol šimi menší, tak ho mal oblečený takmer stále, dupky sme vôbec nepoužívali, teraz v ňom hlavne spáva 😉

kili
18. sep 2007

zdenko, ja že keď látkuješ, tak to poznáš. BKM je bezplienková komunikačná metóda, je o tom diskusia vo voľnej diskusii.
U Samka teraz používam BL, ale volajú sa inak a stoja len 150,-Sk. Keď chceš, pošlem ti kontakt.

zdenkaamarosko
autor
25. sep 2007

kili, napísala som ti IP.
Od popovaku som upustila. Zatiaľ používam dupky 😉 , vždy o číslo väčšie.

pessy1
26. sep 2007

je na nic!od popů je blbě šitej, na malinký miminko to není, je v něm zapadlý a řve.a pak si noste 7 kilovýho prcka ve vaku!

machr
26. sep 2007

čaute, používame babyšatku a zatiaľ som happy, malá má len 5 kg, nepoužívate šatku niekto, môžeme si vymeniť skúsenosti 🙂