Šatka verzus Ergo nosič s novorodeneckou vložkou

nevenka
31. aug 2015

Ahojte, potrebovala by som sa popytat na vase skusenosti s tymito variantami.

O chvilku sa nam narodi druhe babatko a starsi syncek ma 21 mesiacov. Ked ideme von, vacsinou uz je to o chodeni, na dlhe trasy nechodievame, takze to zvladame, on rad chodi sam. Kebyze ideme na dlhsie, mozeme zobrat sportovy kocik. A tym padom babatko do satky alebo nosica.

Mame doma Ergo Baby nosic aj s novorodeneckou vlozkou, ale pri malom sme tu vlozku nevyuzili, jemu sa odmalicka pacilo viac v kociku a este mame druhy nosic Kibi, ale ten je uz pre vacsie dietatko, nie novorodenca.

Uvazujem, ci vobec zadovazit satku pre babatko...a aku, pri syncekovi sme nemali ziadnu. Mozno by to bolo dobre na doma, pri vareni, aby som bola aj s miminkom, aj starsim syncekom a na prechadzky tiez, teda aspon do obchodu zbehnut narychlo alebo tak...

Asi najskor vyskusame to ergo s vlozkou, ale mne to pride nepraktickejsie ako satka...

Tak neviem, co spravit, som zvedava na vase skusenosti...

Ide mi o to, zladit nejako nosenie-kocikovanie, prechadzky s dvomi detmi 🙂

Lebo skejtik ku kociku som nejako zavrhla, z toho dovodu, ze by som ho vzdy musela skladat dolu, aby sme sa vosli do vytahu a tak...a netusim, ci by sa chcel starsi na tom vobec viezt...

Dakujem vopred za vsetky skusenosti...