Rischino XXL

july0
29. máj 2022

Mam zaujem kupiť rischino xxl z bazaru avsak je pisane ze je od 1 roka od velkosti 80 ale moj 7 mesacny syn uz nosi velkost 80 tak neviem 😀

diamond007
29. máj 2022

@july0 ja by som do toho nešla.... Choď do klasického.
Xxl je pre deti veľké aj trojročné....

babovka2321
29. máj 2022

@july0 podla mna ti staci Xcross. Syn uz mal rok, nosi 98-104 a este stale mame rezervu a to ho nosime uz len obcas, kedze jednak je chodec uz a druha vec, je to zahul nosit taku vahu uz🙈

petamich
29. máj 2022

z klasickeho uz ti bude trcat, kedze ta latka je na nejaku velkost 🤷‍♀️ ja som mala Kokadi do velkosti 74, co mal maly v 6M - takze som menila za Zumbuccu, ktora je pre deti do troch rokov a co so mala robit, ked z Kokadi mi trcal do pol-chrba, ved by mi von vypadol

mozno netreba XXL ako radia vyssie ale klasicky uz ti bude na dve veci

july0
autor
29. máj 2022

Xross tu na bazare nepredavaju ani na fb 🤷🏻‍♀️

babovka2321
29. máj 2022

@july0 na fb marketplace som videla aj xcross na predaj, ale zeny tie nosice predavaju za dobre, ze nie plnu sumu, to sa oplati kupit novy radsej :D

sakaca
31. máj 2022

@july0 7 mesiacov je naozaj málo. Nie je to tesne je potreby dodržať údaje udávane výrobcom plus mínus. Poobzeraj sa po Xcross ten je od 68 až po 104 a určite dlho vydrží, detičky už neskôr tak rýchlo nerastú.

sakaca
31. máj 2022

@july0 od zajtra bude mať Rischino akcie k MDD pozri aj ich eshop, možno bude cena výhodná a podobná tej bazarikovej.

july0
autor
1. jún 2022

@sakaca dakujem uz som si aj zohnala z bazosu jednu pani xcross predavala, je super len ho nastavit treba a moze sa nosit