Šatka na nosenie

9. júl 2022

Ahojte viete poradiť nejakú dobrú šatku na nosenie bábätka teraz v lete? Aby to bol materiál v ktorom sa nebudeme veľmi potešiť nejaká tenšia látka ale kvalitná

ildiko36
9. júl 2022

Ja som s tym spokojna, je fakt taka vzdušná, pozri aj video na youtub, keď zadaš názov vyhodí ti to.

ildiko36
9. júl 2022

Je to take prirsvitne

dagmarovita
9. júl 2022

Podla mna vak na zapinanie je lepší

prvecominapadlo
9. júl 2022

Pozeraj si zaroven aj nosnost tych satiek a vazbu, lebo v malo nosnych satkach ti pri vahovo tazsiom babatku nebude nosenie pohodlne. Na leto su dobre satky s primesou tenclu, lanu, merino a bambusu

emjee
9. júl 2022

Elasticka satka ako radi @ildiko36 nie je zrovna najlepsia volba - jednak je vhodna len do ca 8 kil, jednak elastik mozno viazat len trojvrstvovy uvaz - cize akoby ste si dali tri tenke svetriky na seba - nic na leto. Treba vybrat pevnu satku s primesou - lan, konope, tencel ...

autor
9. júl 2022

@prvecominapadlo
@emjee pozerala som šatky minu wrap to by mohlo byť nie? ....chcem to hlavne teraz ked je bábo malé mesačné na leto a jeseň potom by som dala už nosič

emjee
9. júl 2022

Je to elasticka satka, takze plati, co som napisala vyssie - potrebujes trojvrstvovy uvaz, cize babatko bude pod tromi vrstvami latky.

ildiko36
10. júl 2022

@emjee ta šatka ma nosnost do 15,9kg, a velmi sa mýliš že to dieťa nedrži.Ja mam viac druhov šatiek na nosenie, mam aj z nemecka kúpené v baby one v obchode, mam aj manduka, mam aj Soohu sling nosič čo tiež mám velmi rada a okrem toho nosiče s pevnim spodkom.
Tato šatka neni nič menej kvalitna ako manduka za co kopec peniaze vyhodiš

emjee
10. júl 2022

@ildiko36 ta satka je elasticka - aky uvaz okrem KSK vonku, co je trojvrstvovy uvaz, s nou uviazes? Autorka chce nieco na leto, tzn. v com sa jej dieta neuvari. Trojvrstvovy uvaz v elastickej satke podla mna na leto nie je, bez ohladu na znacku a kvalitu satky.

sakaca
10. júl 2022

Napríklad tenclova edícia od Rischina. Tencel je na leto ideálny je to tenká šatka vydrží vám dlho. Určite nie elasticku šatku na leto sa vôbec neodporúča.

ildiko36
10. júl 2022

@emjee ved to je na leto, v tom sa dieťa neuvarí ,je to vdusné, citi sa v tom dobre a ani mne neni teplo keď dieťa dam na seba . Mne je jedno co autorka kupí, ja som len poradila 1 moznosť s čím ja som spokojna, nech si vybere co sa jej bude zdať dobre..
A ti si už skúšala tú šatku keď si tak prorti tej šatke?či len z fotky maš svoj názor..lebo ani si to nevedela že do kolko kg sa to použiva🤔

ildiko36
10. júl 2022

@sakaca mimochodom čo mam od manduka, je z bavlny a je to ovela teplejšie ako táto latka.
Keď to nemáte odskúšané ako to môžete vedieť že je zla🙈..

emjee
11. júl 2022

@ildiko36 Aky uvaz pouzivas pri tejto satke?

autor
12. júl 2022

@ildiko36 ďakujem za radu.. Len neviem ci mame by mysli tu istú šatku lebo na ich stránke mi ukazuje nosnosť max 11 kg

ildiko36
12. júl 2022

@emjee kríž s kapsou vonku“bez problemov dam do toho syna, pritom uz ma 14mes.len on je malicky, ma 8,5kg.Tiez som len na leto kúpila tú šatku.
Inak tá satka je určená aj pre predčasne narodene babetka , pre novorodencov aj pre starsie deti ,nosnosť kvoli kvalite ma do 15,9kg a nie do 8kg.
Autorka to chce pre mesacne babetko, podla mna na leto je to idealne, potom to môže predať a kúpiť ten pevnejší.
Ja velký rozdiel nevydím medzi tými šatkami, na telo je to pohodlne vzdušne, nepotime sa v tom.
Skoda ze bývaš ďaleko požičala by som ti to vyskúšať

autor
12. júl 2022

@ildiko36 je to ta istá?

ildiko36
12. júl 2022
ildiko36
12. júl 2022

Najdes to na stranke pre deti.sk
Keby si sa rozhodla to kúpiť a este nemas u nich zakaznicku kartu daj si spravit, budes zbierať body a budes dostavať zľavy.

ildiko36
12. júl 2022

A este som to nasla na fedo.sk vo vypredaji, keby si chcela inu farbu tak ta je drahsia ale tato je v super cene teraz🙈ja som to kupila drahšie

ildiko36
12. júl 2022

Ja mam tuto tmavšiu verziu

emjee
12. júl 2022

@ildiko36 kriz s kapsou vonku je trojvrstvovy uvaz = cez dieta ide ta latka 3x. Ty si v lete davas na seba 3, hoci tenke, svetriky? Asi nie. Ja nehovorim, ze ta satka je zla. Ja hovorim, ze elasticka satka nie je vhodna na leto resp., ze pevna satka s jednovrstvym uvazom (co s elastickou nedokazes) je na leto vhodnejsia.

ildiko36
12. júl 2022

@emjee ti das pevnú latku jeden krat, ja dam skoro sietku 3x na seba, mam vyskúšané oboje, za mna ta tenka v lete je vhodnejšia ako tá pevná.

aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz